Reklama
Strona 55 z 56 PierwszaPierwsza ... 54553545556 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 811 do 825 z 835

Temat: Ostatnie zamachy we Francji.

  1. #811
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Zulfisek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co mam ci wypisać szczegółowo dlaczego akurat ten kraj bym wybrał ?
    Ciągle piszesz "bez sensu", to co ma sens ? Dzzej zadał normalne pytanie, a ty się rzucasz.
    Gdzie ty widzisz jakieś rzucanie się? Normalnie piszę.
    A co do Japonii, to przypominam, że pytanie było o najbezpieczniejsze pod tym względem państwo na świecie, a nie gdzie chciałbyś mieszkać (ani też nie o najbezpieczniejsze ogółem).
    Ciekawi mnie dlaczego akurat Japonia, gdzie żyje - wg twoich danych - około 200 tysięcy muzułmanów oraz
    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ##
    przypominam, że Tokio to największa aglomeracja świata, a ludzi tam jak mrówków, imo idealny cel dla zamachowca samobójcy
    Więc jak możesz, to uzasadnij. Chętnie się czegoś dowiem.

  2. #812
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,036
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gdzie ty widzisz jakieś rzucanie się? Normalnie piszę.
    A co do Japonii, to przypominam, że pytanie było o najbezpieczniejsze pod tym względem państwo na świecie, a nie gdzie chciałbyś mieszkać (ani też nie o najbezpieczniejsze ogółem).
    Ciekawi mnie dlaczego akurat Japonia, gdzie żyje - wg twoich danych - około 200 tysięcy muzułmanów oraz
    Więc jak możesz, to uzasadnij. Chętnie się czegoś dowiem.
    No, raczej chodziło właśnie o duże aglomeracje miejskie bo na jakiejś wiosce na zadupiu w Polsce też jest bezpiecznie. Duże miasta w japoni są wysoko rozwinięte technologicznie. Dużo łatwiej służby bezpieczeństwa mogą wychwytywać i kontrolować potencjalnych zamachowców. W samej europie pewnie więcej jest udaremnionych zamachów niż tych które się udały. Myślę że kraje typu japonia jeszcze skuteczniej jest w stanie takich ludzi wykryć i nie dopuscic do zamachu.
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 22-11-2015, 21:41
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  3. Reklama
  4. #813
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co tu jest do zrozumienia?
    "Jakie państwa na świecie uważacie za najbezpieczniejsze, jeżeli chodzi o muzułmanów i wszystkie powiązane fakty, które dzieją się obecnie w Europie zachodniej?"
    Tak postawione pytanie jest bez sensu, bo oczywistym jest, że najbezpieczniejsze pod tym względem będą nie Japonie, tylko jakieś zadupia, na które nikt się nie zapuszcza. Akurat, poza Sao Tome, wymieniłem nie państwa, tylko terytoria autonomiczne, ale mniejsza o szczegóły.
    Jeśli pytasz dokąd uciekać, w razie czego, to sugerowałbym właśnie taki kierunek.
    Sądziłem, że dosyć oczywistym będzie, że pytam o państwa, które są jakoś rozwinięte i jednocześnie "wolne" od muzułmanów i Islamu. Nie pytałem o wysepki z trzema mieszkańcami na krzyż, gdzieś na środku Oceanu Spokojnego.

    I uprzedzając ewentualne domniemania - pytam o Wasze przemyślenia.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 22-11-2015, 21:51

  5. #814
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Islandia ;ddd

    chociaż powiedzieli, że przyjmą jakąś ilość uchodźców to może też niedługo ;d

  6. #815
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No, raczej chodziło właśnie o duże aglomeracje miejskie bo na jakiejś wiosce na zadupiu w Polsce też jest bezpiecznie. Duże miasta w japoni są wysoko rozwinięte technologicznie. Dużo łatwiej służby bezpieczeństwa mogą wychwytywać i kontrolować potencjalnych zamachowców. W samej europie pewnie więcej jest udaremnionych zamachów niż tych które się udały. Myślę że kraje typu japonia jeszcze skuteczniej jest w stanie takich ludzi wykryć i nie dopuscic do zamachu.
    Może i skuteczniej (niż w Europie, jak rozumiem), ale czy byliby w stanie udaremnić każdą próbę? I czy rozwinięcie technologiczne gra tu wielką rolę? Sądzę, że o wiele mniejsze jest prawdopodobieństwo zamachu w Pjongjangu niż w Tokio.
    Wg mnie dużo większe znaczenie ma polityka imigracyjna, stopień kontroli obywateli, oraz położenie i fakt, czy obieranie tego punktu za cel ma w ogóle jakiś sens.

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sądziłem, że dosyć oczywistym będzie, że pytam o państwa, które są jakoś rozwinięte i jednocześnie "wolne" od muzułmanów i Islamu. Nie pytałem o wysepki z trzema mieszkańcami na krzyż, gdzieś na środku Oceanu Spokojnego.

    I uprzedzając ewentualne domniemania - pytam o Wasze przemyślenia.
    No to Wyspy Owcze, Grenlandia (pomijając, że to nie państwa), wspomniana Islandia. Również wspominana już Nowa Zelandia (mimo że są tam muzułmanie na pewno). Wszystkie wydają mi się być bezpieczniejsze od Japonii.
    Nie wiem jak tam w Ameryce Południowej.
    Choć i tak pytanie takie z dupy wg mnie. Chyba że ktoś chce uciec i pyta dokąd, ale wtedy trzeba jeszcze rozważać inne zagrożenia.

    e:
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szwajcaria, Islandia, Australia, Nowa Zelandia.
    Z ciekawości, jakie uzasadnienie dla Szwajcarii? @Zeimer ;

  7. #816
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakie państwa na świecie uważacie za najbezpieczniejsze, jeżeli chodzi o muzułmanów i wszystkie powiązane fakty, które dzieją się obecnie w Europie zachodniej?
    A może korea północna? xD, nie ma tam muzułmanów, potwierdzone info, no i są ogrodzeni od ohydnych kapitalistów, polecam wyjechać, nie wspominam darmowych mieszkaniach służbie zdrowia, nawet jedzenie darmowe jest.
    pozdro

    @Zeimer
    zamiast Japonii lepiej wybrać Tajlandie, czy Chiny.
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 22-11-2015, 22:43

  8. #817
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Choć i tak pytanie takie z dupy wg mnie.
    Znaczy się, że moja ciekawość jest z dupy. Miło XD.

  9. #818
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie jest tam tak źle jak w sąsiednich krajach. Szwajcaria nie jest w UE, imigranci do niej nie lgną (przynajmniej z obecnej fali), można mieć broń, obywatele są na tyle ogarnięci, że odrzucili w referendum płacę minimalną. Za jakiś czas będzie nawet referendum nt. zabrania prawa do emisji pieniądza bankom komercyjnym. W porównaniu z syfem jaki mamy w UK, Francji czy Niemczech wydaje się to być całkiem rozsądny wybór. Oczywiście nie jest tam aż tak bezpiecznie, jak na Islandii, ale Islandia to trochę zadupie i mają trudniejszy język. No i należy pamiętać, że Szwajcaria jest mniej lewacka niż reszta Europy — o ile mi wiadomo, urzędnicy nie mogą zabierać dzieci imigrantom od tak.
    Wiem, że nie jest tak źle jak we Francji itd., ale wymieniłeś ją wśród najbezpieczniejszych na świecie, i to w pierwszej kolejności. A co do tego mam wątpliwości, ale może czegoś nie wiem.
    Może z tej fali nie lgną, ale jak zechcą, to wjadą z butami, bo mają blisko, a Szwajcaria jest w Schengen. Poza tym, ogólnie Szwajcaria jest dość różnorodna, a jeśli chodzi o imigrantów, to sporo przyjechało z Bałkanów, gdzie też muzułmanie (Boszniacy, Albańczycy, Czarnogórcy po części). W 2012 roku było ok. 4.9% wyznawców Islamu, czyli jednak dużo. Nie wiem jak obecnie, ale zakładam, że tendencja jest wzrostowa, więc nawet zbytnio nie odbiegają pod tym względem od Francji.

  10. #819
    Avatar Maestro S
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wszędzie.
    Wiek
    34
    Posty
    256
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nie wiem co tu dużo gadać. Stało się to na jasną, bezpośrednią prośbę rządu francuskiego i całego tego kalifatu ideologicznego, zarażonego marksistowską bakterią, który opętał dawne potęgi europejskie.

    Naprawdę ktoś nad tym debatuje? Dostali to, o co tak bardzo prosili. Żal jedynie niewinnych ludzi. Nie żal natomiast tego, co się stało. To był zwykły przykład rozwoju wydarzenia przyczynowo-skutkowego.
    Jestem tutaj dłużej, niż żyjesz na tym świecie.

    Trololo.

  11. #820
    Avatar Sura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wa████wa
    Wiek
    85
    Posty
    3,052
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Muzułmanów w Szwajcarii jest około 5%, czyli stosunkowo podobnie jak w Niemczech, ale:
    - spora część z nich to Jugosłowianie i ich potomkowie, którzy w żaden sposób religijni nie są
    - muzułmanie są tam trzymani za pysk, każdy ich eksces jest piętnowany w mediach, Islam jest uważany za zagrożenie
    - aby być darmozjadem, należy uzyskać pozwolenie na pobyt stały, który jest przyznawany po 10 latach.

  12. #821
    Avatar Zulfisek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    29
    Posty
    497
    Siła reputacji
    16


  13. #822
    Avatar rycekrox21
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,146
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    http://www.liveleak.com/view?i=425_1448360570

    W Turcji tez wszedzie allah akbar ? Ja pierdole
    Ostatnio zmieniony przez rycekrox21 : 24-11-2015, 16:54

  14. #823
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    to nie Turcja tylko Syria

  15. #824
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Raj socjalistow - Szwecja, wycofuje sie z pro-imigranckiej polityki

    http://wmeritum.pl/lzy-na-konferencj...j-w-tym-kraju/
    ipse se nihil scire id unum sciat

  16. #825

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Haan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Raj socjalistow - Szwecja, wycofuje sie z pro-imigranckiej polityki

    http://wmeritum.pl/lzy-na-konferencj...j-w-tym-kraju/

    jak dla mnie to Szwecja i tak jest już "stracona", za 50 lat będą modlić się do Allaha.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zamachy w Nowej Zelandii
    Przez jaxi w dziale Aktualności
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 26-03-2019, 10:30
  2. Pilna przesyłka z Polsk do Francji
    Przez MlodyNH w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 11-06-2016, 02:23
  3. 75%-owy podatek we Francji
    Przez Delek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post: 10-01-2013, 17:11
  4. Tibia Sprite Project - ostatnie starcie
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 16-09-2005, 17:08
  5. Update - ostatnie informacje
    Przez Minsafo w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post: 28-08-2005, 00:23

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •