Reklama
Strona 20 z 20 PierwszaPierwsza ... 10181920
Pokazuje wyniki od 286 do 294 z 294

Temat: Nowy rząd w Polsce

  1. #286
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Załóżmy że niewolnictwo jest zalegalizowane i z powodu długów wobec państwa zostajesz wraz z swoją rodziną sprzedany do Mozambiku żeby być niewolnikiem seksualnym dla stada murzynów, już nie tak śmiesznie sobie poheheszkować z niewolnictwa co? Jeśli nie widzisz patologi w niewolnictwie to znaczy że sam jesteś patologią i próbujesz cały rozwój cywilizacyjny oraz rozwój moralności w cywilizowanych krajach sprowadzić właśnie do takiego stada murzynów, tej wzmianki o pracownikach robiących za 5zł/h nie będę długo komentował bo nie wiem czy piszę z poważnym facetem czy z użytkownikiem Pies dla którego 90% Polaków zarabia 500 złotych miesięcznie, a po studiach 1000 złotych miesięcznie no bo NI CHUJA nie da się więcej
    Może sobie kobieta wyjść za arabusa, ale w uwaga cywilizowanych krajach nie jest ona jego własnością i jak ją jebnie czy zgwałci to będzie sądzony, zrób nam wszystkim na złość i zabukuj sobie na jutro bilet do Mozambiku, ale będzie nas dupa piekła że jesteś wolnym człowiekiem

  2. #287
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Taido nie wiem czy ty tak o sobie sie wypowiadasz czy co? przeczytaj moje wczesniejsze posty i wywnioskuj co pisałem i o co mi chodzilo.... Nie mowie nic o legalizacji niewolnictwa tylko wysmiewam debilny tekst o tym ze ktos mi nie pozwoli zostac niewolnikiem bo nie i juz.... dlaczego niby miał by mi tego zabraniać? a jesli to moje mrzenie? o zarobkach pisałem ze bez problemu ludzie teraz zarabiaja 2k pln ale też zarabiaja max 1200pln szczególnie na wschodzie Polski lub w czesciach kraju nieupremysłowionyh pracując czesto cieżej i dłużej niż ludzie zarabiajacy na tym samym stanowisku tylko w innej czesci kraju
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  3. Reklama
  4. #288
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    dobra nie ma co już dyskutować o temacie niewolnictwa, bo to co piszesz jest bardzo abstrakcyjne i mija się trochę z definicją niewolnictwa + takie pisanie że może ja mam ochotę zostać niewolnikiem bo mam takie marzenie to trochę plucie w twarz osobom które rzeczywiście niewolnikami były, bo w rzeczywistości ten proceder to nie było jakieś sado-maso tylko życie bez żadnych praw i totalnie ubezwłasnowolnienie, niestety musisz się pogodzić z tym że w cywilizowanych krajach marzenia nie spełnisz i wg. mnie nie jest to ograniczenie wolności tylko rozwój cywilizacji

  5. #289

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Gość po prostu nie czai, że możliwość podpisywania umów z klauzulą niewolnictwa jest równoznaczne z powrotem niewolnictwa, bo zanim się nie obejrzymy to będą tysiące niewolników, którzy będą np. pracować w jakimś przedsiębiorstwie za miskę ryżu dziennie (dosłownie tym razem) i takie przedsiębiorstwa będą niszczyć konkurencję. No ale co tu od kuca wymagać :D.

    No nic ja w sumie uargumentowałem to co napisałem i się do niego w ogóle nie odniosłeś tylko dalej swoje brednie wypisujesz to ciężko dalej dyskutować, bo też mogę 4 razy ten sam post powtórzyć tylko po co.
    Ostatnio zmieniony przez Xoltro : 17-10-2016, 20:11
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  6. #290

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,254
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Xoltro ;

    Przecież w chinach tak pracują.

  7. #291
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    oraz w Polsce bo praca za 5zł/h (czasem i mniej ale to juz totalna patologia) to jest wyzysk i niewolnictwo (wiedzą ze innej pracy niema to zanizają wynagrodzenia co za tym idzie wytwarzają coś taniej i niszczą rynek ) no ale skąd taki kuc jak ja moze takie rzeczy wiedziec
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  8. #292

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,254
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Ximax1243 ;

    Akurat z tym niszczeniem rynku do nie do końca tak jest.

    Np. U nas w Polsce patrząc np. na rynek warzyw ostatnio cena pomidorów się załamała, kilogram kosztował 50~ gr. - Sklepy 4 zł, ziemniaki po jakieś 20-30gr, sklepy 1+ zł.

    Nawet jeśli ceny są niskie, to i tak są windowane przez pewne grupy interesów przez co konsument i tak dostaje po dupie.

    W moim poście chodziło o to, że tańsze wytworzenie nijak ma się do niszczenia rynku w tym przypadku.

  9. #293
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    wiem do samego rynku zbytu nie ale np dla konkurencji ma wyniszczajacy wpływ bo taki rolnik jak sprzedaje po 50 giera oznacza dla niego mały - lub 0 i prowadzenie takiej działalności mija się z celem. A to wina braku rynku zbytu jesli jest popyt to cena rośnie w tym przypadku rynek jest przesycony co wplywa dość mocno na cene. Klient zawsze bedzie miał po dupie bo sklepy swoje zarobic musza
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  10. #294
    Avatar Wojtczak
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,802
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Podoba mi się to co robi PIS ostatnio , stawiając zarzuty wszystkim z PO na kogo coś znajdą , mam nadzieje ,że taka tradycja w Polsce się utrzyma i każdy następny rząd będzie próbował za wszelką cenę szukać haków na poprzedni i wpierdzielać im zarzuty karne. Może kiedyś dzięki temu grupa aktualnie trzymająca władzę będzie chociaż trochę się bała robić wały na miliony bo za 4 lata mogliby ich za to rozliczyć

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Rząd pozwany za OFE
    Przez Haan w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 10-06-2014, 22:51
  2. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 20-03-2013, 17:19
  3. nowy router, nowy problem
    Przez Dziki Pallek :) w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 16-03-2013, 13:46
  4. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post: 03-04-2012, 22:26
  5. Nowy NPC Grodrik - nowy quest?
    Przez Stawica w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 03-07-2009, 20:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •