Reklama
Strona 2 z 20 PierwszaPierwsza 123412 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 294

Temat: Nowy rząd w Polsce

  1. #16
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ja mocno liczę na to, że pani premier i pan prezydent bd chcieli wykopać pana prezesa ze stołka i przejąć partię.





  2. #17

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    http://pulsbiznesu.pb.pl/4351536,3418,superminister


    Ciekawi mnie bardzo przyszły wicepremier Morawiecki, ciekawe jak mu pójdzie zarządzanie gospodarką :o, w ciężkich czasach co by nie było.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Np. braku afer, kompromitacji Polski na arenie międzynarodowej, wyjścia ludzi na ulice
    Jakos poprzedni rzad mimo tego wszystkiego (w duzo wiekszej skali niz za czasow poprzedniego rzadu PiS) rządził więcej niż 2 lata.

    Dalej bylo o chorobie psychicznej, ale to nie jest powazny argument, wiec ignoruje i o tym, ze cos tam pamietasz, ale chyba nie pamietasz za to ostatnich lat rzadow PO, wiec slabo z ta pamiecia.

    PS. Nie jestem wyborca PiS, ale drazni mnie takie dramatyzowanie, gorzej niz za PO na pewno nie bedzie.

  5. #19

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    PS. Nie jestem wyborca PiS, ale drazni mnie takie dramatyzowanie, gorzej niz za PO na pewno nie bedzie.
    no właśnie może być xD
    myślisz, że czemu powstały "partie", które tak naprawdę miały w planach dokładnie to co PO + jakieś swoje obietnice żeby nie podpadło? po to żeby zajebać platformie głosy i żeby nie wygrali
    PO zrobiło syf więc teraz CHWILOWO odchodzą od władzy żeby PiS sobie poradził z tym syfem a jeśli sobie nie poradzi to ludzie ich będą hejtować bo ile można słuchać "to nasi poprzednicy"?
    Takiego górnika gówno obchodzi kto jest u władzy bo jego żądania są dokładnie takie same wobec premiera z PO jak i z PiSu. Więc za te 100 dni od czasu powstania nowego rządu taki górnik se przyjdzie, powie "dalej gówno zrobione", zobaczy kto jest u władzy i na następnych wyborach nie zagłosuje na nich tylko na największego konkurenta zapominając o tym co było zanim rządzili obecni :D

    to jest w chuj przykre ale tak to u nas działa
    i ofc to tyczy się nie tylko górników ale wszystkich - pielęgniarek/nauczycieli/policjantów/wstaw co chcesz

  6. #20
    Avatar Minsafo
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    2,619
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    http://antyweb.pl/anna-strezynska-mi...nopolem-tepsy/


    tbh nie kojarzyłem tego nazwiska, ale wygląda na to, że może to być odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu

  7. #21
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no właśnie może być xD
    myślisz, że czemu powstały "partie", które tak naprawdę miały w planach dokładnie to co PO + jakieś swoje obietnice żeby nie podpadło? po to żeby zajebać platformie głosy i żeby nie wygrali
    PO zrobiło syf więc teraz CHWILOWO odchodzą od władzy żeby PiS sobie poradził z tym syfem a jeśli sobie nie poradzi to ludzie ich będą hejtować bo ile można słuchać "to nasi poprzednicy"?
    Takiego górnika gówno obchodzi kto jest u władzy bo jego żądania są dokładnie takie same wobec premiera z PO jak i z PiSu. Więc za te 100 dni od czasu powstania nowego rządu taki górnik se przyjdzie, powie "dalej gówno zrobione", zobaczy kto jest u władzy i na następnych wyborach nie zagłosuje na nich tylko na największego konkurenta zapominając o tym co było zanim rządzili obecni :D

    to jest w chuj przykre ale tak to u nas działa
    i ofc to tyczy się nie tylko górników ale wszystkich - pielęgniarek/nauczycieli/policjantów/wstaw co chcesz
    Nie do końca rozumiem do czego zmierzasz - do tego, że po rządach PiS-u mogą przyjść inne, gorsze? No pewnie, że mogą, tak samo jak mogą i lepsze. Pisząc "gorzej niz za PO na pewno nie bedzie" nie odnosiłem się do tego, co przyjdzie po rządach PiS i wydaje mi się, że to w oczywisty sposób wynika z kontekstu.

  8. #22

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    miałem na myśli, że - odnosząc się do Twojego "gorzej niż za po nie będzie" (czyli niż było teraz) - jednak może być bo pis ma do posprzątania niesamowity burdel

    #
    http://www.wprost.pl/ar/525551/

    XDDDDDDDD

  9. #23
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ciekawostka

    ipse se nihil scire id unum sciat

  10. #24
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Wszystkie media podnoszą histerię, wyborcza rozdziera szaty, krzyk i wrzask. Taka jest reakcja na ustawę o nowych sędziach TK. Chyba nie jestem do końca na czasie, może ktoś wyjaśnic o co chodzi że taki płacz? Przecież rok temu w październiku PO i PSL zrobiły dokładnie to samo i większością w sejmie ustawili swoich ludzi na tych stanowiskach - i wtedy to było 'OK'. A nawet może nie to samo, bo PiS przywrócił stare zasady a nie odgórnie wrzucił tam swoich ziomków.

  11. #25
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A może PiS nie jest aż taki zły, jak wszyscy go opisują? Póki co wszystko starają się robić tak, jak przystało na prawdziwy rząd. W okresie 2005-2007, kiedy rządzili nie można im chyba nic zarzucić mimo, że propaganda medialna była innego zdania. Nie mogli nic zmienić, bo koalicja nie zawsze ich wspierała, a potem nie mieli większości.

    Każdy najeżdża na PiS, a jeszcze się nie spotkałem z jakimś konkretnym argumentem. Może ktoś, coś?

  12. #26
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakimś konkretnym argumentem. Może ktoś, coś?
    macierewicz fanatyk smoleńsk psychopata zagłada

  13. #27
    Avatar gervix
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    241
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    macierewicz fanatyk smoleńsk psychopata zagłada
    I jeszcze planuje zniesienie zwalniania szeregowych po 12 latach służby, no jak tak można.

  14. #28
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,229
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    i powiększyć armie o 50 tyś. żołnierzy kto to widział po co nam to

  15. #29
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    To wszystko jest takie pojebane...zbyt dużo dezinformacji otrzymujemy...no ale jak nie patrzeć, za kaczyniakow było W CHUJ LEPIEJ !!! w porównaniu do teraz to jak w bajce. Naprawde, wszystko było tansze, za swoja pensje kupiles więcej rzeczy
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  16. #30

    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    31
    Posty
    318
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    @Aureos ma racje. Nie wątpię w to, że PiS jest patriotyczną partią, ale z drugiej strony? Hitler był też ultra patriotą i chciał jak najlepiej dla swojego kraju. Myślę, że czasami trzeba umieć odróżnić patriotę, a psychopatę bo granica jest bardzo cienka.

    Teoretycznie... jeżeli PiS będzie miał władzę na TK, Senatem, Sejmem i Prezydentem to TEORETYCZNIE może wprowadzić ustawę w celu pomocy narodowi i państwu w potrzebie. Co wszyscy wiemy jak się później skończyło w 1945. Co ciekawe jak się tak przypatrzeć Kurskiemu i Goebbelsowi to może się okazać, że różnic dużych nie ma. No zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieje, że nic złego dla naszego kraju bo za PiS na pewno nie będę walczył :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Rząd pozwany za OFE
    Przez Haan w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 10-06-2014, 22:51
  2. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 20-03-2013, 17:19
  3. nowy router, nowy problem
    Przez Dziki Pallek :) w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 16-03-2013, 13:46
  4. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post: 03-04-2012, 22:26
  5. Nowy NPC Grodrik - nowy quest?
    Przez Stawica w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 03-07-2009, 20:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •