Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Galaxy S6 - naprawy/gwarancja

  1. #1
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Galaxy S6 - naprawy/gwarancja

    Od ponad dwóch tygodni jestem nieszczęśliwym posiadaczem Samsunga Galaxy S6. Dlaczego nieszczęśliwym? Zaczynamy.

    Telefon kupiłem 16 września, na Allegro, od prywatnej osoby, nówka sztuka, full zestaw, wszystkie faktury więc standardowa procedura. Telefon przyszedł, pobawiłem się ze trzy dni i zauważyłem, że coś nie gra z przednim panelem. Po zbadaniu tego lepiej ogarnąłem, że w lewym, górnym rogu da się przedni panel wcisnąć lekko do środka co oznacza, że poskąpiono kleju/chujowo sklejono. No nic, bywa, telefon niosę do serwisu, opisuję co jest nie tak i zostawiam. Telefon leci do centrali, tam wymieniają wyświetlacz i po tygodniu wraca do mnie. Odbieram telefon, wydaję się w porządku. W domu badam jeszcze raz - kurwa - znowu to samo. Ale zaraz, co jest z tym podświetleniem... No kurwa. Nie dość, że po wymianie wyświetlacza dalej jest to samo to dodatkowo zalepili mi częściowo podświetlenie przycisku funkcyjnego (tego od aplikacji w tle). No nic. Bywa.

    Telefon ląduje znowu w serwisie, znowu opisują tą samą usterkę, dodaję nową związaną z podświetleniem klawisza funkcyjnego i zostawiam. Telefon leci do centrali tam siedzi ponad tydzień i tym razem wymieniona zostaje ramka obudowy, wyświetlacz, płytka sub (wspaniałomyślnie wgrany zostaje znowu syf od Plusa ale to już...) telefon wraca do mnie, odbieram sprawdzam i no kurwa chuj mnie strzela. Tym razem serwis poszedł na całość, bo jak oddawałem telefon z niedoklejonym rogiem przedniego panelu tak teraz wrócił z całą górą niedoklejoną. Dodatkowo, czego mogłem się w sumie spodziewać, maskownica od głośniczka do rozmów też cała się chybocze przy lekkim dotknięciu.

    Telefon wziąłem mimo wszystko ze sobą, chciałem w sumie się go pozbyć i sprzedać w jakimś komisie ale raz, że dostanę może 1400zł za niego więc w plecy będę pięć stów. Dwa, nie będę sprzedawał uszkodzonego telefonu, szczególnie, że mi się podoba i w tej chwili nie ma zamiennika na rynku który spełniałby moje potrzeby.

    Pytanie tylko jak zmusić ten pierdolony serwis żeby zrobił tą robotę w końcu raz, a dobrze? Po drugie jak mogę domagać się wymiany na nowy jeśli faktura nie jest na mnie? (Faktura z Plusa ale nie z konkretnego punktu tylko sklepu internetowego)

  2. #2
    Avatar DeLin
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódz
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Nie jest przypadkiem tak, że po trzech nieudanych naprawach sami proponują wymianę na nowy?

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    To na strasznie chujowy serwis trafiłeś, mi też raz nie dokleili panelu, ale za drugim razem już było cacy.

  5. #4
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    CCS Piaseczno - główny serwis Samsunga, zaraz obok Regenersis. Ale zgodzę się, serwis jest chujowy, szczególnie, że główny głośnik dodatkowo charczy xD

    Nie zostaje mi nic innego jak oddać go znowu tylko jak wygląda sprawa np. dostania nowego telefonu od serwisu jeśli faktura nie jest na mnie?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Komputer wymaga naprawy
    Przez mlody100200 w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 01-05-2017, 00:33
  2. Przybliżony koszt naprawy/konserwacji mojego rowerku...?
    Przez Black Keeper w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 10-03-2016, 10:48
  3. Procedura naprawy samochodu po przyznaniu się do winy
    Przez szpigiel001 w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 11-02-2016, 00:16
  4. Ubezpieczyciel odmawia naprawy bezgotówkowej.
    Przez tymbarkpl w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post: 14-01-2016, 18:29
  5. Naprawy i Usterki
    Przez Urlak w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post: 13-04-2014, 15:27

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •