Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Delete kont.

  1. #1
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Delete kont.

    Witam. Przed chwila napisalem do supportu cipek, ale grom wie ile im zajmie odpowiedz. Wiec, sprawa wyglada tak, ze od 4 lat gdzies juz nie gram na rl tibii. Mialem stare konta na ktore od czasu do czasu logowalem sobie pobiegac itp. Ostatni raz logowalem sie na nie z miesiac temu. Teraz wlaczalem tibie, wpisuje passy w okienkach i passy nie dzialaja. Chuj, probuje z 4 razy. Wbijam na t.com, bo moze ktos hacknal i jest ostatni log, ale nic nie ma. Postaci nie znaleziono. Wpisuje kilka postaci z 2 kont i nic, zadna nie istnieje. Co sie odjebalo? Konta nie mialy jakiejs wielkiej wartosci materialnej, ale sentymentalna na pewno, co dla mnie duzo znaczy. Pomyslalem, ze to moze antybot system cipek zajal sie kontami, bo na jednym z nich kiedys odpalalem jakies bocisze, ale to z 4 lata temu. Na drugim nigdy nic, nawet taskera czy cos, po prostu konto posiadajace same postacie na rooku sluzace za depozyt, bo bylem kiedys rookstayerem. Oczywiscie wiem, ze tych kont juz nie odzyskam, bo przeciez cipki od tak, jakichs gownianych postaci nie przywroca do zycia, ale mam nadzieje, ze dostane od nich jakas odpowiedz. Mial ktos podobna sytuacje albo zna kogos kto tak mial?

  2. #2
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Blanteeq z foruma w zdjeciach go znajdziesz ;p dostal delete za nie uzywanie bota i unbana nie dostal ;p
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dostal delete za nie uzywanie bota i unbana nie dostal ;p
    troche to brzmi ze delety sa za nieuzywanie bota xd

    winno byc "dostal delete mimo ze nie uzywal bota"

  5. #4
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,235
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Śmieszy mnie taki płacz ludzi, może kiedyś używałeś albo raz włączyłeś i po prostu nie pamiętasz. Dużo ludzi ma właśnie z tym problem, za małolata odpalali jakieś bociki tak o żeby sprawdzić, a potem tego nie pamiętali i sobie wkręcali, że nigdy nie bocili ale ban za coś dostali mimo wszystko. Ja mam stare konta z 2003 czy 2006 roku ale też mam nowe konta, żadne nie było bocone i jakoś delete nie dostałem.

  6. #5

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    583
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Śmieszy mnie taki płacz ludzi, może kiedyś używałeś albo raz włączyłeś i po prostu nie pamiętasz. Dużo ludzi ma właśnie z tym problem, za małolata odpalali jakieś bociki tak o żeby sprawdzić, a potem tego nie pamiętali i sobie wkręcali, że nigdy nie bocili ale ban za coś dostali mimo wszystko. Ja mam stare konta z 2003 czy 2006 roku ale też mam nowe konta, żadne nie było bocone i jakoś delete nie dostałem.
    Tak, bo każdy system jest niezawodny, najlepiej żeby maszyny w całości przejęły kontrolę nad naszym światem.
    Świetna logika.

  7. #6
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Śmieszy mnie taki płacz ludzi, może kiedyś używałeś albo raz włączyłeś i po prostu nie pamiętasz. Dużo ludzi ma właśnie z tym problem, za małolata odpalali jakieś bociki tak o żeby sprawdzić, a potem tego nie pamiętali i sobie wkręcali, że nigdy nie bocili ale ban za coś dostali mimo wszystko. Ja mam stare konta z 2003 czy 2006 roku ale też mam nowe konta, żadne nie było bocone i jakoś delete nie dostałem.
    XDDDD
    No, tylko ze twoj argument jest inwalida, bo na drugim koncie, ktore jest zwyklym depotem z itemkami na rooku, nigdy bota nie odpalalem.

  8. #7

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    388
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    A to nie jest tak, ze postacie z lvl mniejszym niz 20 sa usuwane po jakims czasie?

  9. #8
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Z tego co ogarniam i pamietam to postacie sa usuwane jezeli nie logujesz sie
    Lvlpostaci*28/30dni
    Mze to byly 1 lvle i miesiac nie logowania i delete

  10. #9

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    mozesz sie odwoływać, jeżeli ostatni raz bota odpaliłes 4 lata temu to masz szanse
    u mnie na serwie ze starej gildii jedna osoba z top10 serwera dostała słusznie bana za bota ale cos tam nawymyslala i cofnęli delate.
    to było ze 2 lata temu

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Delete postaci.
    Przez Arczii w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 29-10-2010, 14:21
  2. Ban a delete
    Przez Sotarber w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 16-09-2010, 22:29
  3. Pomoc w odwołaniu delete account.
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 01-08-2010, 10:59
  4. Wycofanie wplaty za pacc=delete?
    Przez Duzy Maciek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 25-07-2010, 16:17
  5. Delete char - stronka
    Przez iLight w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 31-12-2009, 17:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •