Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Soczewki kontaktowe jednodniowe

  1. #16
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja air optix od zawsze, nie sa najtansze ale i najdrozsze tez nie
    widac roznice moim zdaniem miedzy tymi up
    Miałem jakieś Air Optixy od okulisty jak zaczynałem nosić. I z tego, co pamiętam nie zauważyłem żadnej różnicy. Myślę, że jest to kwestia osobista i najlepiej najpierw kupić jedniodniowe i sprawdzić jak będą leżały na oku.

  2. #17
    Avatar Soszmen
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Przeworsk
    Posty
    178
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    To najwyżej zamówie po parze tych co ty dałeś Dzzej i tych co Ryba :D

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar wl00dar16
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Daleko
    Posty
    542
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nad czym sie tu zastanawiasz ten kto robil badanie mial na ciebie zwyczajnie wyjebane
    Rozwin jak mozesz przedostatnie zdanie
    dlaczego wyjebane? takie badania sa bez sensu bo ona ci mowi w zasadzie tylko jaką wade masz xD wiec powodzenia w lazeniu co pol roku i dowiadywaniu sie o wade wzroku za 100zl.
    u znajomych ktorzy nosza soczewki we wszystkich przypadkach wada po jakims czasie poglebila sie. u mnie przez dobre kilka lat wzrosla o ~2dioptrie. z 0.25 na rok.
    noszac okulary przy mniejszej wadzie jest szansa na poprawe wzroku. w soczewkach nein.
    Wyczytane w internetach

  5. #19
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,067
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj wl00dar16 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dlaczego wyjebane? takie badania sa bez sensu bo ona ci mowi w zasadzie tylko jaką wade masz xD wiec powodzenia w lazeniu co pol roku i dowiadywaniu sie o wade wzroku za 100zl.
    u znajomych ktorzy nosza soczewki we wszystkich przypadkach wada po jakims czasie poglebila sie. u mnie przez dobre kilka lat wzrosla o ~2dioptrie. z 0.25 na rok.
    noszac okulary przy mniejszej wadzie jest szansa na poprawe wzroku. w soczewkach nein.
    Wyczytane w internetach
    bardzo jestem ciekawy w jaki sposob okulary mialyby napeawiac wade a soczewki nie skoro soczewka jest o wiele lepsza bo zeby dobrze widziec nie musisz patrzyc w szklo ktore masz dalej od oka + dziury poza nim xD
    Ja chodze na takie badanie i trace te 100zl u profesjonalisty ktory mi przeprowadzi rrozne badania i tak jak ostatnio zaproponuje cylinder ktory daje odczuwalna roznice ale co.ja tam wiem pewnie warto sobie po prostu samemu dokladac a nie placic jakiemus konowalowi

  6. #20
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bardzo jestem ciekawy w jaki sposob okulary mialyby napeawiac wade a soczewki nie skoro soczewka jest o wiele lepsza bo zeby dobrze widziec nie musisz patrzyc w szklo ktore masz dalej od oka + dziury poza nim xD
    Ja chodze na takie badanie i trace te 100zl u profesjonalisty ktory mi przeprowadzi rrozne badania i tak jak ostatnio zaproponuje cylinder ktory daje odczuwalna roznice ale co.ja tam wiem pewnie warto sobie po prostu samemu dokladac a nie placic jakiemus konowalowi
    Chodzi o to, że oko dużo bardziej się rozleniwia w soczewkach, niż w okularach. Poczytaj sobie o akomodacji to może zrozumiesz.
    @t
    Ja od 3 lat noszę Acuvue Oasys i w sumie trochę płacę. Jest tu ktoś kto je nosił, a potem przerzucił się na te tanie?

  7. #21

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    721
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Merinksban napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja od 3 lat noszę Acuvue Oasys i w sumie trochę płacę. Jest tu ktoś kto je nosił, a potem przerzucił się na te tanie?
    Tak, raz spróbowałem tańszych jakieś bausz & lomb. Pędzikiem i na kolanach wróciłem do oasysyów.
    Poza tym oasysy nie są takie drogie. 55zł na allegro za 6 sztuk 2tygodniowych normalnych.
    .

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Soczewki
    Przez Katalonczyk w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 11-11-2018, 23:12
  2. Soczewki kontaktowe
    Przez Halunek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 27-02-2018, 09:31
  3. soczewki - sklep online
    Przez matizioom w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 12-12-2016, 18:21

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •