Reklama
Strona 39 z 43 PierwszaPierwsza ... 293738394041 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 571 do 585 z 633

Temat: [8.6]AMBER.ENITYSOFT.COM

  1. #571
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @moth ;

    Wczesniejszy system przy którym restartował się poziom dawał możliwość utrzymania ludzi na dlużej (nie było potrzeby restartu postaci), trzeba teraz znaleźć jakieś magiczne rozwiązanie bo lekko lipa.
    Jakiś pomysł ?
    @Kucyk ;

    Źle mnie zrozumiałeś nie bądź taki, nigdy nikomu nie powiedziałeś sympatyczne pierdol się ?
    Ostatnio zmieniony przez Kregox : 29-05-2016, 20:02

  2. #572
    Avatar pepeszka
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    28
    Posty
    3,157
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Do jednej rzeczy sie nie odniosles @Kregox ; co z reklama?
    Ogarniesz to do nastepnego startu bo nie dosc ze mieliscie temat w zlym dziale na otlandzie to nawet nie zrobiliscie licznika na otservliscie xD a rafonix na swojej grupie napisal o otsie 20 min przed startem wiec tez super platna reklama xDDD

  3. Reklama
  4. #573
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Już Ci wszystko tłumacze mistrzu,

    Reklama wyszła mega słabo, założyłem, że jeżeli poinformujemy ludzi tego samego dnia to nikt nie będzie czekał napalony na serwer, wiesz jak jest. Założenie w tym wypadku okazało się mega błędne, dodaj do tego piątek, wieczór i 30 stopni na dworze #januszmarketingu - mój błąd.
    Teraz podejdziemy do tego inaczej, damy większy czas na dotarcie do ludzi.
    * Otland, nie wiem dlaczego ale nie da się zakładać tematów w prawidłowym dziale ani ja ani moi znajomi nie mogą. Gdy naciskamy dodaj to strona się zawiesza, napisałem na otlandzie do modów aby nam przenieśli temat do prawidłowego działu.
    * otservlist, będziemy musieli to zrobić oraz bardziej popracować nad zagranicznymi graczami.
    * Rafonix streamoał krótko ale nie ma co się chłopowi dziwić gdyż grywalność była zerowa, jego winą albo moją jest to, że on nie wiedział co na serwerze jest. Przygotowany był na walenei sd a tutaj było tyle systemów. Umówienie jesteśmy, że wstrzymujemy reklamę i odezwiemy się do niego gdy przebudujemy systemy. Bardzo pomocnym człowiekiem jest Marcin chociaż impulsywnym.

  5. #574
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,392
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Kregox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @moth ;

    Wczesniejszy system przy którym restartował się poziom dawał możliwość utrzymania ludzi na dlużej ( nie było potrzeby restartu postaci ), trzeba teraz znaleźć jakieś magiczne rozwiązanie bo lekko lipa.
    Jakiś pomysł ?
    daj np system 1 pełny frag = 10% lvla
    potem z każdym lvlem więcej fragów na lvl
    jak zabierasz komuś 10% całej many+hp z ostatniej minuty jego życia to masz to liczone jako 10% fraga i o tyle będzie rosnąć lvl
    dead by wtedy mógł np zabiera 20* tyle ile przyrost ale dopiero od tych wyższych lvi, na niższych jakiś mniejszy ten przelicznik

    do tego niech knight ma jeden skill, i wtedy masz wolnego fista, fishing i 2 malee to sobie przerabiasz jako np ilość fragów, agr lvl, i coś dodatkowego jak np, licznik kd ratio.

    ale i tak, ile się można bić, servery pvpenfo już nie są tak popularne jak kiedyś

    ps. to co napisałem teraz to jest tak na żywioł pisane, nie wiem czy by się sprawdziło czy nie, w każdym razie jest to jakieś urozmaicenie wcale nie trudne do wprowadzenia

  6. #575
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jeżeli mogę coś jeszcze wtrącić, jeżeli chodzi o systemy i wszystko to co pisaliśmy to było, amberka nie była gotowcem z internetu i zajeliśmy się za to z całego serca chociaż przkombinowaliśmy i tyle. @moth ;

    Pomysł jest dobry ale nie chcemy ruszać klienta.
    Dzisiaj nawet myśleliśmy aby amber przenieść na protokół 10.93 Bo jest to jeden dzień roboty ale się wstrzymaliśmy.

    Mamy wykupiona maszynę więc nie ma co aby się marnowała, będziemy robić update a wy będziecie mogli je non stop sprawdzać.
    Mapa już nie wygląda tak jak kiedyś. Przedtem była ponura i brązowa, niektórzy mówili, że jak kupa. Teraz będziecie walczyć na zielonej krainie i okrojonej
    Ostatnio zmieniony przez Kregox : 29-05-2016, 20:16

  7. #576
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Shooterq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To mi się podoba. Mam tylko pytanie co do resetowania lvla po śmierci. Mam rozumieć, że po śmierci nie będzie spadał do 70 tylko o kilka % ogólnego expa? Imo akurat po śmierci powinien być reset lvla, w końcu jakaś kara powinna być. Co innego po relogu - tu bym chyba zostawił lvl.
    Jeszcze nie ustaliliśmy do końca, może restart poziomu co 24H ? Podczas restartu ogólnego?

  8. #577
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,392
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Kregox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    * Otland, nie wiem dlaczego ale nie da się zakładać tematów w prawidłowym dziale ani ja ani moi znajomi nie mogą. Gdy naciskamy dodaj to strona się zawiesza, napisałem na otlandzie do modów aby nam przenieśli temat do prawidłowego działu.
    adblocka wyłącz xD

  9. #578
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    adblocka wyłącz xD
    Żartujesz prawda?... SERRIO WTF, gdzieś to pisze, że to tak działa? Czy ślepy jestem?

  10. #579
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,392
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    to jest znany rak otlandu, nie ma chyba nigdzie o tym info oficjalnego
    sam pamiętam chyba z 5 minut myślałem dlaczego nie mogę założyć tematu xd

  11. #580
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to jest znany rak otlandu, nie ma chyba nigdzie o tym info oficjalnego
    sam pamiętam chyba z 5 minut myślałem dlaczego nie mogę założyć tematu xd
    Dalbym Ci plusa ale tutaj się nie da, no dobra to może teraz pobijemy rekord i będzie 100 graczy xD

  12. #581
    Avatar Dymek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Piła
    Wiek
    31
    Posty
    1,310
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Kregox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dalbym Ci plusa ale tutaj się nie da, no dobra to może teraz pobijemy rekord i będzie 100 graczy xD
    Reputacje mu daj tutaj :v
    Ostatnio zmieniony przez Dymek : 29-05-2016, 20:52

  13. #582
    Avatar Matheim
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Jelenia Góra
    Posty
    906
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jednak tak jak pisałem, lepsze okazało się wrogiem dobrego. Ale mimo takiej klapy nadal się nie poddajecie więc szanuje, zacznijcie tylko słuchać graczy (ale z umiarem) podglądać inne projekty i może coś z tego wyjdzie, ja nadal kibicuje :p
    Może zmiana nazwy pomoże? Nie będzie się ludziom kojarzyć z pierwszym failem.

  14. #583
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @Dym ;

    Dałem reputa ale taka łapka w górę lub + z wykopu fajnie by wyglądał, niektóre komentarze bym tutaj plusował kilka razy bo są pomocne bardzo.
    @Matheim ;

    Nie ma co się poddawać, daliśmy dupy no i tyle. Pracy jest mało bo musimy po prostu wyjebać wszystko to co przekombinowaliśmy.
    Damy wam sd, bonusy do outfitów, kilka prostych ciekawostek i się bijcie ile wlezie.
    Na mapie będzie dużo boxów, trapów, jednokratkówych itd. Początkowo amberka też dużo tego miała ale bałem się, że będzi za ciasno a wyszło całkiem inaczej.

    Nie ma co zmieniać nazwy a nastawienie. Na luzie wspólnie z waszymi sugestiami.

  15. #584
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    pierdłem z tego 'pierdol się XD no offence' xDDD

    to ten słynny kreatywny marketing?

    kregox teraz będzie forsował heheluzaka i wyzywał użytkowników swojego servera, ale to tak dla żartów rozumiecie ;p
    Ostatnio zmieniony przez Klamer : 29-05-2016, 23:18

  16. #585
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Całkowita edycja mapy, bardzo prosta, z dużą ilością trapów, boxów.
    Dodatkowo mała ilość stacków, lepiej?




Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Współpraca z Amber OTS
    Przez alien w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 97
    Ostatni post: 23-06-2016, 20:19
  2. Amber
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 03-08-2008, 16:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •