Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 35

Temat: [NEWS] Pierwszy 900 lvl - kiedy to się skończy ?!

  1. #1
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny [NEWS] Pierwszy 900 lvl - kiedy to się skończy ?!



    Cytat i obrazki ze strony: http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/w-t...-wielu-bariera

    Podczas gdy większość Tibijczyków cieszy się jak dzieci, gdy wbije 100 level (ja tak miałem), ten Brazylijczyk przekroczył kolejną, magiczną barierę. Osiągnął 900 poziom doświadczenia. Powtarzam – 900 poziom doświadczenia. Zajęło mu to „tylko” kilka lat...

    To ponad… 12 miliardów expa. Dla przykładu: na 40 level potrzeba 900k, na 100 lvl – 16 mln, więc sami widzicie, że 12 mld robi wrażenie.

    Kharsek zostawił w tyle swoich największych rywali – w tym Polaka (Maurolkita), który zajmuje 5. lokatę pod względem najlepszych expowo graczy w Tibii.


    Osobisty komentarz:

    Ciekaw jestem, czy gra kończy się na 1000 lvl. Pamiętam, że są pewne drzwiczki otwierane od 1000 lvl, za rok/dwa pewnie się dowiemy co za nimi się kryje. Osobiście nie wiem czy gratulować czy współczuć temu graczowi. Każdy ma Hobby jakie lubi XD ale ten 900 to mu nie da +10 do seksów.
    Ostatnio zmieniony przez Gast : 23-09-2015, 14:33
    nic.

  2. #2
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Od 999 na banucie, na test serwie pokazali, że nic nie ma za nimi. Teraz jakiś konkurs na tibia.com był, żeby ludzie wymyślili, co ewentualnie miałoby się tam znaleźć. Koleś trzepie grubą kasę, to nie ma co się dziwić, że bije te lvle. Czy gra sam, z kimś, czy na bocie, to jednak trochę czasu poświęcił, ale się zwróci ;] Pewnie latem 1k lvl.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,862
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    on juz ma 904 XD w takim tempie to on bedzie mial 999 za pol roku...
    a ta gra juz tak na parwde dawno temu sie skonczyla :p

    @Down
    nie bylbym tego taki pewnien, za ccki kurew nie kupisz, a market jest nimi przepelniony...

    @2down
    sorry ze sie wtrace swoje 5gr. ale ...

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A sexy z dziwką to nie zaliczam do sexów
    W takim razie do czego ?XDDDDDDDDDDDDDD

    #edit
    w takim razie mowisz o milosci, a seks, to seks xD
    Ostatnio zmieniony przez Snoffie : 16-01-2018, 19:45

  5. #4
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Osobisty komentarz:

    Ciekaw jestem, czy gra kończy się na 1000 lvl. Pamiętam, że są pewne drzwiczki otwierane od 1000 lvl, za rok/dwa pewnie się dowiemy co za nimi się kryje. Osobiście nie wiem czy gratulować czy współczuć temu graczowi. Każdy ma Hobby jakie lubi XD ale ten 900 to mu nie da +10 do seksów.
    Ten ziomek na 99 % zarabia w chuj więcej siana niż ty kiedykolwiek będziesz miał + pewnie jeżeli jest tłustym świniakiem może sobie za ten hajs zapewnić tyle seksu, ile tylko potrzebuje, taka luźna obserwacja co do twojego "osobistego komentarza"

  6. #5
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Czy ja słowo napisałem o jego zarobkach, że wpieprzasz się do tego, ile zarabiam ? Nie sądzę, by te jego zarobki były takie super względem tego ile poświęca na to wbijanie.
    A sexy z dziwką to nie zaliczam do sexów, jeśli Ty tak, to życzę Ci takich ^^ no i jeśli jest tym spasionym grubasem, jak piszesz, to wolałbym zarabiać mniej, ale żyć jak człowiek, niż siedzieć przed Tibią i napierdalać non stop póki jest stamina, bo trudno mi uwierzyć, by nie wyczaili typkowi bota, jeśli takowego by miał używać. No chyba, że to jakiś dojebany programista, który poświęcił wiele nocy, ale uwzględnił niemal wszystko, coby mogli się przyjebać i zarabia na tym nie poświęcając za wiele czasu temu. Jeśli jest tak, to jest wygryw, a jeśli jest tak, że sam siedzi, do czego odnosiłby się mój komentarz, to jest przegrywem według mnie i tyle, takie moje zdanie. Nie każdy typek, co zarabia ileś tak to wygryw.

    @Snoffie

    To moja osobista ocena, ale sex nie służy tylko do doznań cielesnych, a dziwka tylko takie Ci może zagwarantować. Poza tym na pewno nie zarabia mega kokosów (może zarabiać sporo jak dla Polaka, ale dalej biednie jak na średniego biznesmena), toteż wątpię, że jakby chciał iść na dziwki, to by go było stać na te luksusowe, więc najwyższych lotów by te, na które go stać nie były.
    Ostatnio zmieniony przez Gast : 23-09-2015, 15:04
    nic.

  7. #6
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    chciał bym zauważyć że on gra krócej dziennie niż pracuje przeciętny polak więc mi tu nie pierdolcie farmazonów ;)

  8. #7
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    strzelam ze konto sharowane i gra glownie dla zarobku bo takim ek to ladne kokosy sie robi :)

    skoro sprawia mu to frajde to nic tylko pogratulowac i zyczyc szybkiego 1000

  9. #8
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekaw jestem, czy gra kończy się na 1000 lvl. Pamiętam, że są pewne drzwiczki otwierane od 1000 lvl, za rok/dwa pewnie się dowiemy co za nimi się kryje. Osobiście nie wiem czy gratulować czy współczuć temu graczowi. Każdy ma Hobby jakie lubi XD ale ten 900 to mu nie da +10 do seksów.
    Nic się nie kończy, szczerze wątpie.
    Co do bramki, to na tę chwilę najprawdopodobniej dalej nic tam jeszcze nie ma, ale myślę, że Cipsoft nie poleci w kulki i na pewno coś ciekawego tam przyszykuje. Bardziej kwestia tego czy Kharsek się tym podzieli czy wyłoży chuja na tysiące zainteresowanych :P
    Also, myślę, że to raczej kwestia 8~ miesięcy niż roku-dwóch, ale to zależy czy utrzyma obecne tempo.

    Współczuć czego? Zupełnie nie rozumiem. Gościu ma swój cel i dąży do niego, ja szanuję, hobby jak każde inne, jak to lubi to niech i do 1500 napierdala. Jeszcze pewnie z tego jakiś pieniądz mu wpada.

  10. #9
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Może oceniam to przez pryzmat faktu, że dawno skończyłem z Tibią, bo jednak trzeba posiedzieć trochę, regularnie ileś dziennie by takie wyniki osiągać i jak przestałem grać, to miałem sam siebie trochę za przegrywa, że tyle czasu się siedziało XD czasami i te 6-7h dziennie w weekendy mimo, że większość czasu to był w sumie bot pod koniec gry i zlewka czy będzie ban, a i Cipsoft w sumie nie zachęca/ł do grania, ale może racja.. jak lubi, to niech robi.

    A ostatni raz odnosząc się do zarobków, na NonPVP to nie wiem ile on by musiał wyciągać dziennie, by mu taka dniówka dobrze zarabiającej osoby dobiła, a co dopiero grubo ponad to.
    nic.

  11. #10
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,862
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ciagle zapominacie o fakcie, ze ktos to musi kupic .. xD a chcialem przypomniec ze rynek jest przepelniony cckami xD
    chyba ze ludzie kupuja od niego (jezeli wogole istnieje popyt na ccki) bo to kharsek lol ...

    @down
    Masz moj glos na dowcipnisia 2k15
    Ostatnio zmieniony przez Snoffie : 23-09-2015, 15:30

  12. #11
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    Cytuj Snoffie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W takim razie do czego
    masturbacji

    @topic: no co no, bije level dzielnie od dłuższego czasu, także musiało to nastąpić
    a ja od 100 swoim RP czuję się niemal niezniszczalny i w sumie nie wiem co robić, jak zaczynałem ta 100 to był cel życia...
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  13. #12
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    chciałbym zobaczyć twarz kogoś kto kupuje ccki na non pvp xD

  14. #13

    Notoryczny Miotacz Postów CzuP jest teraz offline
    Avatar CzuP
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,271
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nie wiem jak waszym zdaniem ma trzepać gruby hajs skoro tibia jest zdominowana przez botterów... Ludzie mają po 12 kont z 300 + lvlami, które ciągle biegają i wyciągają miesięcznie po 300kk więc ręcznie nie jest wstanie nawet takim lvlem wyciągnąć tyle co botterzy 15 zł za 1kk w hurcie to co to jest? Niech wyciąga nawet 1kk na godzinę to to jest gówno a nie pieniądz biorąc pod uwagę podatek + to, że jeżeli przestanie na tym zarabiać to nie ma żadnego doświadczenia a pracując w normalnej firmie w tym czasie tylko zwiększa się swoje kwalifikacje...

  15. #14
    Avatar Ksionc
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Stamtond.
    Posty
    499
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    lvl lvl'em, jest troche szacun ale błagam przestańcie robić na siłe wygrywa z przegrywa. to nie te czasy ze na tibii dużo idzie zarobić, tymbardziej ze to non pvp to wklad czasu nie jest adekwatny do zarobków raczej
    ~

  16. #15
    Avatar Tentotrix
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    WW
    Wiek
    44
    Posty
    647
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nawet jak zarabia 1kk/h, to i tak wychodzi mu chujnia na godzinę, jeszcze po odliczeniu prądu/neta itp. Nie wiem, czy gość przypadkiem nie streamuje? jeśli tak, to z tego podejrzewam największa kasa, jeśli nie, to serio to jakiś totalny przegryw ;d generalnie śledzę jego poczynania, pomimo że już daaawno nie gram w tibie, ale jakoś z sentymentu/ciekawości zawsze sprawdzę jego lvl :P gdzie te czasy kiedy seromontis z 250 lvl'em był uber koksem, a potem już w ogóle MDW na 350 był bogiem :P eh, co by się nie mówiło sentyment do tych pikseli zostanie na zawsze. :) btw. macie jakiś spis kto pierwszy wbijał pełne lvle od 100-900?
    Ostatnio zmieniony przez Tentotrix : 23-09-2015, 15:54

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. League of Legends 900->2000+ jungle
    Przez Thaz w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 25-11-2012, 22:28
  2. League of Legends [WEST] 800-900 ELO Ranked
    Przez Piećka w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-09-2012, 16:18
  3. League of Legends [EUW]Wyccaruje konta z elo 800-900
    Przez SzalonyMes w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 24-08-2012, 11:40
  4. [8.54][NPC-lua] Nie trybi kiedy pisze yes kiedy pisze no trybi
    Przez cyrek w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 31-07-2010, 17:10

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •