Reklama

Pokaż wyniki sondy: Czym się golisz?

Głosujący
120. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • brzytwa

    0 0%
  • maszynka na żyletki

    21 17.50%
  • zwykła jednorazówka

    56 46.67%
  • golarka

    29 24.17%
  • nie golę się

    14 11.67%
Strona 8 z 9 PierwszaPierwsza ... 6789 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 106 do 120 z 128

Temat: Broda i zarost - rozmowy ogólne

  1. #106
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    ja kształt nożyczkami ogarniam w nie więcej niż 10minut raz w tygodniu, do tego co drugi/trzeci dzień 5minut żeby ogolić szyję oraz pojedyncze włoski z rejonów linii policzków plus skracanie wąsa co by na usta nie zachodził, ale i tak najwięcej do powiedzenia na ten temat mają osoby, które brody to nawet z bliska nie widziały ale doskonale wiedzą co ile czasu zajmuje i jak bardzo pedalskie jest xd
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  2. #107

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    568
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja kształt nożyczkami ogarniam w nie więcej niż 10minut raz w tygodniu, do tego co drugi/trzeci dzień 5minut żeby ogolić szyję oraz pojedyncze włoski z rejonów linii policzków plus skracanie wąsa co by na usta nie zachodził, ale i tak najwięcej do powiedzenia na ten temat mają osoby, które brody to nawet z bliska nie widziały ale doskonale wiedzą co ile czasu zajmuje i jak bardzo pedalskie jest xd
    przeciez ty masz chujowa brode

  3. Reklama
  4. #108
    Avatar yeeq
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,634
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Noov napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak sie ma 2 wlosy na krzyz to sie zgodze
    no nie do konca
    http://torg.pl/showthread.php?465303...=1#post9074924
    cos tam moge wyhodowac i jak widac sa to wiecej niz dwa wlosy na krzyz


    ale ogolnie utrzymuje ja troszke dluzsza niz na zdjeciu ponizej


    a w momencie, gdy sie zrobi troche za dluga i chce ja przyciac, to calosc zajmuje faktycznie jakies piec minut, wiec twoj argument jest inwalida

  5. #109
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Menson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przeciez ty masz chujowa brode
    broda ma to do siebie, że rośnie i mogę ją zmieniać, atencyjny matole
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 25-11-2015, 14:31
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  6. #110
    Avatar Noov
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    24
    Posty
    149
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    To ja nie wiem jak wy sie golicie, ze wam schodzi 5min z duperelami. Jak zarosne i chce po prostu ogolic sie bez zabaw na powiedzmy 2dniowy zarost biore trymer i chcac szybko przejechac rwie jak skurwysyn, musze wolno bo nie wyrabia

  7. #111

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Golił się ktoś maszynkami na żyletki? Lepiej wypadają niż takie zwykłe 3-4 ostrzowe? Jakiś wilkinson czy coś. Also da się jakoś spowolnić rośnięcie zarostu (oprócz hormonów i innego szajsu)?

  8. #112
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Ja się nie goliłem żyletkową ale podobno jest lepiej, niestety wymaga to nabrania wprawy bo jest to zupełnie inna metoda golenia. Co do spowalniana wzrostu zarostu to nie słyszałem, jeśli jeszcze się nie pogodziłeś z tym, że jesteś facetem to im szybciej tym lepiej. Chyba, że zastosować ten laser do depilacji, nie wiem czy można go stosować na twarzy, musisz się dowiedzieć, za kilkaset złotych i kilka sesji będziesz mieć spokój na kilka msc.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  9. #113

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @udarr ;
    po prostu rośnie mi taki zarost, którego wolałbym nie mieć ;d wąsy + chujowa broda bez boków. Więc tylko mnie czasem wkurwia jak nie ogole się wieczorem, a rano juz widac shit. No trudno, bede z tym zyc ;d

  10. #114

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Noov napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ja nie wiem jak wy sie golicie, ze wam schodzi 5min z duperelami. Jak zarosne i chce po prostu ogolic sie bez zabaw na powiedzmy 2dniowy zarost biore trymer i chcac szybko przejechac rwie jak skurwysyn, musze wolno bo nie wyrabia
    to chyba masz chujowy trymer bo ja nie widzę problemów
    w 15 minut to ja trymuje głowę, zarost i jeszcze odkurze

  11. #115
    Avatar Juzef
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    131
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Gaba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Golił się ktoś maszynkami na żyletki? Lepiej wypadają niż takie zwykłe 3-4 ostrzowe? Jakiś wilkinson czy coś. Also da się jakoś spowolnić rośnięcie zarostu (oprócz hormonów i innego szajsu)?
    Używam maszynki na żyletki od kilku lat. Na 100% nie wrócę do plastikowych żaluzji, pianek i żeli do golenia. Zresztą żelu do golenia użyłem po raz ostatni w 2007. Tak, potrzebna jest wprawa, ale zaprawdę powiadam opłaci się. Moja maszynka to R41.
    Ostatnio zmieniony przez Juzef : 12-12-2015, 09:50

  12. #116

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Juzef ;
    Tym się na sucho goli? :d Nie ma po tym jakichś w chuj podrażnień? Goli dokładniej niż takie plastikowe coś za 3.49 z rossmana?

  13. #117
    Avatar Juzef
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    131
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Haha, przepraszam. Pamiętam czasy, gdy żyletka i maszynka to był standard, a plastiki dopiero się pokazywały. :P Osobiście używam mydła do golenia (i pędzla do zrobienia piany). Wcześniej odrzuciłem specyfiki na rzecz kremu do golenia - takich różnych z kiosku czy drogerii - było o wiele lepiej. Jednak mydła do golenia są dla mnie najlepsze. Golenie sprawia mi przyjemność i wcale nie zajmuje więcej czasu niż żaluzja + puszka. Zresztą mam to w dupie, lubię się kąpać i golić. Czas tylko dla mnie i relaks. Jeśli chodzi o koszty, to maszynki i żyletki są w baaardzo różnych cenach. Kremy i mydła też. Można wybrać coś na każdą kieszeń, w tym i na taką w której siedzą złote karty. :D

  14. #118
    Avatar Vienio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Lublin
    Posty
    854
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ja sobie jakiś czas temu kupiłem krem do golenia i po goleniu brytyjskiej marki Blubeard's revenge i tam bylo że spowalniają zarost i rzeczywiście działa, mogę się rzadziej golić dzięki temu o ten 1 dzień, do tej pory goliłem się co 3 dni, to teraz co 4, a zarost bardzo wolno rośnie, ale ja mam ten problem że nie rośnie mi jeszcze to połączenie wąsów z brodą więc dlatego jestem shaved

    ja natomiast chciałbym się zapytać czy korzystał ktoś z produktów do depilacji twarzy XD marki bielenda
    coś kiedyś sie napotkałem na to, krem dzieki ktoremu włosy same wypadają? nie wiem na czym to polega jesli chodzi o zarost na twarzy.
    znajomy korzystał jedynie z bielendy podczas depilacji klatki i brzucha to mowil ze spoko, ale jak dzialaja takie produkty na twarz?
    no bo może się okazać znacznie lepsze niż golenie pod włos przez które powstają podrażnienia i syfy
    Iść swoją drogą, nie dać satysfakcji wrogom...
    Ignore all msg when exp

  15. #119
    Avatar Juzef
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    131
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Z goleniem pod włos to jest różnie. Niby dermatolodzy nie polecają, niektórym ono wybitnie nie służy, ale dobre,świeże ostrze, dobrze zmiękczony zarost i odpowiednio dobrana maszynka mogą zdziałać cuda. Ja nie mam problemu z goleniem pod włos. Nie są też potrzebne mi potrójne czy poczwórne ostrza, bo jedno dobre w agresywnej maszynce goli bardzo skutecznie.

  16. #120
    Avatar Vienio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Lublin
    Posty
    854
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jak dbać o brodę?
    by Adam Szulc

    Iść swoją drogą, nie dać satysfakcji wrogom...
    Ignore all msg when exp

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Broda i wąsy
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 09-07-2019, 10:26
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •