Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: wznowienie gry

  1. #1

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0

    Domyślny wznowienie gry

    witam. jestem graczem "starych czasów" jeśli można tak to nazwać, grałem głównie w latach 2006-2009, i epizody w 2011/12. teraz mam dużo wolnego czasu, nie lubie grać w zwykłe gry pc, fajnie byłoby znów troche popykać. ale doszłem do wniosku jaki w tym sens - tibie ceniłem głównie za interakcje z innymi, a nie głupie nabijanie expa. a z tego co teraz zobaczyłem gra w to ktoś jeszcze, czy już same boty? mam 200rp na menerze, ale tam już lata temu nie dalo się grać przez lagi, i 80rp na neranie. istnieje jeszcze jakiś serwer z dużą iloscią polaków?

  2. #2
    Avatar mcl
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    609
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Na Neranie 90% graczy to Polacy, ale to akurat nie jest zaleta bo sporo to nooby które nie szanują respa, niszczą eventy, o service ciężko. Możesz pomyśleć o Securze tam też wiekszość to Polacy ale stosunki między graczami są lepsze

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    oo dzięki za info o securze, z tego co widze chyba najwięcej ludzi online na tą chwile a o to mi chodzi :) sprawdze - ale chyba już mineły te czasy gdzie szukało się wolnej skrzynki w depo a w kolejce do zalogowania było się na 150-200 miejscu :)

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    Z tego co się orientuję to Antica jest spoko.

  6. #5
    Avatar Andaryel
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    gralem ostatni raz półtora roku temu na antice i było ok jesli chodzi o community

    ale tak jak Ty gralem wlasnie 2006-2009, pozniej epizodycznie i to jest inna gra. nikt nie siedzi w depo/domkach i to już mówi sporo

  7. #6

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    583
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Andaryel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gralem ostatni raz półtora roku temu na antice i było ok jesli chodzi o community

    ale tak jak Ty gralem wlasnie 2006-2009, pozniej epizodycznie i to jest inna gra. nikt nie siedzi w depo/domkach i to już mówi sporo
    Pod DP w Thais wieczorami na Antice często jest od 20 do 50 ludzi, Yalahar podobnie - Antica. Chociaż opłacalność robienia run którą Cipsoft zabrał magom w dużej mierze przyczyniła się, że nie ma między ludźmi takiej interakcji pod dp w każdym mieście jak kiedyś, gdy klepiąc runy prowadziło się tysiąc dialogów tygodniowo.

  8. #7

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Antica najlepsza moim zdaniem - dużo polaków, na serwerze jest sporo osób, ale expowiska nie są bardzo przepełnione, nie ma gildii dominującej itd.

  9. #8
    Avatar Rayda
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    190
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kurde, szkoda że Antica jest PVP, bo chętnie bym się przeniósł...

  10. #9
    Avatar gervix
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    241
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Rayda napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Kurde, szkoda że Antica jest PVP, bo chętnie bym się przeniósł...
    Obecne pvp na antice, to jak sytacja na non-pvp zanim można było przez ludzi przechodzić... W skrócie: można spokojnie grać i się nie przejmować jak się nie szuka zwady.

  11. #10

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Jesli grales na starej tibii to bardziej do gustu przypadnie ci Tibianic niz jakikolwiek real serwer.

  12. #11
    Avatar Rayda
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    190
    Siła reputacji
    13

    Domyślny wznowienie gry

    Cytuj gervix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Obecne pvp na antice, to jak sytacja na non-pvp zanim można było przez ludzi przechodzić... W skrócie: można spokojnie grać i się nie przejmować jak się nie szuka zwady.
    Tylko problem w tym, że nie chce mi się zaczynać gry od nowa, bo po prostu nie mam na to czasu i wolę już zostać przy tym co mam.
    Ostatnio zmieniony przez Rayda : 13-09-2015, 18:57

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam GBC, Gry Pokemon, GBA SP, Gry GBA, Koszulki Pokemon
    Przez munchlax27 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 07-02-2015, 23:03
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 19-04-2014, 17:17

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •