Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Orlen Super Vitay Klub - Jak się dostać?

  1. #16

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Praca na stacji benzynowej to porazka, bo jestem samemu na noce, musze wszystko ogarnac wtedy i jeszcze obslugiwac klientow, jak takowi sie trafia, stres podczas rozliczenia, bo nigdy nie wiesz, czy nie wyjdziesz na minusie, a czasem tak sie zdarza, odpowiedzialnosc za papierosy, ktorych co miesiac ginie kilka paczek i wszyscy pracownicy musza sie na nie skladac, kontakt z klientami, ktorzy niekiedy sa tak glupi, ze az dziw, ze sa w stanie jezdzic samochodem, przymusowe proponowanie kazdemu klientowi produktow z oferty promocyjnej, bo moze byc tajemniczy frajer i audyt wyjdzie negatywnie i wtedy masz problem. Nie pracujesz od poniedzialku do piatku w normalnych godzinach, ale rowniez w weekendy, swieta, po 10-12 godzin, w wiekszosci stoisz, wiec po calym dniu masz ochote sobie odrabac nogi. No i obcinanie godzin, tak, aby ewentualne nadgodziny sie wyrownaly i zebys za duzo pieniedzy nie dostal. Na prace na stacji paliw zdecydowalem sie tylko i wylacznie dlatego, ze ide na studia zaoczne i potrzebuje pieniedzy na oplaty.
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  2. #17
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    odpowiedzialnosc za papierosy, ktorych co miesiac ginie kilka paczek i wszyscy pracownicy musza sie na nie skladac
    zmień pracę, serio
    Kontakt ze mną:
    pw

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar #YOLO
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    662
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Praca na stacji benzynowej to porazka, bo jestem samemu na noce, musze wszystko ogarnac wtedy i jeszcze obslugiwac klientow, jak takowi sie trafia, stres podczas rozliczenia, bo nigdy nie wiesz, czy nie wyjdziesz na minusie, a czasem tak sie zdarza, odpowiedzialnosc za papierosy, ktorych co miesiac ginie kilka paczek i wszyscy pracownicy musza sie na nie skladac, kontakt z klientami, ktorzy niekiedy sa tak glupi, ze az dziw, ze sa w stanie jezdzic samochodem, przymusowe proponowanie kazdemu klientowi produktow z oferty promocyjnej, bo moze byc tajemniczy frajer i audyt wyjdzie negatywnie i wtedy masz problem. Nie pracujesz od poniedzialku do piatku w normalnych godzinach, ale rowniez w weekendy, swieta, po 10-12 godzin, w wiekszosci stoisz, wiec po calym dniu masz ochote sobie odrabac nogi. No i obcinanie godzin, tak, aby ewentualne nadgodziny sie wyrownaly i zebys za duzo pieniedzy nie dostal. Na prace na stacji paliw zdecydowalem sie tylko i wylacznie dlatego, ze ide na studia zaoczne i potrzebuje pieniedzy na oplaty.
    >pracowanie w pracy za 8zł/h, w dodatku stresującej i której się nie lubi
    xD

    co studiujesz? pewnie i tak gówno będziesz miał z tych studiów tutaj wiec nie wiem po co sie meczyc pół życia

    idz na studia w uk, tam popracujesz 2 dni w tygodniu i zyjesz jak krul, a jakbys chcial wrocic to konkurencja z polszy moze nasrać sobie do ryja

  5. #19
    Avatar Moonej
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Wiek
    29
    Posty
    547
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Dobra zapytałem się tutaj elegancko kierowniczki zmiany licząc na jakąś klarowną odpowiedź ale jedyne czego się dowiedziałem to "yy nie wiem" XD. Jesteś chyba jednym z bardzo niewielu takich przypadków, imo ja bym spróbował męczyć ten BOK do skutku albo iść na stacje puścić bajke że zgubiona karta i niech Ci nową wyrobią na która przeleją wszystkie punkty z tej starej (musi ona być spersonalizowana) i w tedy mając te pkt na normalnej karcie (ta czerwona) będziesz mógł się ubiegać o dołączenie do klubu super vitay( to tylko taki mój plan, nie wiem czy on wypali).

    Co do pracy to u mnie np na dniówkach są trzy osoby a na nockach zawsze dwie, więc rozliczenia dobowe, liczenie towarów czy zdawanie głupich gazet przychodzi wyjątkowo łatwo no ale stacja na której się znajduje to przejazdówka Poznań-Wrocław i odwrotnie więc ruch jest bardzo duży.
    Ostatnio zmieniony przez Moonej : 04-09-2015, 07:39

  6. #20

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    109
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    U nas na zmianie są dwie osoby. Fakt, w nocy się więcej sprząta, ale jest za to mniej klientów. Z ogarniętą drugą osobą można się szybko wyrobić i filmy oglądać :)
    Co prawda ryzyko na manko jest, ale skoro idziesz do tej pracy to chyba jesteś świadomy, że odpowiadasz za kasę. Sama pracuję na stacji od pół roku i nie narzekam - chyba najlepsza praca dla studentów, jaka może być. Jak ktoś ma znajomości, to nie zarabia gównianych 8zł jak tu wszyscy hehe myślą. Przez pierwszy miesiąc pracy pracowałam za darmo (czyt. 8zł), ale od drugiego moja godzinówka średnio wychodzi 21zł. Czy na osobę uczącą się to dobrze? Uważam, że tak, bo płacą mi również za oglądanie filmów, siedzenie, uczenie w nocy - bo w nocy o wiele lepiej się pracuje i czas szybciej mija.

    Praca na stacji nie jest dla każdego, byle ci pka będzie na wszystko narzekała i długo nie popracuje. Już u nas byli tacy, co jedną zmianę wytrzymali i uciekli. :>
    Ostatnio zmieniony przez Eltaroon : 04-09-2015, 07:43

  7. #21
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Praca na stacji benzynowej to porazka, bo jestem samemu na noce, musze wszystko ogarnac wtedy i jeszcze obslugiwac klientow, jak takowi sie trafia, stres podczas rozliczenia, bo nigdy nie wiesz, czy nie wyjdziesz na minusie, a czasem tak sie zdarza, odpowiedzialnosc za papierosy, ktorych co miesiac ginie kilka paczek i wszyscy pracownicy musza sie na nie skladac, kontakt z klientami, ktorzy niekiedy sa tak glupi, ze az dziw, ze sa w stanie jezdzic samochodem, przymusowe proponowanie kazdemu klientowi produktow z oferty promocyjnej, bo moze byc tajemniczy frajer i audyt wyjdzie negatywnie i wtedy masz problem. Nie pracujesz od poniedzialku do piatku w normalnych godzinach, ale rowniez w weekendy, swieta, po 10-12 godzin, w wiekszosci stoisz, wiec po calym dniu masz ochote sobie odrabac nogi. No i obcinanie godzin, tak, aby ewentualne nadgodziny sie wyrownaly i zebys za duzo pieniedzy nie dostal. Na prace na stacji paliw zdecydowalem sie tylko i wylacznie dlatego, ze ide na studia zaoczne i potrzebuje pieniedzy na oplaty.
    To ładnie macie xD Ja pracuje na małej stacji na uboczu i więcej siedze jak stoje, czasem musze konsole brać, bo nudy, a gazety już przeczytane. Za inwenture nie płacimy bo wychodzi nawet ok. Na klientów i TK mam wyjebane, nadgodziny są płacone uczciwie, często nam szef daje od siebie nawet jakieś paczki na święta czy bilety na basen, no i jak ktoś pracuje na wielkanoc, czy boże narodzenie to ma płacone podwójnie. I wiadomo na stacji nie żyje się z samej pensji xd

  8. #22
    Avatar Moonej
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Wiek
    29
    Posty
    547
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ładnie macie xD Ja pracuje na małej stacji na uboczu i więcej siedze jak stoje, czasem musze konsole brać, bo nudy, a gazety już przeczytane. Za inwenture nie płacimy bo wychodzi nawet ok. Na klientów i TK mam wyjebane, nadgodziny są płacone uczciwie, często nam szef daje od siebie nawet jakieś paczki na święta czy bilety na basen, no i jak ktoś pracuje na wielkanoc, czy boże narodzenie to ma płacone podwójnie. I wiadomo na stacji nie żyje się z samej pensji xd
    TK w ogóle jeszcze chodzą? U nas są jakieś śmieszne ankiety, dzięki którym bada sie satysfakcje no i niestety ale wszystko trzeba drzeć więc jednak ta pensja tylko zostaje ;/
    Ostatnio zmieniony przez Moonej : 04-09-2015, 09:14

  9. #23

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj BBsrv napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zmień pracę, serio
    Pracuje nad tym i to nie tylko ja, ale jeszcze przynajmniej dwie osoby z zalogi.

    Cytuj #YOLO napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >pracowanie w pracy za 8zł/h, w dodatku stresującej i której się nie lubi
    xD

    co studiujesz? pewnie i tak gówno będziesz miał z tych studiów tutaj wiec nie wiem po co sie meczyc pół życia

    idz na studia w uk, tam popracujesz 2 dni w tygodniu i zyjesz jak krul, a jakbys chcial wrocic to konkurencja z polszy moze nasrać sobie do ryja
    8 to nie, wychodzi mi jakies 10 z kawalkiem.

    Ide na logistyke, na SGGW, wiec raczej nie jest to gownokierunek.

    A do UK poki co nie musze wyjezdzac, nawet mam tam rodzine, ale poki co zle tu nie mam. Docelowo chce wyjechac poza Europe.

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ładnie macie xD Ja pracuje na małej stacji na uboczu i więcej siedze jak stoje, czasem musze konsole brać, bo nudy, a gazety już przeczytane. Za inwenture nie płacimy bo wychodzi nawet ok. Na klientów i TK mam wyjebane, nadgodziny są płacone uczciwie, często nam szef daje od siebie nawet jakieś paczki na święta czy bilety na basen, no i jak ktoś pracuje na wielkanoc, czy boże narodzenie to ma płacone podwójnie. I wiadomo na stacji nie żyje się z samej pensji xd
    No to ladnie masz, moja stacja tez jest jakby na uboczu, ale i tak potrafi byc zapierdol, a w nicy, tak jak mowilem, nie idzie sie obijac, bo zawsze jest cos do zrobienia, najwiecej czasu zajmuje wylozenie towaru.

    Ogolnie jest tak, ze za wiele rzeczy odpowiadam. Gina papierosy - co miesiac kilka(nascie) paczek i nie ma opcji, zebys sie nie dorzucil, bo podpisuje sie odpowiedzialnosc. To samo gazety, nie zdasz jakichs, zeby je kolporter zabral, to musisz za nie zaplacic. Na TK nie moge miec wyjebane, bo jak sie okaze, ze kutas bedzie przeprowadzac audyt, a ja mu zadnego gowna nie zaproponuje i nie zapytam o karte punktowa, to bedzie spory problem. No ale cos trzeba robic, jak mam siedziec w domu na dupie, to chyba jasne, ze wole robic cokolwiek.
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  10. #24

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niewymagająca, niestresująca robota a jak się ma znajomości to nie jest to aż tak mały hajs
    1400 zł to jest z 350 euro, 350 * 12 = 4200 euro / rocznie. Serio, to nie jest mały hajs?

    ( Wołam @Haan ; )

  11. #25
    Avatar Bazan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,909
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    jak sie ma znajomoci to nie ma sie 1400 tylko wiecej. o to mu chodzilo ;p
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

  12. #26
    Avatar Hexolic
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    31
    Posty
    424
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Eltaroon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale od drugiego moja godzinówka średnio wychodzi 21zł.
    Śmiechłem bardzo XDDDDD Chyba chciałeś napisać 12zł ;D

  13. #27
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Hexolic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Śmiechłem bardzo XDDDDD Chyba chciałeś napisać 12zł ;D
    Jak się ma dobry dzień na ruchliwej stacji to jest to możiwe

  14. #28

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    109
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Hexolic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Śmiechłem bardzo XDDDDD Chyba chciałeś napisać 12zł ;D
    No i właśnie tu jest ta różnica, kiedy człowiek umie się odpowiednio zakręcić koło odpowiednich osób i w odpowiednim czasie ;)
    Jednak jak widać, nie na każdej stacji da się dorobić. U @Murzin ; też się da z tego co mówi, a u @Moonej ; już nie do końca.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jak tam się dostać? jak aktywować te portale?
    Przez [GOD]Raven w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 26-04-2018, 12:30
  2. Poszukuję kuponu rabatowego -20PLN (Visa Orlen, Biedronka)
    Przez Groszeq w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 06-07-2015, 15:03
  3. Fenrock Dl'e?Soule? Jak SIe dostać?
    Przez mazda313 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 21-01-2014, 16:01
  4. Lizard Chosen jak sie dostać?
    Przez mazda313 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 15-01-2011, 16:54

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •