Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Jakie konto bankowe najlepsze?

  1. #1
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Jakie konto bankowe najlepsze?

    ###Temat chujowy, za szybko napsałem i nie pomyślałem.

    Witam, szukam dobrego banku. Mam narazie konto w Pekao24 a myślę nad przenosinami do ING banku śląskiego. Co sądzicie o nim? Macie jakieś inne propozycje?

  2. #2
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,439
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    BZWBK <30
    Konto miazga, wszystko idzie sprawnie, żadnych problemów, brak opłat
    Konto internetowe, wpłatomaty, BLIK
    Polecam

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, szukam dobrego banku. Mam narazie konto w Pekao24 a myślę nad przenosinami do ING banku śląskiego. Co sądzicie o nim? Macie jakieś inne propozycje?
    Mam w ING i sobie chwale, chcialbys cos konkretnie wiedziec?

  5. #4
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam w ING i sobie chwale, chcialbys cos konkretnie wiedziec?
    @Murzin ;

    Dosłownie wszystko. Wszystkie plusy i minusy. Co jeśli chodzi o prowadzenie konta, jak z przelewami online oraz prowadzeniem konta online, jak obsługa?
    Pobieranie gotówki możliwe z każdego banku?
    Jak wyglądają przelewy online? Przychodzi kod SMSEM czy dostajemy kartę zdrapkę?
    Wybór szaty graficznej karty jest możliwy?
    Jak wyglądają płatności za prowadzenie konta?

    Napisz wszystko jeśli możesz co wiesz i co możesz powiedzieć :P

  6. #5
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Konto darmowe, oplata za karte jest gdy nie wydasz nia 300, czy tam 200 zl miesiecznie, nie pamietam dokladnie, bo dla mnie to nigdy nie byl problem. Wyplacenie w oddziale banku kosztuje kilka zl, ale bankomaty masz wszystkie darmowe, wiec to nie problem. Wplatomaty tez sa. Czy jest wybor szaty graficznej karty to nie wiem, nie myslalem nad tym, tylko bralem standardowa :P Jesli chodzi o przelewy to przychodza kody sms, mozna ustawic, ze mniejsze kwoty przelewu nie potrzebuja autoryzacji. Platforma online bardzo prosta i intuicyjna, jak z obsluga to w sumie nie wiem, tylko raz musialem korzystac by zastrzec dowod, przebieglo wszystko bardzo sprawnie.

    Dodatkowo teraz chyba za otwarcie konta i spelnienia kilku warunkow daja stowke w prezencie. Jedyny minus chyba to oplata za karte, jezeli ktos nie wyda tych 300 zl miesiecznie

  7. #6
    Avatar Shaolineq
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    234
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    mam t-mobile uslugi bankowe (wczesniej alior-sync)

    wczesniej, jak byl sync to bylo mega
    -bezplatne przelewy (+5/10 darmowych natychmiastowych)
    -wszystkie bankomaty w Europie (nie jestem pewien jak dalej) bez oplat
    -prowadzenie konta 0
    -5% cash back

    teraz jest troche gorzej, usuneli cashback (przez jakis czas cashback byl bez ograniczen, ludzie kupowali domy/samochody :p)
    ale cashback to taki dodatkowy bajer, jest jeszcze jedna rzecz teraz
    trzeba wydac 200pln przez transakcje bezgotowkowe miesiecznie, jesli nie to 6pln za prowadzenie konta w danym miesiacu

  8. #7
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ile taka opłata kosztuje? A jeśli chodzi o wypłatę kasy z bankomatu to normalnie obojętnie w którym miejscu mogę to zrobić? Mam konto w pekao i kasę wypłaciłem w bankomacie od milenium Chodzi o to że sprawdzałem w google i nie mam u siebie w mieście żadnej placówki ING. Jedynie 40km dalej.


    Cytuj Shaolineq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    trzeba wydac 200pln przez transakcje bezgotowkowe miesiecznie, jesli nie to 6pln za prowadzenie konta w danym miesiacu
    Dla mnie to nie problem, nawet jeśli miałbym nie wydawać kartą to i tak 6zł miesięcznie to nie zauważalna kwota. Teraz w PKO mam to samo jednak ten bank jest lipny.
    Ostatnio zmieniony przez Mysterious Boy : 03-09-2015, 10:57

  9. #8
    Avatar kay
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    ด้้้้้็็็็็้้้&#
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Teraz MBank
    albo jak masz mniej niz 26 lat to PKO Konto dla młodych: 0zł za rpowadzenie konta, za wypłate ze wszystkich bankomatów w Pl i na świecie, 0zł za przelewy, 0zł za kartę jak miesięcznie zapłacisz 5 razy kartą
    znów się widzimy

  10. #9
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ile taka opłata kosztuje? A jeśli chodzi o wypłatę kasy z bankomatu to normalnie obojętnie w którym miejscu mogę to zrobić? Mam konto w pekao i kasę wypłaciłem w bankomacie od milenium Chodzi o to że sprawdzałem w google i nie mam u siebie w mieście żadnej placówki ING. Jedynie 40km dalej.
    Tak, wszystkie bankomaty w kraju masz za darmo

  11. #10
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak, wszystkie bankomaty w kraju masz za darmo
    A powiedz mi jeszcze, jeśli chodzi o kontakt z bankiem? Nie ma problemów żadnych? Tak samo jak ewentualna rezygnacja z konta? Tutaj czytam opinie to wiele osób pisze że w tym banku jakieś problemy są z płatnościami, że podobno przelewy przychodzą po iluś dniach. To prawda?

  12. #11
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A powiedz mi jeszcze, jeśli chodzi o kontakt z bankiem? Nie ma problemów żadnych? Tak samo jak ewentualna rezygnacja z konta? Tutaj czytam opinie to wiele osób pisze że w tym banku jakieś problemy są z płatnościami, że podobno przelewy przychodzą po iluś dniach. To prawda?
    Nie wiem, bo nie musialem nigdy sie kontaktowac :D Jesli chodzi o przelewy to pierwsze slysze, glownie jak przelewam to sa to zakupy przez allegro, ewentualnie oplacenie internetu i nigdy nie mialem zadnych problemow. Przelewy do mnie tez chodza prawidlowo

  13. #12
    Avatar kl4udyna
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    wygodne
    Posty
    498
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Wiadomo, że każdy raczej poleci to, z czego sam korzysta. Ja w mbanku konto mam od ponad 5 lat, wszystko totalnie bezpłatne tylko za kartę 6zł jak się nie zapłaci nią 300zł w ciągu miesiąca, ale wydaje mi się, że tę opłatę za kartę wprowadzili ostatnio w większości banków, były już o tym tematy.
    Przelewy w banku dochodzą od razu, z innych banków normalnie po 12, czasami się nawet udawało dostać po 18 jak był przelew wysłany z rana. Prosta, intuicyjna obsługa konta zarówno przez stronę jak i przez aplikację na telefon. Jedna osoba może mieć do 10 kont, co się bardzo przydaje bo można jakąś oszczędnościową skarbonkę z małym procentem założyć i jakieś inne konto na przykład do robienia opłat- ja mam drugie konto takie jak moje zwykłe tylko, że bez karty więc to drugie mnie zupełnie nic nie wynosi.
    Szaty graficznej karty niestety wybrać nie można, delfinek pojawia się we wszystkich rodzajach kont. Co do "zdrapek" to ja nie wiem kto jeszcze jest na tyle zacofany by tego używać :P chociaż chyba jest możliwość wyboru tego.
    Wypłaty ze wszystkich euronetów, bankomatów czy wpłatomatów mbanku też wcale mało nie ma. Jest też opcja 'wypłaty ze wszystkich bankomatów' z tego co pamiętam pierwszy rok darmowa, po nim 5zł/miesiąc
    Ostatnio zmieniony przez kl4udyna : 03-09-2015, 11:27

  14. #13
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj kl4udyna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiadomo, że każdy raczej poleci to, z czego sam korzysta.
    Nie. Chyba, że ktoś chce mieć z tego profity.

    Cytuj kl4udyna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wypłaty ze wszystkich euronetów, bankomatów czy wpłatomatów mbanku też wcale mało nie ma. Jest też opcja 'wypłaty ze wszystkich bankomatów' z tego co pamiętam pierwszy rok darmowa, po nim 5zł/miesiąc
    W TMUB jest to darmowe zawsze. Dodatkowo masz 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu gratis (normalnie 5 PLN sztuka). Świątek, piątek czy niedziela - przelew dojdzie w 10 minut.

    Bierz T-Mobile Usługi Bankowe, bo mimo wprowadzenia opłaty za kartę debetową w wysokości 6 PLN, jeśli nie wydasz 300 PLN kartą w miesiącu, jest to najlepsza oferta dla młodych ludzi.

    Najważniejsze:
    - wypłaty i wpłaty we wszystkich bankomatach/wpłatomatach za darmo na całym świecie
    - 10 natychmiastowych przelewów w miesiącu za darmo
    - profesjonalna obsługa internetowa - chat, audio połączenie, wideo połączenie. Kontaktowałem się z nimi co najmniej kilkadziesiąt razy i zawsze mi pomogli.
    - przelewy akceptujesz kodem, który przychodzi SMSem
    - możesz zamówić kartę debetową BEZ DANYCH OSOBOWYCH wydrukowanych na niej (bardzo fajna opcja)
    - przez 3 lata nigdy nie miałem problemów z jakimikolwiek przelewami
    - bardzo fajna i przyjemna strona, łatwa w obsłudze
    - statystyki, możliwość prowadzenia jakichś wykresów czy takich pierdół

    PS. Nie polecam, bo sam z tego korzystam - polecam, bo szczerze uważam to konto za najlepsze.

    Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A powiedz mi jeszcze, jeśli chodzi o kontakt z bankiem? Nie ma problemów żadnych? Tak samo jak ewentualna rezygnacja z konta? Tutaj czytam opinie to wiele osób pisze że w tym banku jakieś problemy są z płatnościami, że podobno przelewy przychodzą po iluś dniach. To prawda?
    Kontakt bardzo dobry i komfortowy, jak wspomniałem wyżej, zero problemów.
    Żadnych problemów z płatnościami, nigdy; nie prawda.

    Jedyna opłata jaka może Cię spotkać to 6 PLN za kartę debetową, jeżeli w miesiącu nie wydasz nią 300 PLN. Jak nie chcesz karty, możesz zamówić naklejkę zbliżeniową, która zapłacisz do 50 PLN.

    Jak masz dokładne pytania to oznaczaj i pytaj o wszystko.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 03-09-2015, 11:51

  15. #14
    Avatar Gwiezdny Pijak
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Z kuńca wsi...
    Wiek
    36
    Posty
    671
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    co lipnego jest w PKO?

  16. #15
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @Murzin ; to dziwne bo opinie sa różne i większość właśnie pisze ze problem jest z tymi przelewami :D Kurde mocno się zastanawiam właśnie nad ING
    @kl4udyna ; też myślałem właśnie o tym mbanku
    @Dzzej ;

    Normalnie online się zakłada tam konto? Ile trzeba czekać na kartę itd? Jest jakieś oprocentowanie dodatkowo?
    @Gwiezdny Pijak ;
    Zawiodłem się na nich w trakcie kontaktu. Juz poraz kolejny nie wiedzieli co i jak no i problem z tym że często ktoś się loguje myli loginy i mam zablokowane konto. A żeby odblokować muszę jechać do najblższej placówki-czynnej do 18.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Najlepsze gry manualne jakie znacie
    Przez CZARU w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 12-12-2015, 12:19
  2. Jakie konto bankowe najlepsze?
    Przez Mysterious Boy w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 03-09-2015, 11:49
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 30-07-2013, 14:33
  4. 40 ms, jakie najlepsze eq
    Przez Deathfully w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 16-05-2013, 22:59
  5. Jakie jest najlepsze miasto w Tibii dla FACC?
    Przez Vexorius w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 09-05-2012, 17:17

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •