Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Energylandia

  1. #1
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Energylandia

    Był ktoś z was? Będę w pobliżu w połowie wrześnie i zastanawiam się, czy otworzyli wystarczająco atrakcji, żeby wydać stówę na dzienny karnet.

  2. #2
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Bylem, od godziny 10 do 12 masz w miare spokoj, po godzinie 14 przygotuj sie na 40 minutowe stanie w kolejce do kolejki gorskiej ktora przewiezie cie przez okolo 2 minuty


    Jeden czy dwa dni mozna na to poswiecic, atrakcje naprawde super ale stanie w kolejkach wkuuurwia strasznie :)


    #W sumie bylem w polowie wakacji jakos, wiec teraz powinno byc mniej ludzi
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 01-09-2015, 18:48

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar wijorq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tomaszów Mazowiecki
    Wiek
    30
    Posty
    150
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Siema!
    Dawno się nie logowałem ,ale jak zobaczyłem ten temat to aż uznałem ,że skomentuję . Mieszkam w centrum, zbierałem się na ten wyjazd od dłuższego czasu i byłem tam wczoraj. 210 km w jedną stronę autem. Czy warto? hmmm myślę ,że śmiało można powiedzieć ,że tak . Kolejki są tylko tak naprawdę na strefie familijnej . Na extreme czekasz maxymalnie 10 minut ( oczywiście teraz w tym okresie ) . Atrakcji wystarczająco rzekłbym . Obsługa przezajebista stają na głowie ,żeby wszystko było jak należy. W połowie września otwierają jeszcze jednego Roller Coastera o nazwie Mayan. Będzie zapewne ciekawy ze względu ,że wzorowany jest na Blue Storm z Europa Park. Obecnie warto iść na Dragona , Vikinga to na pewno . Reszta wedle uznania. Polecam natomiast zaopatrzyć się w jakieś napoje do plecaka , bo mała gazowana woda pół litra kosztuje 5 złotych. To trochę jest. Ciężko porównać do innego parku bo to jedyny w Polsce, byłem w Europa Park i Heide Park w Niemczech i śmiało stwierdzam ,że jest całkiem nieźle. Wielki PLUS za to ,że praktycznie wszędzie są zraszacze ustawione co pozwala wytrzymać w gorących warunkach. Pozdrawiam.
    Jeżeli pomogłem, to fajnie :)



    Piszę poprawnie w języku polskim.

  5. #4
    Avatar Mati
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    968
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Byłem i polecam ;) osobiście czekam na otwarcie Mayana i jadę znowu.

  6. #5
    Avatar Anna Maria Wesołowska
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Kraków.
    Wiek
    29
    Posty
    3,868
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    też byłem w te wakacje i polecam, zajebiście było super wioska tylko drogie jedzenie w środku i długie kolejki w chuj były

  7. #6
    Marcin9300

    Domyślny

    Ja byłem w Energylandii na festiwalu zespołów z lat 80. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne, jednak bardzo duże kolejki na większość atrakcji potrafi zdemotywować. Park się cały czas rozwija, da się powoli wyczuć klimat parków z innych zakątków europy. Na pewno mają potencjał i za parę lat będziemy dumni z Energylandii, ze znajdujących się tutaj atrakcji, szczególnie, że w Polsce takich miejsc brakuję ;).

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Katowice -> Energylandia
    Przez Quater Pater w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 01-10-2017, 21:47
  2. Kraków->Energylandia w Zatorze
    Przez Halunek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 04-07-2016, 17:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •