Reklama
Strona 1 z 5 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 64

Temat: Iphone 6 czy nowszy?

  1. #1
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny Iphone 6 czy nowszy?

    Witam

    Jak wiemy, nieubłaganie zbliża sie premiera nowych smartfonow "nadgryzionego jabłka".
    Niektorzy z was moze czekaja juz na jego premiere.
    Osobiscie chce wymienic mojego Iphona 5s na 6, lecz nie wiem czy czekac na premiere nowego i kupic opcje z 2015, czy poczekac az po premierze Iphony spadna z ceny i wtedy kupic 6?

    Zastanawialem sie, zeby na ta chwile sprzedac Iphona 5s niz czekac do premiery nowego by wiecej zarobic? Jak to wyglada w przypadku smartfonow od Apple?

  2. #2
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    najważniejsze pytania:
    dlaczego 5s ci już nie odpowiada?
    dlaczego nadal chcesz iP?
    na pewno 6s będzie dłużej wspierany niż 6, ale jeśli zamierzasz znowu wymienić za 2 lata to nie jest istotne dla ciebie
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Serio, chcesz dla szpanu wydać te 2500 czy 3000 zł ile to tam kosztuje?
    Nie jestem z tych dla których telefon to tylko SMS i dzwonienie, ale jednak odcinając marketingowy bullshit nic się w tych telefonach nie zmieniło na tyle.

    2 lata temu jak brał em tel to myślałem a chj będę trendy i za 2 lata wezme następny, ale myśląc logicznie i technologicznie nic się nie zmieniło żebym musiał wydać te 2000 zł.


    Cieńszy ekran? O kurwa też mi coś, jak dla mnie mój tel jest na razie idealny.

  5. #4
    Avatar Tazz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Dąbrowa Górnicza
    Wiek
    31
    Posty
    2,822
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Alden napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam

    Jak wiemy, nieubłaganie zbliża sie premiera nowych smartfonow "nadgryzionego jabłka".
    Niektorzy z was moze czekaja juz na jego premiere.
    Osobiscie chce wymienic mojego Iphona 5s na 6, lecz nie wiem czy czekac na premiere nowego i kupic opcje z 2015, czy poczekac az po premierze Iphony spadna z ceny i wtedy kupic 6?

    Zastanawialem sie, zeby na ta chwile sprzedac Iphona 5s niz czekac do premiery nowego by wiecej zarobic? Jak to wyglada w przypadku smartfonow od Apple?
    Moim zdaniem najlepiej będzie poczekać do października/listopada i przyodziać 6 bo jak wiadomo często najnowsze modele ich 1 wersje mają jakaś wadę fabryczną co prawda gdy to wyjdzie na jaw apple od razu wymienia Ci na nowy sprzęt ale jest to trochę denerwujące.
    Ja w sumie też mam zamiar między październikiem a listopadem kupić 6 bo cena spadnie po wyjściu nowego modelu.

  6. #5
    Avatar Morganus
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    207
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Serio, chcesz dla szpanu wydać te 2500 czy 3000 zł ile to tam kosztuje?
    Nie jestem z tych dla których telefon to tylko SMS i dzwonienie, ale jednak odcinając marketingowy bullshit nic się w tych telefonach nie zmieniło na tyle.

    2 lata temu jak brał em tel to myślałem a chj będę trendy i za 2 lata wezme następny, ale myśląc logicznie i technologicznie nic się nie zmieniło żebym musiał wydać te 2000 zł.


    Cieńszy ekran? O kurwa też mi coś, jak dla mnie mój tel jest na razie idealny.
    Po pierwsze - jakość wykonania. Po drugie - iOS. Po trzecie, mozesz co roku sprzedac poprzedni model, a ceny uzywanych nie spadaja tak szybko, jak w przypadku produktow innych firm.

    Odnosnie pytania - mysle ze lepiej kupuc uzywaną 6 na allegro. 6s nie wprowadza dużej ilości zmian. Ew. Poczekaj do października i poczytaj recenzję użyteczności tego force toucha 8 i wtedy podejmij decyzję o jego przydatności dla Ciebie
    Ostatnio zmieniony przez Morganus : 01-09-2015, 11:02

  7. #6

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Morganus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po pierwsze - jakość wykonania. Po drugie - iOS. Po trzecie, mozesz co roku sprzedac poprzedni model, a ceny uzywanych nie spadaja tak szybko, jak w przypadku produktow innych firm.

    Odnosnie pytania - mysle ze lepiej kupuc uzywaną 6 na allegro. 6s nie wprowadza dużej ilości zmian. Ew. Poczekaj do października i poczytaj recenzję użyteczności tego force toucha 8 i wtedy podejmij decyzję o jego przydatności dla Ciebie


    czyli poprostu marketing #jabłuszko < takie kochane>

    no ale jak ktoś chce coś kupić, to każdy powód jest dobry, luz wasza kasa nie wtrącam się

    miłych zakupów.

  8. #7
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czyli poprostu marketing #jabłuszko < takie kochane>

    no ale jak ktoś chce coś kupić, to każdy powód jest dobry, luz wasza kasa nie wtrącam się

    miłych zakupów.
    Nigdy nie miałem produktów appla, nie jestem w stanie dać 3 tyś za telefon ani 8 tyś za laptopa, ale denerwuje mnie jak hejterzy nie widzą różnicy jakości.
    Nawet nie ma co porównywać mac booków do laptopów firm typu asus, lenovo.
    W telefonach jakość wykonania aż tak się nie odznacza na tle innych, za to optymalizacja jest o niebo lepsza.

    Według mnie sprzęt nie warty swojej ceny, ale na pewno najlepszy w swojej klasie.

  9. #8
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Opchnij 5s teraz a kup 6 jak wyjdzie nowy, wyjdziesz na tym najlepiej.
    Ostatnio zmieniony przez Nebula : 01-09-2015, 23:35

  10. #9
    Avatar Hipstere
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    223
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Wydaje mi sie, ze ceny iPhonów ogólnie bardzo sie nie zmieniają po premierze nowego, wiec to bez różnicy czy sie będzie czekać czy nie. Lepiej poszukać na Allegro/olx jakies korzystnej oferty ze sprawdzonym sprzedawca najlepiej takiego, który jest w twoim mieście by zobaczyć towar na własne oczy.

  11. #10
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla biedakow ktorych nie stac na apple to napewno.
    Nikt kurwa kto by mial do wyboru iphona czy samsunga by nie wzial samsunga, iphony sa po prostu lepsze i czas przestac pierdolic cebulackie smuty.
    .
    xDDD

    może jakieś argumenty, przemawiające za tym, że iphone jest lepszy od reszty smartphone?

  12. #11
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xDDD

    może jakieś argumenty, przemawiające za tym, że iphone jest lepszy od reszty smartphone?
    Może już tutaj nie chodzi o podzespoły, bo wiadomo, że inne "androidowe" smartfony posiadają lepsze od Appla, lecz bardziej chodzi o bezpieczeństwo danych.
    Przy Iphonie nie bałbym się korzystać z NFC przy płatności bezgotówkowej, lecz gdybym miał Androida, to już bym się wahał, gdyż wiadomo, że Androida łatwiej "złamać"

    Co do źródła od którego bym mógł kupić, mam znajomego, pewnego sprzedawce mającego swój komis, który zaoferował mi za mówkę sztukę 6 16GB za 2450 zł :P
    Ostatnio zmieniony przez Alden : 01-09-2015, 12:36

  13. #12
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xDDD

    może jakieś argumenty, przemawiające za tym, że iphone jest lepszy od reszty smartphone?
    -Jakosc wykonania
    -Ios jest tworzony na 7-10 sprzetow, android na setki, jak nie tysiace. Wiec pomysl jak kompatybilny jest jeden i drugi system.
    -Imessage
    -Wiele, wiele innych.
    Jakby nie patrzec po prostu sa lepsze i osoby ktore zmienily z iphona na androida w 99% placza i po max pol roku sprzedaja gowno samsunga i kupuja znowu iphona.

    + Juz nawet mi sie kurwa nie chce dyskutwac z ludzmi ktorzy nawet iphona w reku nie mieli, a nawet jak mieli to przez piec minut, albo ich zwyczajnie nie stac i hehe "androida mozesz sobie dostosowac do swoich potrzeb"
    Zalosne.

  14. #13
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    -Jakosc wykonania
    -Ios jest tworzony na 7-10 sprzetow, android na setki, jak nie tysiace. Wiec pomysl jak kompatybilny jest jeden i drugi system.
    -Imessage
    -Wiele, wiele innych.
    -jakosc wykonania? nie wiem jak w iphone 6 generacji ale w reszcie tyko 3s sprawiał wrażenie solidnego
    -nic dziwnego, ze jest tworzony na 7-10 sprzetow skoro firma nie posiada wiekszej ilosci produktow
    -aplikacja, ktora pewnie bedzie mozna zastapic inna aplikacja na androida (zapewne mniej popularna niestety)
    -wiele, wiele innych, rzeczywiscie wspanialy argument xD

    a co do bezpieczenstwa danych
    znam fajną akcje promującą bezpieczeństwo danych ios
    nazywała się the fappening
    Ostatnio zmieniony przez Julas313 : 01-09-2015, 12:55

  15. #14
    Avatar Rollercoster
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    29
    Posty
    1,247
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czyli poprostu marketing #jabłuszko < takie kochane>

    no ale jak ktoś chce coś kupić, to każdy powód jest dobry, luz wasza kasa nie wtrącam się

    miłych zakupów.
    Jak to jest, że jak kotś kupuje Galaxy S ileśtam za 2.5k to nikt nie ma bólu dupy, a o 'ajfona' i 'makbuka' wszyscy się srają jak niewiadomo co xD

    Cytuj Alden napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przy Iphonie nie bałbym się korzystać z NFC przy płatności bezgotówkowej, lecz gdybym miał Androida, to już bym się wahał, gdyż wiadomo, że Androida łatwiej "złamać"
    No no to ciekawe.
    Możesz coś więcej ?
    Czy ty "złamać" to znaczy tyle co "zoptymalizować"?
    Każdy gimbus krzyczy że 'gurwa znowu chuje wiedźmina nie zoptymalizowali' - a tak na prawdę 93,8*% używających słowa "optymalizacja" w kontekscie gier nie wie co to oznacza.

    * - prywatna statystyka
    Ostatnio zmieniony przez Vadim : 01-09-2015, 14:46

  16. #15
    Avatar Ileev
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    instagram.com/ileev
    Wiek
    30
    Posty
    575
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @topic
    Najlepiej chyba byłoby gdybyś teraz opchnął 5s, a po premierze kupił 6. Najwięcej zaoszczędzisz. Ale jak nie masz telefonu na zastępstwo, to możesz poczekać do dnia premiery i wtedy.


    @offtop
    Nie rozumiem tej gównoburzy pomiędzy użytkownikami iOSa i androida. Za każdym pieprzonym razem dyskusja wygląda tak samo. Po co znowu ją odgrzewać?
    Po to właśnie jest kilka systemów, żeby każdy mógł sobie wybrać. Jednemu pasuje android, innemu ios. A wymienianie plusów i minusów to kolejny bezsens. Wszystko zależy od punktu widzenia, opcji, z których się na telefonie korzysta i gustu.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. iphone 6 vs iphone 6 plus
    Przez Mugenoo w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 03-12-2014, 18:21
  2. Kupię iphone 5 po upadku/płyta główna iphone 5
    Przez Mugenoo w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 08-07-2014, 23:39
  3. iPhone 4 czy xperia L
    Przez Cherry_Coke w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 12-08-2013, 21:42
  4. Iphone 4 - czy warto?
    Przez Aquzlies w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post: 08-08-2013, 18:38
  5. iPhone/iPhone 3G/iPhone3GS
    Przez Pyroflames w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post: 13-02-2013, 22:54

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •