Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: Problem z paypalem i dotacje z twitch.tv

  1. #16
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    ej jak to jest
    seba wyśle z polskiego konta pp dolany a za jakiś czas cofnie
    to dostanie tyle ile cbl go to kosztowało czy tyle samo dolanów?
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  2. #17

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    97
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    dostanie tyle ile wysłał a do tego osoba której to wycofali czyli tak jak ja musi doplacic dodatkowo od 1 dotacji cofniętej po 45 zł wiec jak ktoś ma jakiegoś skrypta na wysylanie xxx dotacji po 1 dolanek a potem to cofnie to xxx*45zł dodatkowa opłata nie licząc podstawowej kwoty. Dzisiaj ostatni telefon do paypala potem we wtorek przejde sie na policaje zobaczymy co tam powiedzą. Bo koleś jest zwykłym oszustem i działał z premedytacja na moją nie korzyść< zwłaszcza że napisał ze ogarnie tego paypala po czym cofnął reszte pieniędzy i wyjebał ze znajomych na steamie>:s.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    no właśnie się zastanawiam o co chodzi bo jak nie może na tym zarobić to mi by się nie chciało
    czekaj, nawet jakbym mógł zarobić na zmianie kursu to by mi się nie chciało a są też mniej chamskie metody..,
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  5. #19

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    97
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dam znac co i jak za jakiś czas.

  6. #20

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    97
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    W poniedziałek rozmawiałem znowu z supportem paypala przez telefon. Najpierw ponad 20 minut czekania zeby mnie połączyło, następnie rozmawiałem z angielskim supportem który mnie przekierowal na polski. Znowu czekanie i wkoncu rozmawiam z pania z paypala. Mówi mi ona że nic się z tym nie da zrobić i koniec i że nie mam o czym rozmawiać. Następnie zadawałem jej kilka pytań na które nie odpowiedziała po prostu była cisza w słuchawce od telefonu. Po minucie takiej ciszy pytam się czy ktoś tam jest ona mówi że słucha to ja mówie żeby udzieliła mi odpowiedzi na zadane pytania i powtarzam je jej. Po chwili jednak znowu zapadła cisza ze strony supportu paypala po czym ta PANI się rozłączyła bez wyjaśnien/ bez powiedzenia dowidzenia czegokolwiek. Poprostu nagle się rozłączyła i ciul. Podczas rozmowy z nią wyczułem że strasznie arogancko że można tak to nazwać mówi w każdym razie dziwny ton miała. Powiedziałem jej też także że jeżeli ona nie może mi pomóc z tym typkiem od lewych kart kredytowych to ide z tym na policje. Jej jedyny komenatarz to " a idz sobie pan" xD. Nie mogłem się nawet spytać o powtórzenie imienia i nazwiska bo się sama rozłączyła. Niedość że czekałem na rozmowe z polskim supportem długo to rozmowa trwała z 4 minuty. Za samo czekanie za 1 rozmową i 2 rozmową zaplaciłem razem z 40-50 zł xD także hehehe nie polecam rozmawiać z ich supportem bo to tylko pogłębia straty i iść odrazu na policje co za niedługo zrobie jak tylko dokończę zbieranie "dowodów" na typka od lewych kart czy może to jakaś grubsza sprawa a nie tylko kradzież kart.

  7. #21

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    252
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    pojscie na policje gowno ci da

  8. #22

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    97
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Lepsze to niz czekanie jak wyjebia odsetki po 2 latach i nasla tą swoją firme windykacyjną co maja z nimi umowe xd. Zwłaszcza że typ podszywał się pod inne osoby z jego miasta wysylajac te dotacje. Nie wiem co z tego wyjdzie dam znac jak cos wiecej sie dowiem.
    Ostatnio zmieniony przez Maniaczyn : 04-09-2015, 00:26

  9. #23
    Avatar maslo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    trzymiasto
    Wiek
    31
    Posty
    2,367
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Maniaczyn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W poniedziałek rozmawiałem znowu z supportem paypala przez telefon. Najpierw ponad 20 minut czekania zeby mnie połączyło, następnie rozmawiałem z angielskim supportem który mnie przekierowal na polski. Znowu czekanie i wkoncu rozmawiam z pania z paypala. Mówi mi ona że nic się z tym nie da zrobić i koniec i że nie mam o czym rozmawiać. Następnie zadawałem jej kilka pytań na które nie odpowiedziała po prostu była cisza w słuchawce od telefonu. Po minucie takiej ciszy pytam się czy ktoś tam jest ona mówi że słucha to ja mówie żeby udzieliła mi odpowiedzi na zadane pytania i powtarzam je jej. Po chwili jednak znowu zapadła cisza ze strony supportu paypala po czym ta PANI się rozłączyła bez wyjaśnien/ bez powiedzenia dowidzenia czegokolwiek. Poprostu nagle się rozłączyła i ciul. Podczas rozmowy z nią wyczułem że strasznie arogancko że można tak to nazwać mówi w każdym razie dziwny ton miała. Powiedziałem jej też także że jeżeli ona nie może mi pomóc z tym typkiem od lewych kart kredytowych to ide z tym na policje. Jej jedyny komenatarz to " a idz sobie pan" xD. Nie mogłem się nawet spytać o powtórzenie imienia i nazwiska bo się sama rozłączyła. Niedość że czekałem na rozmowe z polskim supportem długo to rozmowa trwała z 4 minuty. Za samo czekanie za 1 rozmową i 2 rozmową zaplaciłem razem z 40-50 zł xD także hehehe nie polecam rozmawiać z ich supportem bo to tylko pogłębia straty i iść odrazu na policje co za niedługo zrobie jak tylko dokończę zbieranie "dowodów" na typka od lewych kart czy może to jakaś grubsza sprawa a nie tylko kradzież kart.
    Szczerze na Twoim miejscu dodatkowo bym to gdzieś jeszcze zgłosił i to jak najbardziej. Niech straci pracę (w co wątpię), do żywego gówna i tak nic nigdy nie dotrze. Zawsze warto spróbować, o ile te rozmowy są nagrywane. Tego akurat nie pamiętam bo tylko raz dzwoniłem.

  10. #24

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    97
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ostatecznie po walce z paypalem oddali mi 500 zł pisząc że wygrałem spór. A wpłaciłem im jako kare wcześniej 700zł bo były doliczone te opłaty za obciążenia za co już pieniędzy nie oddali. Na uznanie zasługuje też prędkość odbierania przez nich telefonów na to też straciłem z 150zl ogólnie xd.

  11. #25
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    najgorzej, że wg sądów wpłacając przyznajesz się do winy
    ale z drugiej strony jakbyś tego nie zrobił to zanim się komornik zorientuje, że to ciebie w chuja robią to ci sprzeda cały dom po 1zł/kg i zostaniesz z niczym...
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  12. #26
    Avatar TwojStary
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    954
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Na przyszłość ogarnij TwitchAlerts. Wielu większych strimerów tego używa. + przez TA nie da się cofnąć donejta.

  13. #27

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    97
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Niby tak ale w ciągu miesiąca nawet nie ustalając kto jest winnym podnieśli mi z 500 zl na 900 zl kwote do spłaty wliczając w te dodatkowe 400 zl opłaty za obciążenia i swoje oprocentowanie. Oczywiście komornicy juz dawno poinformowani byli że lece hajs paypalowi xd.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Dotacje prawo jazdy
    Przez Sinis w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 24-11-2019, 12:37
  2. Dotacje unijne
    Przez Leśny w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 25-08-2017, 20:11
  3. Kupię Gold Legacy Medivia Paypalem
    Przez Michauu w dziale Przedmioty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 25-09-2016, 18:33
  4. Problem z twitch.tv i z hitboxem
    Przez Tazz w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 17-10-2015, 18:59
  5. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 27-05-2014, 23:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •