Reklama
Strona 3 z 14 PierwszaPierwsza 1234513 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 207

Temat: [7.6][11.09.2015] ThoraOT - BETA TESTS!

  1. #31
    Uszzmen

    Domyślny

    Cytuj Lubieczasemczastracic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Np. silnik Avesty jest open source, każdy ma dostęp do plików i każdy może sobie go skompilować i zedytować, natomiast klient Tibianica został napisany przez osobę, która zastrzegła sobie do niego prawa (a następnie sprzedała je Ryanowi, który został pełnoprawnym właścicielem), a Uszmen po prostu bezprawnie uzyskał dostęp do klienta i zamierza go używać do celów komercyjnych, ergo może zostać pozwany za bezprawne wykorzystywanie programu.
    Nie uzyskałem żadnego dostęu !

  2. #32
    Uszzmen

    Domyślny

    Cytuj Lunera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To jest biznes, Ryan zapłacił za klient a taki Uszmen go zajebal i się nim chwali. Inna sytuacja gdy mówi się o zwykłych kradzieżach typu map tracker. I jestem pewny, że jest to klient Tibianica, Classicusa.

    Nie polecam serwera, poza tym pokazali co potrafią na pierwszej edycji.
    Nic nie zajebałem! Czemu kłamiesz? Masz dowód na to?

    "pokazali co potrafią..." co miałeś na myśli pisząc potrafią?? Skoro tylko ja byłem włascicielem servera. Chcesz podyskutować zapraszam na gg 7922997.
    Ostatnio zmieniony przez Uszzmen : 28-08-2015, 20:35

  3. Reklama
  4. #33
    Uszzmen

    Domyślny

    Klient robimy sami już od miesiąca! Chciałem w kliencie cam recorder za którego zapłaciłem i już zaraz wielki spam ze klient tibianica! Nie mieliśmy żadnego dostępu do suorce tibianica itp. Postanowiliśmy zmienic wyglad ponieważ każdy ma z tym problem

  5. #34

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    25
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Uszzmen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nic nie zajebałem! Czemu kłamiesz? Masz dowód na to?

    "pokazali co potrafią..." co miałeś na myśli pisząc potrafią?? Skoro tylko ja byłem włascicielem servera. Chcesz podyskutować zapraszam na gg 7922997.
    Poprawka - "pokazałeś co potrafisz". Mam na myśli ten nie wypal.

    Oczywiście nie miales dostępu do source Tibianica, nikt nie mówi że tak było. Ale bez tego też można podjebac, a nawet jeśli nie - zrobiles identyczny klient. Brawo! Zero kreatywności :-)

    Jak taka osoba ma tworzyć ots, jeśli wszystko będzie kradla z innych serwerów..


    PS. Te nabijanie postów z Twojej strony jest żałosne
    Ostatnio zmieniony przez Lunera : 28-08-2015, 20:43

  6. #35
    Uszzmen

    Domyślny

    Cytuj Lunera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poprawka - "pokazałeś co potrafisz". Mam na myśli ten nie wypal.

    Oczywiście nie miales dostępu do source Tibianica, nikt nie mówi że tak było. Ale bez tego też można podjebac, a nawet jeśli nie - zrobiles identyczny klient. Brawo! Zero kreatywności :-)

    Jak taka osoba ma tworzyć ots, jeśli wszystko będzie kradla z innych serwerów..


    PS. Te nabijanie postów z Twojej strony jest żałosne
    Zajmij sie swoim serverem, bez odbioru.

    Ty jesteś żałosny i sam nabijasz ja zaraz dostane bana więc po co miał bym nabijać? żal mi cie
    Ostatnio zmieniony przez Uszzmen : 28-08-2015, 20:49

  7. #36

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    25
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Uszzmen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zajmij sie swoim serverem, bez odbioru.
    Ups, koledze skończyły się wymówki :c
    Jeszcze jedna rzecz mnie rozsmieszyla "~serwer stoi na dedyku więc nie powinno być problemu", no, jeśli Twoim zdaniem przeniesienie serwera na dedyk rozwiąże wszystkie problemy, również DDoSy, to niestety muszę Cię rozczarować - NIE.

    Powodzenia!

  8. #37
    Uszzmen
    Użytkownik dostał ostrzeżenie

    Domyślny

    "~serwer stoi na dedyku więc nie powinno być problemu" to nie moje słowa przeczytaj sobie jeszcze raz

  9. #38
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ale wy sie lubicie czepiac ludzi.
    Uszmen postawił thore na początku na własnym pc nawet nie było 24/7 i torgi grały, torgi polecały, torgi mówiły że lepsze niż torgot, torgi chciały dedyka żeby było 24/7
    Uszmen posłuchał torgów i zrobił otsa dla nich, kupił im dedyka, powiększył im mape i starał się by server był najlepszy
    Nie zawsze wychodziło bo Uszmen sam pisał że na tworzeniu otsów sie nie zna i robi to dla torgów, amatorsko, samouk
    Torgi rozumiały ale mineło trochę czasu i torgi zapomniały że to one stworzyły tego otsa i teraz hejtujo.

  10. #39
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Hotarti napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    torgi grały, torgi polecały, torgi mówiły że lepsze niż torgot, torgi chciały dedyka żeby było 24/7
    ale proszę nie wprowadzać że torgi to torgi tamto bo parę 50 postowców to nie "torgi"

    niemniej jednak myślę że warto będzie zajrzeć na serwer, anóż nikt go nie rozjebie w pierwszym tygodniu

  11. #40
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    zajc musi wybaczyc za uogólnianie
    ale i tak hanted na torgot jak bedzie v2103

  12. #41
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    >sugerowanie że miałbym czas

  13. #42

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Lunera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W takim razie skąd masz klienta, skoro jest on Tibianica, a kupił go Ryan od Classicusa?
    Idąc Twoim tropem myślenia nie powinnismy grać na żadnym ots, który używa klienta cipsoftu.
    Druga kwestią jest to, że używamy klienta 7.4 - który jest własnością cipsoftu, nawet wtedy gdy ktoś sobie go zmodyfikował.
    3 nie powinieneś rownież grać na serwerach ryana, bo polowe plików ukradł, rownież UKRADŁ mape cipsoftowi, bo chyba nie zrobił jej sam?:-)
    Myślę, ze wystarczajaco odpowiedziałem na Twoje spekulacje.

    Nie pozdrawiam.

  14. #43
    Uszzmen

    Domyślny

    To może wstawie oficialna minimape Thory na start :)

  15. #44
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Kamil_ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    klienta 7.4
    mam nadzieję że to pomyłka, a jeśli nie to czekam na jakieś wyjaśnienia

  16. #45

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    25
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Kamil_ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Idąc Twoim tropem myślenia nie powinnismy grać na żadnym ots, który używa klienta cipsoftu.
    Druga kwestią jest to, że używamy klienta 7.4 - który jest własnością cipsoftu, nawet wtedy gdy ktoś sobie go zmodyfikował.
    3 nie powinieneś rownież grać na serwerach ryana, bo polowe plików ukradł, rownież UKRADŁ mape cipsoftowi, bo chyba nie zrobił jej sam?:-)
    Myślę, ze wystarczajaco odpowiedziałem na Twoje spekulacje.

    Nie pozdrawiam.
    Nazwa Open Tibia Server jak sama nazwa wskazuje znaczy Tibijski serwer - za tym idzie uzywanie jego oprogramowania. Czyż nie? Tak samo jak inne serwery, w innych grach. Poza tym ja nic nie mowie o mapach, tak jak wcześniej wspomnianej - pisanie takich rzeczy jest śmieszne :-)

    Czy odezwał się właściciel słynnego Tibianusa? Tak! Dziwie się, że wmieszales się w taki serwer - serwer który nie ma swoich pomysłów, więc musi kraść od innych.
    Nestety jak dla mnie, jesteś dzieciakiem który zarobi na glupiutkim adminie Thory, bo ze swoich źródeł dowiedziałem sie że serwer będzie hostowany u Ciebie.

    Wcale nie zdziwie się jeśli Tibianus aka Extibia która nigdy nie wypaliła użyje tego samego klienta.

    Pozdrawiam!


    Edit:
    Jasne używacie klienta własności Cipsoft, jednak to co zostało zrobione przez Tibianica jest jego własnością :-) Przy okazji, potwierdziłeś że jest to ten klient gdyż nie wyparles się a nawet dodales że korzystacie z wersji 7.4 - Klient Tibianica.

    Tak w ogóle to niech wypowiada się Uszmen, bo wygląda na to że sam nie potrafi obronić własnego serwera.
    Ostatnio zmieniony przez Lunera : 28-08-2015, 21:56

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [8.54] Naruto OTS [BETA TESTS]
    Przez piotrusiek w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 31-07-2019, 18:46
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 26-02-2015, 19:23
  3. Hinterian Evo Project Opened Beta Tests for Free!!!
    Przez Simon Legend w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 08-12-2014, 08:08
  4. [8.6] Hinterian Evo Project Opened Beta Tests for Free!!!
    Przez Simon Legend w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-12-2014, 07:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •