Reklama
Strona 4 z 4 PierwszaPierwsza ... 234
Pokazuje wyniki od 46 do 51 z 51

Temat: Jan Kulczyk nie żyje

  1. #46
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chodzi o to, że jeśli mówimy o 'glowie do interesów' to chodzi głównie o zaradność, przedsiębiorczość i ogarniętość samą w sobie. A Kulczyk, mając te cechy oczywiście, skorzystał w ogromnym stopniu na przemianie ustrojowej i prywatyzacji(tzn. kontaktach z politykami i przekrętach), przez które lata 90' były wyjątkowym okresem i szansą dla ludzi którzy mieli możliwość dobrze zacząć. Od ojca dostał 1 mln, więc akurat się wpasował

    Dzisiaj młody przedsiębiorca w większości przypadków nie ma ani dobrych kontaktów, ani 1 mln na start, ani też nie żyje w takich czasach jak lata 90'. Dlatego stawianie Kulczyka w roli wzoru dla nas jako głowy do interesów jest po prostu średnio adekwatne, lekko mówiąc.
    ten przedsiebiorca to niewatpliwy autorytet
    Z miliona dolarów zrobił ponad 3 miliardy, jak inaczej nazwiesz to, jak nie głową do interesów? Miał znajomości to z nich korzystał - proste. Ciekawe czy jeżeli Ty znajdziesz powiedzmy 200 zł na ulicy to idziesz jak przykładny obywatel na komisariat je oddać, wieje od Ciebie frustracją. Nie chce mi się wnikać w żadne teorie spiskowe, przy takiej skali działalności wszystko jest możliwe, to jest zupełnie inny poziom.
    o kurwa porownania torg kaseta druga

    niezwykle sensowne porownanie i pamietaj gowno to dokladnie to samo co czekolada (oba zbudowane z kwarkow!!1) wiec jedz bez obaw :]

    ciekawi mnie tylko jedno, po co takiemu Kulczykowi tyle hajsu, skoro mogl poprzestac wczesniej i zrobic uzytek ze swojego bogactwa, pobawic sie w filantropie i umrzec w sedziwym wieku uznany za porzadnego goscia, zamiast spadac z rowerka i nie robiac finalnie uzytku z tego co zbieral przez cale zycie ( a trzeba mu przyznac co nakradl to jego xD)

  2. #47

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    268
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj mattorg napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z miliona dolarów zrobił ponad 3 miliardy, jak inaczej nazwiesz to, jak nie głową do interesów? Miał znajomości to z nich korzystał - proste. Ciekawe czy jeżeli Ty znajdziesz powiedzmy 200 zł na ulicy to idziesz jak przykładny obywatel na komisariat je oddać, wieje od Ciebie frustracją. Nie chce mi się wnikać w żadne teorie spiskowe, przy takiej skali działalności wszystko jest możliwe, to jest zupełnie inny poziom.
    w sumie nawet szkoda komentować wasze podejście do sprawy, nie wiem czego spodziewałem się na takim forum, może jestem już za stary i pojęcia jak godność i honor nie obowiązują w słowniku gimbusów.

  3. Reklama
  4. #48
    Avatar Niewidomy
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Korea
    Posty
    568
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    ciekawe czy putin maczał w tym palce, myślicie, że to możliwe??

  5. #49
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,616
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    myślę że jakby ktoś go chciał zabić to nie poprzez sprowokowanie zatoru płucnego, bo to by było skrajnie głupie

  6. #50
    Dris

    Domyślny

    Miał głowę do interesów. Nie dożył nawet wieku emerytalnego ;(

  7. #51
    Avatar Visioon
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    znienacka
    Wiek
    30
    Posty
    1,435
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    myślę że jakby ktoś go chciał zabić to nie poprzez sprowokowanie zatoru płucnego, bo to by było skrajnie głupie
    Ale najprostsze i czyste.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. jan pawel drugi
    Przez Taidio w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 20-05-2020, 23:15
  2. Jan Paweł Drugi - Papież dyletant?
    Przez Seraph w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 18-08-2015, 11:17
  3. Steve Jobs nie zyje
    Przez Absynt w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 16-01-2012, 20:05
  4. Kadafi nie żyje
    Przez Jachimek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post: 22-10-2011, 17:55

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •