Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Rodzinne ogródki działkowe

  1. #1

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    287
    Siła reputacji
    19

    Domyślny Rodzinne ogródki działkowe

    Siemka

    Moi dziadkowie kupili sobie działkę, w Rodzinnych Ogródkach Działkowych, na którą odkładali dobre kilka lat.
    Dali za nią kupę kasiory (25 koła), do tego zapłacili podatek od czynności cywilnoprawnych (500 zł).
    Wszystko załatwione notarialnie.

    Sprawa wyszła taka, że kurwa z zarządu ROD nakazała zapłacić 2 000, słownie dwa tysiące złotych z tytułu podwyższonej opłaty dla nowych działkowców
    w roku nabycia praw do działki punkt 8. (http://www.ogrodbukowina.pl/oplaty.php).

    Ogólnie kwota bardzo wysoka co mnie zdziwiło tym bardziej, że wśród znajomych i internecie krąży kwota do 500zł lub do 25% minimalnego wynagrodzenia...
    Gdy poprosiłem stare piździsko o uchwałę w sprawie opłat to za burknęła, że to nie ja jestem właścicielem i kwota została uchwalona przez walne zgromadzenie.

    Torgi powiedzcie mi proszę, bo sam z tego co się orientuje to musi to regulować jakieś prawo. Macie może pomysł? Bo to wygląda na jawne wyłudzenie kasiory.
    ________________
    ______________
    ____________
    __________
    ________
    ______
    ____
    __

  2. #2
    Avatar incb
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    754
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    wiekszosc ogrodow w pl chyba podlega pod polski zwiazek dzialkowcow to bym sie z nimi kontaktowal bo sprawa nieciekawa..

    no i napisz na forum dzialkowniczym xD

  3. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •