Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: matma - poprawka materialy

  1. #16
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    skonczcie juz to pierdolenie. czy ktos zda ta smieszna podstawe czy nie to i tak chuj z tego ma. typ nie zdal i pyta o rade a jakies gowniaki co pisaly pewnie sama podstawe wyzywaja go od zer xD coz
    >torg

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiec albo jestes kretynem i nie mozesz pojac takich banalow, albo jestes kretynem bo nie chcialo ci sie chociaz odrobine przylozyc do najwazniejszego egzaminu w zyciu.
    albo jestes kretynem i piszesz o podstawowej maturze jako najważniejszym egzaminie w zyciu

    kurwa, nie zdac matury to jak przegrac z rakiem
    Ostatnio zmieniony przez ayx~ : 27-07-2015, 00:26

  2. #17
    Avatar Hipstere
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    223
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Pomijając spiny, ze ktoś jest debil, bo nie zdał matmy blabla to po prostu wystarczy przerobić arkusze maturalne z zeszłych lat przy pomocy karty wzorów, nabędziesz tam odpowiednich podstaw by spokojnie to zaliczyć, bo zadania co roku sie powtarzają w pewnym sensie.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    no fajnie piszecie, ale powiedzcie mi teraz ---> co mnie obchodzi opinia czlowieka ktory o mnie nie wie nic ? XD
    odpowiedzcie sobie na to pytanie i piszcie dalej :)

  5. #19
    Avatar Hipstere
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    223
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Posłuchaj rady przerób te arkusze i zakończ ten temat gamoniu ty, bo chyba po to był ten temat.

  6. #20

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    albo jestes kretynem i piszesz o podstawowej maturze jako najważniejszym egzaminie w zyciu
    Jakby nie bylo matura to jest najwazniejszy egzamin w zyciu... Na pewno dla wiekszosci.

  7. #21
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj hajer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co mnie obchodzi opinia czlowieka ktory o mnie nie wie nic ? XD
    Wiemy tyle, że nie potrafisz zdać czegoś, co jest banalnie proste.

    Anyway, zostało Ci powiedziane - matemaks oraz arkusze maturalne z poprzednich lat i przy odrobinie chęci zrobisz 80%.

  8. #22
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    dla jednego matma jest prosta, dla drugiego prosta jest historia, dla trzeciego prosty jest polski tak trudno to zrozumiec ze czlowiek jest inny?
    nie bede rozpisywal jakie mialem powody ze nie zdalem tej matmy, bo wiekszosc z was i tak kur..a wie lepiej.

    po za tym dla scislosci - nie ze nie zdalem, tylko MAM EGZAMIN POPRAWKOWY...

  9. #23
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj hajer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po za tym dla scislosci - nie ze nie zdalem, tylko MAM EGZAMIN POPRAWKOWY...
    Masz egzamin poprawkowy, bo nie zdałeś za pierwszym podejściem.

    Cytuj hajer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dla jednego matma jest prosta
    Zostało naukowo udowodnione, że matematykę podstawową może zdać każdy, bez względu na jego predyspozycje. Wystarczy ogarnąć arkusze z lat poprzednich i nauczyć się korzystać z karty wzorów (czyt. oficjalnie dostępnej ściągi, w której jest wszystko).

    Ale piszę tylko, żeby sprostować to, co jest tutaj pisane. Powodzenia na poprawce.

  10. #24
    Avatar Bobek II
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    630
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Masz egzamin poprawkowy, bo nie zdałeś za pierwszym podejściem.


    Zostało naukowo udowodnione, że matematykę podstawową może zdać każdy, bez względu na jego predyspozycje. Wystarczy ogarnąć arkusze z lat poprzednich i nauczyć się korzystać z karty wzorów (czyt. oficjalnie dostępnej ściągi, w której jest wszystko).

    Ale piszę tylko, żeby sprostować to, co jest tutaj pisane. Powodzenia na poprawce.
    Naukowo udowodnione, przez kogo amerykańskich naukowców? Ale to co piszesz to prawda, wystarczy przerabiać arkusze z poprzednich lat innej opcji skuteczniejszej nie widzę.

  11. #25
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Lipajlu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakby nie bylo matura to jest najwazniejszy egzamin w zyciu... Na pewno dla wiekszosci.
    skoro dla ciebie matura jest najważniejszym egzaminem w życiu to chyba masz problem xd

  12. #26
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Na twoim miejscu skupiłbym się na zadaniach zamkniętych.
    Ja na swojej maturze miałem 100% z zamkniętych, z otwartych nie zrobiłem prawie nic i zdane.

    Zamknięte są robione typowo podchwytliwie, musisz nauczyć się zasad, tak jak ktoś już pisał chociażby z tym wzorem funkcji, musisz wiedzieć co za co odpowiada, umieć to sobie wyobrazić.
    Sporo zadań przecież jest takich, że nic nie trzeba liczyć, wystarczy znać teorię i odpowiedź podana jest na tacy. Ze starej podstawy było to np pytanie o liczbę miejsc zerowych gdzie wstawiano dodatkowo jakiś pierwiastek czy coś i połowa uwalała.
    Wystarczy nauczyć się podstawowych zasad głównych działów, ciągów, funkcji kwadratowych, liniowych, logarytmów działań na potęgach itp i bez problemu można zdać na samych zamkniętych.
    Według mnie to lepsza metoda niż popularne uczenie się zadań otwartych na pamięć bo zmienią Ci minimalnie zadanie, coś źle podstawisz bo w ogóle nie myślisz przy robieniu takiego zadania i potem nic z tego nie ma ;p
    Ostatnio zmieniony przez Wyso52 : 27-07-2015, 22:10

  13. #27

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    skoro dla ciebie matura jest najważniejszym egzaminem w życiu to chyba masz problem xd
    wymien wazniejsze lub te, ktore jak uwalisz tracisz wiecej.

  14. #28
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    stary ogarnij sie czlowieku, w zyciu nie jest najwazniejsza szkola... ja stracilem duzo wiecej, niz jakas tam mature, bo nie zalapalem sie do druzyny sportowej, choc bylem na testach.
    zyjesz po prostu schematami ---> matura --> moze studia --> pracujesz w swoim zawodzie (jak sie dobrze uda) a jak nie to je*iesz na kogos cale zycie za 2k~
    to ze ty zdales mature nie czyni cie lepszym XD matko, ty jestes az tak ograniczony ?

  15. #29
    Avatar Brain
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    94
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie piszę tutaj akurat o tobie bo jebie mnie to czemu tego nie zdałeś i co robisz ze swoim życiem, ale zauważyłem, że najwięcej osób które nie zdały matury po prostu nie robiły zadań domowych. Serio ludzie, którzy przychodzą wcześniej do szkoły tylko po to żeby prosić jak pies kumpla o zadanie bo facetka da jedynke, pszypau motzno pierwsi lecą by nie zdać matury, tak samo tyczy się z rozszerzeniem >piszą je najsłabiej. No, a później chodzą i mówią "no wiesz ja taki human jestem, hehe tylko mickiewicz xD w ogole nie stworzony do matmy jestem, ale ty co potrafisz rzeźbić na przykład. Zadania takie trudne chuj ze nie zrobilem zadnego przez cala moja edukacje, a jak juz chcialem robic to nie wiem jak bo przeciez przez 3 lata nic sie nie nauczylem ;_;." No nie mówie tu już o jakiś szkołach gdzie nauczyciel ma w ogóle wywalone na uczniów i nie prowadzi żadnego sprawdzania na lekcji

  16. #30

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Brain napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie piszę tutaj akurat o tobie bo jebie mnie to czemu tego nie zdałeś i co robisz ze swoim życiem, ale zauważyłem, że najwięcej osób które nie zdały matury po prostu nie robiły zadań domowych. Serio ludzie, którzy przychodzą wcześniej do szkoły tylko po to żeby prosić jak pies kumpla o zadanie bo facetka da jedynke, pszypau motzno pierwsi lecą by nie zdać matury, tak samo tyczy się z rozszerzeniem >piszą je najsłabiej. No, a później chodzą i mówią "no wiesz ja taki human jestem, hehe tylko mickiewicz xD w ogole nie stworzony do matmy jestem, ale ty co potrafisz rzeźbić na przykład. Zadania takie trudne chuj ze nie zrobilem zadnego przez cala moja edukacje, a jak juz chcialem robic to nie wiem jak bo przeciez przez 3 lata nic sie nie nauczylem ;_;." No nie mówie tu już o jakiś szkołach gdzie nauczyciel ma w ogóle wywalone na uczniów i nie prowadzi żadnego sprawdzania na lekcji
    nie wchodzac w opisywanie mojej historii zycia, i tego ze bylem w chujowym liceum, pierdolilem w tamtym okresie szkole bo mialem inne zmartwienia, pochodzilem na korki moze z 3 miechy i zdalem te matme na 66%, polski na jakies 80%, ang na 90 pare itp.

    A na probnych matme pisalem na 30. Wiec naprawde wystarczylo pare razy pojsc na korki (bo sam w domu bym nie przysiadl, chujowe czasy byly) i idzie to zdac z palcem w rowie a drugim prawie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Matma i fizyka na studiach
    Przez Pae w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 17-07-2012, 22:24
  2. Próbna matura-rozszerzona matma
    Przez Pae w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 26-11-2011, 07:49
  3. Matura próbna 2011/12 matma
    Przez Phoenix w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 24-11-2011, 17:13
  4. [Matma, Fizyka] Robię zadania za free, wszystkie działy
    Przez biaggi12 w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 23-11-2011, 15:19

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •