Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Odzyskane konto po deleted – Historia prawdziwa

  1. #1
    Avatar Sain Torro
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    bajeczne
    Posty
    193
    Siła reputacji
    19

    Domyślny Odzyskane konto po deleted – Historia prawdziwa

    Odzyskane konto po deleted – Historia prawdziwa

    Siemka wszystkim,

    Chciałem się z wami podzielić pewną historią, która przydarzyła się w mojej ‘tibijskiej rodzinie’.
    Mimo wielu plotek i spekulacji potwierdzę wam, że usunięte konto w Tibi da się odzyskać. Oczywiście jeśli faktycznie bociłeś, nie spodziewaj się, że coś takiego nastąpi. Temat kieruję głównie dla mentorów młodych tibijskich adeptów, ale także jako swoistą ciekawostkę.

    Zacznę od odpisu sytuacji, która miała miejsce kilka dni temu.

    Otóż 7 letni młody polak, urzeknięty światem trolli, dragonów i czarów, na które napatrzył się, wielokrotnie przysuwając swój taborecik obok starszego brata grającego w Tibie, zapragnął mieć swojego tibijskiego bohatera. Miał być to druid, tak samo jak bohater starszego brata. Po wielu prośbach, przypominających skomlenie zamkniętego psa, władca potężnego druida postanowił wprowadzić krewniaka w Tibijski świat, tworząc zupełnie nową postać, na pierwsze w jego życiu konto emailowe…

    Początki każdego tibijczyka były ciężkie, dla krewniaka były cięższe 2x, ponieważ ma 2x mniej lat niż przeciętny dzieciak zaczynający grę. Mimo trudności w ‘ropnięciu się’, czy wspięciu na drabinę adept szybko się uczył. Pozostawiony na wolną rękę, młody druid mimo licznych śmierci, mógł pochwalić się już 6 levelem. Bywało nawet zabawnie: pokazując jak otwiera się drzwi, młody powiedział „mogłem uwolnić się wtedy jak mnie zamknęli’. :D

    Po dwóch-trzech dniach sielankowy spokój zakłócił jednak młody krewniak, skarżąc się, że nie może zalogować do gry. Fakt ten oczywiście zdenerwował mało cierpliwego mentora, ale mimo tego podszedł do biurka i zapragnął mu pomóc. Ku zdziwieniu dumbledorskiej brody, sam nie mógł się zalogować. Wyczuł czarną magię i postanowił sprawdzić na tibia.com istnienie postaci. Tak jak przypuszczał, postać została usunięta.

    Trzeźwo rozmyślając, co zrobić, postanowił natychmiast napisać do masterów gry, prezentujących się pod nazwą Cipsoft.

    Znał słabo angielski, ale udało mu się naskobać angielskie słowa prawdy:


    Załącznik 337027

    Mentor miał niezbity dowód, bawiąc się telefonem zrobił zdjęcie małemu tibijczykowi pod czas gry druidem, którym postanowił się podzielić z masterami. Zdjęcie załączył do listu.

    Ku swojemu zdziwieniu, w pierwszy roboczy dzień otrzymał odpowiedź, bardzo satysfakcjonującą:
    Załącznik 337028



    Cipsoft przyznał się do błędu, a konto zostało przywrócone do tibijskiego świata w takim stanie, w jakim było zabrane.

    Na tym przypadku widać, że Cipsoft nie banuje za posiadanie bota na kompie czy samo odpalenie, tylko za ruchy boto-podobne (brak odpowiedzi, zaklinowanie się gdzieś itp).
    Da się odzyskać utracone konto, mimo, że fizycznie już nie instnieje, cipsoft te konta ma w jakieś swojej zamrażarce.
    Warto pisać do Cipsoftu, przedstawiając dowody i bronić swoich racji. Za bardzo się rozpędzili z usuwaniem kont.
    I ciekawostka kolejna, konto, które zostało założone po raz drugi dla młodego również zostało usunięte, ale w przypadku gdy odzyskał to pierwsze, nie ma to już znaczenia.

    Można kiwnąć ręką, bo to tylko 6 level, ale równie dobrze mógłby to być już konto z 20, 30 levelem i zostać niesprawiedliwie usuniętym.

    Pozdrawiam,
    Sain Torro :)

    #1 edit

    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli usunęli konto twojego brata i po mailu przywrócili? Wspaniała historia. Odzyskałem wiarę w CipSoft.
    Dokładnie tak było. :)
    Ostatnio zmieniony przez Sain Torro : 20-07-2015, 18:53

  2. #2
    konto usunięte

    Domyślny

    Czyli usunęli konto twojego brata i po mailu przywrócili? Wspaniała historia. Odzyskałem wiarę w CipSoft.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    u mnie w gildi typiarz leciał 200-400lvl full afk praktycznie. poleciał na fali banow napisał, że nigdy bocil i chce dowodów. dostał unbana

  5. #4
    Avatar KokoDzambo
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    La Rochelle
    Wiek
    31
    Posty
    1,066
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Już z 5 lat nie grałem w Tibie ale teraz wracam, przywróciłeś nadzieje kolego!!!11

  6. #5
    Avatar mazda313
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,004
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    W zeszły Poniedziałek wysłałem list do CipSoftu z prośba o odbanowanie konta. Ciekawe czy to cokolwiek da. :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. mandark historia prawdziwa
    Przez Taidio w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 26-05-2023, 11:42
  2. historia świata historia polski
    Przez nowak w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 27-08-2015, 12:02
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-09-2013, 15:05
  4. Niesłuszny Deleted Konta Pomocy !
    Przez mathia11 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 13-09-2012, 18:40
  5. Ban a w konsekwencji deleted
    Przez Vadim w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 31-07-2010, 23:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •