Reklama
Strona 3 z 49 PierwszaPierwsza 1234513 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 721

Temat: MSW: to uchodźcy z Syrii i Erytrei będą objęci programem integracyjnym w Polsce

  1. #31

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    560
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ta nasza premier to bagno. Jak widzę jak ona tymi pociągami jeździ i sprawia jakieś pozory to mnie wykręca. Pociągi to największe gówno tego kraju. Śmierdzi, obsługa nie miła, jest gorąco, musisz się tłuc z ludźmi, sprzedają bilety na miejsca, których nie ma. Odkąd mam moto nie jeżdżę tym gównem, a jeździłem kilka lat.

  2. #32
    Avatar Aulerius
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    4,463
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    A mnie tylko ciekawi jak będzie odbywała się weryfikacja czy przyjmujemy muslima czy chrześcijanina? Będzie sprawdzian z różańca na barce?

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Anna Maria Wesołowska
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Kraków.
    Wiek
    29
    Posty
    3,868
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    no nie wiem np dać muslimowi wieprzowine i zobaczyć czy zje albo zdrapke lotto i zobaczyć czy skreśli

  5. #34
    Avatar Grudzioh
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznan
    Wiek
    29
    Posty
    648
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Hardware napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ta nasza premier to bagno. Jak widzę jak ona tymi pociągami jeździ i sprawia jakieś pozory to mnie wykręca. Pociągi to największe gówno tego kraju. Śmierdzi, obsługa nie miła, jest gorąco, musisz się tłuc z ludźmi, sprzedają bilety na miejsca, których nie ma. Odkąd mam moto nie jeżdżę tym gównem, a jeździłem kilka lat.
    Tylko Regio jest gownem. Jechalem tydzien temu IC i najlepsza podroz w zyciu. Klima, babka z wozkiem na jedzenie, gniazdko z pradem.

    @topic
    Rozumiem niechec przyjmowania arabusow. Jedyna chyba grupa etniczna nie chcaca sie asymilowac.
    Nie rozumiem jednak tej ogolnej nienawisci do imigrantow. Nie powinnismy byc zli na nich, ze chca do lepszego miejsca(polacy wypierdalaja na caly zachod). Nalezy tylko walczyc o to by ci uchodzcy byli przyjeci do kraju i nic wiecej. Niech radza sobie tak jak polacy gdy uciekali do innych krajow. Przeciez Polska byla kiedys pelna ludzi przeroznych kultur. Zydzi, Tatarzy, Ukraincy, Litwini etc. i nie bylo takiej nienawisci jaka teraz obserwuje wsrod swego narodu. Co sie z wami stalo.

  6. #35
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jak dla mnie to moga nawet marsjanie przylatywac ale pod warunkiem, ze beda zarli i zyli za swoje a nie, ze z pieniedzy polakow idzie hajs na murzynow bo kurwa kopacz se zadecydowala.

    Imigranci ok, ale tacy co sami na siebie pracuja.

  7. #36
    Avatar Grudzioh
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznan
    Wiek
    29
    Posty
    648
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak dla mnie to moga nawet marsjanie przylatywac ale pod warunkiem, ze beda zarli i zyli za swoje a nie, ze z pieniedzy polakow idzie hajs na murzynow bo kurwa kopacz se zadecydowala.

    Imigranci ok, ale tacy co sami na siebie pracuja.
    Noo o to mi chodzilo. Nie nalezy sie wkurzac na to ze kopaczowa chce imigrantow, tylko na to, ze my mamy za to placic.

  8. #37
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie wiem czy ktoś to pisał, ale oni będą mieli zapewnione jedzenie, zakwaterowanie i naukę polskiego przez okrągły rok totalnie za darmo.
    Nieźle, szkoda, że ja jako Polak gdyby coś mi w zyciu nie pykło zdechł bym na ulicy, ale brudasy oczywiście są najważniejsze :D

  9. #38

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    560
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Nie wiem na ile to prawda ale polecam to:

    http://www.wykop.pl/artykul/2669359/czarno-biale-iq/


    Poza tym wczoraj na wykopie znalazłem (nie mogę teraz tego znaleźć), ale czarni protestowali przed jakimś komisariatem w Niemczech, bo dostali za małe mieszkanie socjalne (55? m coś takiego) etc.

    No ej...
    Ostatnio zmieniony przez Hardware : 25-07-2015, 00:18

  10. #39

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    560
    Siła reputacji
    10

  11. #40
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak dla mnie to moga nawet marsjanie przylatywac ale pod warunkiem, ze beda zarli i zyli za swoje a nie, ze z pieniedzy polakow idzie hajs na murzynow bo kurwa kopacz se zadecydowala.

    Imigranci ok, ale tacy co sami na siebie pracuja.
    dokładnie: Ukraińcy sami na siebie pracują, Wietnamczycy sami na siebie pracują, a czarnuszki i mahmedy są jak cyganie, tylko by wyciągali rękę po nie swoje $
    czy ktoś kiedyś słyszał, żeby ktoś postulował wyjebanie z kraju 50 000 Wietnamczyków, których tu mamy? Oni nikomu nie wadzą, bo są pracowici, praworządni, przedsiębiorczy i smacznie gotują. Także tu nie chodzi o bycie przeciwko imigracji tylko o bycie przeciwko nielegalnej imigracji, którą Unia próbuje zalegalizować podciągając ją pod azyl, z którym tak naprawdę w 3/4 przypadków nie ma to nic wspólnego

  12. #41
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,595
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    bylem wczoraj z matula u jej znajomego, facet kapitan pływa po morzu śródziemnym od parunastu lat, jest dosyć obeznany w temacie i z tego co mówił to Ci którzy mają przyjechać jako uchodźcy przechodzą naprawde ostra selekcje i musza wyjebać kilkanaście/dziesiat tysięcy euro żeby zostali przyjeci do tego programu

    ale wiadomo, w każdej społeczności czy to typowy brudas ciapaty z chaty zbudowanej z gliny czy też jakiś syrijski lekarz w każdym środowisku znajda sie fanatycy
    Ostatnio zmieniony przez Byczek : 27-07-2015, 12:14

  13. #42
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bylem wczoraj z matula u jej znajomego, facet kapitan pływa po morzu śródziemnym od parunastu lat, jest dosyć obeznany w temacie i z tego co mówił to Ci którzy mają przyjechać jako uchodźcy przechodzą naprawde ostra selekcje i musza wyjebać kilkanaście/dziesiat tysięcy euro żeby zostali przyjeci do tego programu

    ale wiadomo, w każdej społeczności czy to typowy brudas ciapaty z chaty zbudowanej z gliny czy też jakiś syrijski lekarz w każdym środowisku znajda sie fanatycy
    W sensie Ci uchodźcy muszą zapłacić żeby ktoś ich przyjął?





  14. #43
    Avatar Nosikamyk
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Rzeszów
    Wiek
    32
    Posty
    1,479
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sensie Ci uchodźcy muszą zapłacić żeby ktoś ich przyjął?
    wydaje mi sie ze to koszt selekcji, uchodzcy placa za nielegalny transport przez morze i tyle

    swoja droga to zastanawiam sie co powstrzyma tych uchodzcow od wyjazdu do niemiec czy do szwecji z polski

  15. #44
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Nosikamyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wydaje mi sie ze to koszt selekcji, uchodzcy placa za nielegalny transport przez morze i tyle

    swoja droga to zastanawiam sie co powstrzyma tych uchodzcow od wyjazdu do niemiec czy do szwecji z polski
    Bo oni powinni lądować w zamkniętych obozach. U nas pewnie dostaną świeżutki ośrodek, nakradną co mogą i spierdolą do kuzyna w Hamburgu.





  16. #45
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,595
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sensie Ci uchodźcy muszą zapłacić żeby ktoś ich przyjął?
    musza zaplacic, zeby ktos podjal sie tego zeby wywiezc ich z kraju pod ta cala otoczką 'prawilnej sprawy'

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Turcja wypowiedziała wojnę Syrii - czy szykuje się 3 wojna światowa?
    Przez Hotarti w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 14-12-2016, 13:12
  2. Ruter a herosy. (będą też skany otl)
    Przez moth w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 04-01-2014, 22:06
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 02-12-2010, 20:26
  4. 82 ms czy te expy beda dobre?
    Przez Sobolekk w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 08-10-2010, 10:11
  5. Z czego będą lepsze hity (knight vs dragi)
    Przez Gracjan Prastacki w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 02-10-2010, 13:31

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •