Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: tibianic vs classicus

  1. #1

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny tibianic vs classicus

    Więc tak jak w temacie co polecacie by sobie popykać tibianica czy classicusa wracam bo rl tibia sie znudziła pisać!

  2. #2

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    classicus

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,036
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Tibianic - panuje tam straszne kolesiostwo i wydaje mi się że administracja serwera ma przerośnięte ego. Jak chcesz grać sobie spokojnie dla "rpg", robić questy i nie PKować innych graczy oraz samemu nie być zabijanym to pewnie nie będzie miało dla ciebie znaczenia. Na plus że nie ma restartów i raczej nie będzie bo twórcy tibianica są świadomi że to jedyny serwer 7.4 który działa tak długo bez restartu postaci i stracą ludzi jeśli restart zrobią.

    Classicus jak na nim grałem był OK, wszystko raczej na + z wyjątkiem tego że w końcu zrobili restart jak liczba graczy spadała i wszyscy wszystko potracili więc duża szansa jest że będzie kolejny restart. Jak chcesz sobie krótko ale intensywnie pograć to zdecydowanie bardziej polecam.

    Ta opinia jest oparta na moich doświadczeniach sprzed 2 lat, może roku. Od tamtego czasu zalogowałem się kilka razy na tibianica i nic się na lepsze nie zmieniło, wręcz przeciwnie. A na classicusie nie grałem od tamtego czasu.


    W sumie to jak mi by ktoś dał 40lvl maga z eq to bym mógł pośmigać trochę, poexpić, popkować na jednym i drugim serwie :)
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 05-07-2015, 22:34
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  5. #4

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    454
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    TIBIANUS.ORG START 10 LIPIEC DUŻO LEPSZY OD CLASSICIUSA

  6. #5
    Avatar Lubieczasemczastracic
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    tu i tam
    Wiek
    32
    Posty
    874
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj kenek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Więc tak jak w temacie co polecacie by sobie popykać tibianica czy classicusa wracam bo rl tibia sie znudziła pisać!
    Znam Ryana od lat, rok temu GMowałem przez miesiąc, ale rzuciłem w pizdu bo ma wyjebane. Tylko kasa się liczyła, tzn przytoczę jego słowa " póki hajs płynie nic nie będzie zrobione bo po co". Tibianic - to samo.
    Póki co nie widzę żadnego sensu grania w tibię, czy to oldschoolowe otsy, czy to rl. Niestety, to i to dno. Nie ma żadnego serwera, który pozytywnie by się wyróżniał i już zapewne nie będzie.

  7. #6

    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Ankrahmun
    Posty
    740
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    faloria/tibianus 10 lipca na ten moment

  8. #7

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    454
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Lubieczasemczastracic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Znam Ryana od lat, rok temu GMowałem przez miesiąc, ale rzuciłem w pizdu bo ma wyjebane. Tylko kasa się liczyła, tzn przytoczę jego słowa " póki hajs płynie nic nie będzie zrobione bo po co". Tibianic - to samo.
    Póki co nie widzę żadnego sensu grania w tibię, czy to oldschoolowe otsy, czy to rl. Niestety, to i to dno. Nie ma żadnego serwera, który pozytywnie by się wyróżniał i już zapewne nie będzie.
    Thora jedyną nadzieją :)

  9. #8
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,352
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mój rl 8.0 nadzieja bo nie będzie szopa, jo!

  10. #9
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,384
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    to ja też się wypowiem:

    chcesz low lvl, może z kimś rpg, może pvp, ogólnie więcej czasu poświęcić to tibianic

    a jeśli chcesz się trochę pobawić, tu poexpic, tu porobić jakieś questy, czy ogólnie szybko zacząć robić to co się robi na wyższych lvlach to classicus.


    oba serwery mają tyle samo wad co zalet, więc wybierz mając na uwadze czego oczekujesz od takiej rozgrywki

  11. #10

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Płock
    Posty
    697
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    http://tibianus.org/ - Jedyna nadzieja do pogrania.

  12. #11

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Płock
    Posty
    121
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Nie no jeśli chodzi o samo wykonanie otsa no to Tibianic jest perełką spośród wszystkich otsów.Expienie tam sprawia dużo większą frajdę niż na innych otsach(respy w 100% takie jakie były na real Tibii).Jedynym plusem Classicussa jest to ,że możesz wszystko szybciej osiągnąć , a potem sie napierdalac 24/7.
    Ale zrozumcie to ,że te classicussy ,Tibianusy i inne gówna stoją tylko dlatego ,że Tibianic nie ma HRa (nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego).

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 13-01-2016, 08:58
  2. Wymienię 4 postacie Tibianic/Medivia za itemy na Classicus!
    Przez Caffrey w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 13-12-2015, 13:45
  3. Sprzedam Konto Tibianic, kasa Tibianic
    Przez MlodyNH w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 28-07-2015, 21:06
  4. tibianic vs classicus
    Przez kenek w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-07-2015, 21:07
  5. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 17-04-2014, 20:21

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •