Reklama
Strona 11 z 18 PierwszaPierwsza ... 910111213 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 260

Temat: 14-sto letni Dominik popełnia samobójstwo z powodu prześladowania..

  1. #151
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a nie czuje jakby wszyscy mieli zapewnioną pomoc
    sugerowanie, że ktokolwiek ją ma to troche xD
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  2. #152
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    aj tam, jak wiekszosc nastolatkow(smiesznie to brzmi btw) miewalem mysli samobojcze ale jebacz to. dzis sie smieje z tego jaki glupie bylem.

    aczkolwiek samobojcy to podludzie, twierdze tak nawet o moim dobrym ziomku z gimbazy, ktory rzucil sie pod pociag z dnia na dzien zostawiajac tylko glupi liscik(wiem tylko tyle z jednym kumplem, ze bawil sie w demonologie(slon wsrh!11)/kontakty z bytami nie z tego swiata. miewal koszmary itp, pozniej sam twierdzil, ze udalo mu sie tu przegonic a tu jeb.

    po prostu tacy ludzie sa za slabi zeby zyc, to jest ta 'selekcja naturalna'. Jak mozna zmarnowac najwiekszy dar na tym swiecie odbierajac go sobie samemu.

  3. Reklama
  4. #153
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj trochestylu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak mozna zmarnowac najwiekszy dar na tym swiecie odbierajac go sobie samemu.
    Kiedyś napisałem opowiadanie (nawet gdzieś jest na TORGu w twórczości własnej), którego podsumowaniem było właśnie poniższe zdanie. Z tym, że każdy powinien mieć prawo do decydowaniu o własnym życiu. Jest to moje życie i to ja będę decydował kiedy i czy się zabić.

  5. #154
    Avatar Tazz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Dąbrowa Górnicza
    Wiek
    31
    Posty
    2,822
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kiedyś napisałem opowiadanie (nawet gdzieś jest na TORGu w twórczości własnej), którego podsumowaniem było właśnie poniższe zdanie. Z tym, że każdy powinien mieć prawo do decydowaniu o własnym życiu. Jest to moje życie i to ja będę decydował kiedy i czy się zabić.

    No to DOminik zadecydował a teraz zdobywa fejm :c i wszyscy o nim wiedzą a gdyby nie ta decyzja dalej by był no name chyba wygrał :D

  6. #155
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @Arktos ;
    Cytuj Arktos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak już miałbym się zabijać, to chętnie pociągnąłbym za sobą trochę ścierw, którzy stoją w opozycji względem mojej ideologii.
    I Ty śmiesz o kimś mówić, że jest nietolerancyjny? Jesteś chyba najbardziej bezczelnym hipokrytą na tym forum. I powiem więcej, bardzo się ciesze, że zgodnie ze swoją "filozofią" nie chcesz zostawić po sobie potomstwa, bo świat bez ludzi takich jak Ty byłby na pewno piękniejszy.

    A tak btw. dosyć kontrowersyjny, ale ciekawy artykuł o hipotezie S-nastu:
    http://www.physicsoflife.pl/dict/s-nastu.html
    Ostatnio zmieniony przez KrystianeK : 06-07-2015, 09:40
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  7. #156
    Avatar Arktos
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Sosnowiec
    Wiek
    30
    Posty
    920
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I Ty śmiesz o kimś mówić, że jest nietolerancyjny? Jesteś chyba najbardziej bezczelnym hipokrytą na tym forum. I powiem więcej, bardzo się ciesze, że zgodnie ze swoją "filozofią" nie chcesz zostawić po sobie potomstwa, bo świat bez ludzi takich jak Ty byłby na pewno piękniejszy.
    Nie ma akceptacji dla braku moralności - i NIGDY nie stwierdziłem, że jest inaczej. Serio zestawiasz ze sobą tolerowanie tego, że ktoś z kimś uprawia seks z tym, że ktoś w imię egoistycznych pobudek powoduje bądź przyczynia się do cierpienia i śmierci innych istot? Absurd.
    Rozumiem, że jak głoszę tolerancję wobec zachowań homo, to muszę także tolerować również przykładowo gwałcicieli? Ty nie widzisz, jak bardzo szmacisz logikę? Nigdy nie stwierdziłem, że akceptuję tych, którzy nie przestrzegają moralności.

    "Moralność nie obejmuje tych, którzy sami jej nie przestrzegają" - to jedna z najważniejszych zasad wyznawanej przeze mnie moralności. Oczywiście nie dotyczy ona istot bezwolnych (zwierzęta, dzieci).

    KrysianeK
    Ostatnio zmieniony przez Arktos : 06-07-2015, 09:47

  8. #157
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    A kto nakleja łatki faszystów i komunistów osobą, które nie tolerują zachowań homo? Czy ja nie ma prawa tych osób nie tolerować, zwłaszcza jeśli wychodzą na ulicę, manifestują swoje poglądy w sposób, który mi nie odpowiada? Idąc dalej, czuje się niejako zmuszony do ich tolerowania, bo jeśli stanę w opozycji, staje się faszystą lub komunistą. Czy to nie jest zamach na moją wolność?

    Czemu jestem zmuszany do akceptowania czegoś, co według mnie nie jest do końca normalne?

    Mówisz tak pięknie o moralności. Z definicji tego słowa wynika, że jest to zbiór norm, które określają co jest dobre, a co złe. Rozumiem, że Ty masz monopol na ustalanie tych norm? Czy w takim razie, nie jest to zamach na moją wolność? Czy ja nie mogę mieć innych zasad moralnych? A może teraz napiszesz, że ktoś kiedyś to ustalił i tak ma być? Czyli jednak ktoś coś Ci narzucił?
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  9. #158
    Avatar Arktos
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Sosnowiec
    Wiek
    30
    Posty
    920
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z definicji tego słowa wynika, że jest to zbiór norm, które określają co jest dobre, a co złe. Rozumiem, że Ty masz monopol na ustalanie tych norm?
    Jest to pojęcie relatywne. Osobiście wyznaję zasadę zbliżoną do buddyjskiej ahimsy - wszelki czyn, który wyrządza krzywdę innej istocie może zostać uznany za niemoralny. Czyn, który krzywdy nie wyrządza, jest zawsze moralnie neutralny lub pozytywny. Ahimsa uznaje jednak samoobronę, ja także. Jednak ja idę nieco dalej - osoby, które moralności nie przestrzegają, same jej nie podlegają. Toteż uśmiercenie takowych nie może być uznane za niemoralne. Moja moralność jest akurat bardzo prosta. To trzy, proste zasady.
    Tak więc jeżeli ktoś uzna, że według jego relatywnej moralności obdzieranie ludzi ze skóry jest w porządku, to ja mam prawo w imię mojej moralności (wbrew której działa) uśmiercić taką osobę.

    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy w takim razie, nie jest to zamach na moją wolność?
    Mam prawo naruszyć twoją wolność, jeżeli ty naruszysz moją moralność. Jedyna granica dla wolności jaką uznaję to moralność. Zanim się przyczepisz to zadaj sobie pytanie, czy gdyby ktoś łamiąc zapewne zasady twojej moralności gwałcił twoją siostrę, to czy rozmyślałbyś o jego wolności, czy też bronił swojej siostry w imię swojej moralności? Czy to, że nie łamie on zasad swojej relatywnej moralności miałoby wtedy dla ciebie jakieś większe znaczenie?

    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy ja nie mogę mieć innych zasad moralnych?
    Możesz, napisałem w pierwszej części odpowiedzi co uważam o rozbieżnych zasadach moralnych. Nie uszanuję twoich zasad moralnych, jeżeli stoją w sprzeczności do moich. I zapewne vice versa - to oczywiste. To naturalna konsekwencja relatywizmu moralnego.

    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A może teraz napiszesz, że ktoś kiedyś to ustalił i tak ma być? Czyli jednak ktoś coś Ci narzucił?
    Nie.
    Ostatnio zmieniony przez Arktos : 06-07-2015, 11:06

  10. #159
    Avatar mattorg
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    190
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ty nie masz prawa nikogo uśmiercać to po pierwsze, a po drugie nie baw się w Boga - kto dał Ci prawo oceny? Radzę trochę ochłonąć, masz swoją ideologię - w porządku, nie w porządku jest to, że uważasz się w jakiś sposób lepszy od reszty ludzi i masz już zapędy do wykonywania wyroków, w imię swojej ideologii. Moderatorzy powinni Twoje namiary podesłać do prokuratury.

  11. #160
    Avatar Arktos
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Sosnowiec
    Wiek
    30
    Posty
    920
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj mattorg napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty nie masz prawa nikogo uśmiercać to po pierwsze, a po drugie nie baw się w Boga - kto dał Ci prawo oceny?
    Nie bawię się w boga, jestem tylko wierny swojej moralności, rozumiejąc przy tym jej relatywność. Zastanawiam się, czy ty byś się zastanawiał nad twoim "prawem do oceny", gdyby ktoś katował twoje dziecko, czy też ruszył mu z pomocą i uśmiercił napastnika, gdyby nastała taka konieczność.
    Cytuj mattorg napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie w porządku jest to, że uważasz się w jakiś sposób lepszy od reszty ludzi i masz już zapędy do wykonywania wyroków
    Uważasz się za lepszego od gwałcicieli, morderców i pedofilów? Pytam poważnie.
    Cytuj mattorg napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moderatorzy powinni Twoje namiary podesłać do prokuratury.
    Ha. Jeżeli chcesz, to podam ci moje dane, a ty mi wytoczysz rozprawę. Tylko może być ci ciężko wygrać, gdyż nawet autorzy utworów muzycznych jawnie nawołujących do nienawiści i mordów (na gejach, transach, "konfidentach", policjantach, osobach o innej rasie, narodowości, itd.) propagują swoje poglądy swobodnie.
    A i już ktoś kiedyś chciał mnie za to samo podawać do prokuratury na forum LoL'a. Mogę z tą osobą pogadać, złożycie pozew zbiorowy.

    @PS
    Odpowiedz sobie na pytanie, czy "gdybym miał możliwość wyeliminowania wszystkich ludzi, którzy postępuję według mnie niemoralnie, to bym to zrobił?". Nie musisz się dzielić odpowiedzią.
    Ostatnio zmieniony przez Arktos : 06-07-2015, 12:08

  12. #161
    Avatar mattorg
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    190
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Nikogo bym nie zabił umyślnie, nie ważne czy by moja rodzina była katowana lub obrażana, piąte przykazanie - nie zabijaj.
    Nie uważam się za lepszego od nikogo, mordercy i pedofile zostaną z wszystkiego rozliczeni, choć moim zdaniem powinna być przywrócona kara śmierci za najgorsze zbrodnie, między innymi te, które wymieniłeś. Jednak ewentualne wyroki zostawiłbym sądownictwu.
    Co do pytania, nie wyeliminowałbym, nie jestem od wydawania wyroków. Jako człowiek wierzący staram się przestrzegać dziesięciu przykazań oraz jako część społeczeństwa przestrzegam prawa.

  13. #162
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Arktos, swojego czasu życzyłeś mi nowotworu, tylko dlatego, że forsowałem obowiązkową służbę wojskową. To Twoja moralność?
    Ostatnio zmieniony przez KrystianeK : 06-07-2015, 12:28
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  14. #163
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    35
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    forsowałem obowiązkową służbę wojskową.
    Nie robmy offtopa, bo zaraz zacznie sie dyskusja o niewolnictwie. Zostanmy przy temacie.
    ipse se nihil scire id unum sciat

  15. #164
    Avatar Arktos
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Sosnowiec
    Wiek
    30
    Posty
    920
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj mattorg napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    choć moim zdaniem powinna być przywrócona kara śmierci za najgorsze zbrodnie, między innymi te, które wymieniłeś.
    Czyli jednak. Ja także popieram uśmiercanie tylko za najgorsze zbrodnie. A że pojęcie "najgorsza zbrodnia" jest subiektywne, dochodzimy do tego, że jednak miałem rację - obaj gotowi bylibyśmy poprzeć uśmiercenie osoby, która narusza nasze najważniejsze zasady moralne.
    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Arktos, swojego czasu życzyłeś mi nowotworu, tylko dlatego, że forsowałem obowiązkową służbę wojskową. To Twoja moralność?
    Aprobowałeś łamanie zasad moralnych (niewolnictwo to ostre ich naruszenie, jest ono bez wątpienia wyrządzaniem krzywdy) wobec innych ludzi, w związku z czym - wedle uznawanej przeze mnie moralności - jako, że sam jej przestrzegasz, to jej także nie podlegasz. A więc życzenie pozostaje aktualne.
    Ostatnio zmieniony przez Arktos : 06-07-2015, 12:55

  16. #165
    Avatar mattorg
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    190
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Tylko nie ja wydałbym i wykonałbym wyrok.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jaki ram dobrać, chcę popełnic samobójstwo
    Przez konto usunięte w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 01-12-2014, 09:35
  2. Kolejne ''samobójstwo''
    Przez Kansu w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post: 15-12-2012, 13:08
  3. Odpowiedzi: 45
    Ostatni post: 05-12-2007, 23:12

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •