Reklama
Strona 18 z 18 PierwszaPierwsza ... 8161718
Pokazuje wyniki od 256 do 260 z 260

Temat: 14-sto letni Dominik popełnia samobójstwo z powodu prześladowania..

  1. #256
    Avatar Cohle
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    65
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Niewidomy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy od dziecka zalezy, ze jego mama pije? einstein tez mial geny uwarunkowane przez decyzje swoich przodków


    @down
    nie z jej winy - fakt, że wpadła w alkoholizm jak i to, ze nie umie sobie go odmówić pomimo ciąży również zawdzięcza genom, a wiec i przypadkowi. Entropia kieruje losem nas wszystkich
    Ale Ty to piszesz w taki sposób, że geny są uwarunkowane. A są jeszcze tzw. predyspozycje genetyczne, które wcale nie dają pewności co do cech przyszłego dziecka. Wygląd itp jest jak najbardziej uwarunkowany genami. Masz miliony plemników i który dotrze pierwszy? Dlaczego więc (o ile dobrze rozumiem z Twoich postów) sądzisz, że geny są wyznacznikiem absolutnym?

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Argumentuję to też tym, że odpowiednie doświadczenie pozytywnych aspektów rzeczywistości złamie niemal każdego filozoficznego pesymistę. Prove me wrong.
    Co masz na myśli mówiąc o pozytywnych aspektach rzeczywistości?
    Ostatnio zmieniony przez Cohle : 09-07-2015, 21:53

  2. #257
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    'Geny uwarunkowane przez decyzje swoich przodków', no zgniłem jak owoce w lato. Jesteś pewien, że wiesz czym są i jak działają geny?
    wytlumacz nam gimbekk bo jestem ciekaw

  3. Reklama
  4. #258
    nic

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ja uważam, że problem jest taki, że ci, którzy twierdzą, że "nie warto", zwykle nie doznali zbyt wielkiego szczęścia. Argumentuję to też tym, że odpowiednie doświadczenie pozytywnych aspektów rzeczywistości złamie niemal każdego filozoficznego pesymistę. Prove me wrong.
    http://socrethics.com/Folder2/NU.htm#C21
    c.b.d.u.

  5. #259
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj nic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Odnosiłem się do ludzi żyjących w totalnym pesymizmie, a nie do tych w cierpieniu przez choroby (dlatego też odpowiedziałem na tylko pierwszą część posta). Poza tym bardzo ciekawa strona. Lekko stronnicza, ale dzięki za link, poczytam.

    @down
    zajebiste argumenty zmieniam zdanie

    pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony przez Grimekk : 10-07-2015, 20:02

  6. #260
    Avatar Niewidomy
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Korea
    Posty
    568
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ja uważam, że problem jest taki, że ci, którzy twierdzą, że "nie warto", zwykle nie doznali zbyt wielkiego szczęścia. Argumentuję to też tym, że odpowiednie doświadczenie pozytywnych aspektów rzeczywistości złamie niemal każdego filozoficznego pesymistę. Prove me wrong.


    Einstein nie urodził się geniuszem. Poziom IQ, umiejętność logicznego myślenia, wyobraźnia and so on są cechami wrodzonymi, owszem, ale korzystając z Twojego przykładu, geniuszu, Einstein był bardzo przeciętnym uczniem i nawet nie zdał egzaminów wstępnych do uniwersytetu w Zurychu. Sam zaś mówił, że jego odkrycia nie polegają na jego inteligencji, a na czasie jakim spędził przy problemach matematycznych i fizycznych.

    Szulak z działu SiO jest prawdopodobnie niebywałym programistom. Nie zawdzięcza tego wrodzonym genom, tylko temu, że spędził dni, tygodnie i miesiące przed IDE. To jak dobrzy w czymś jesteśmy zawdzięczamy temu ile czasu nad tym spędzimy, a Einstein był osobą skupioną na jednym (odnosiłem się już do jego autyzmu) - fizyce. Oczywiście normalny człowiek spędza większość dnia na sryliardach różnych zadań, a nie na jednym; dlatego też tacy jak ty mogą być niesamowici co najwyżej w Fifę.


    'Geny uwarunkowane przez decyzje swoich przodków', no zgniłem jak owoce w lato. Jesteś pewien, że wiesz czym są i jak działają geny?


    @down

    Trip na dobrej ekstazie, między innymi.
    proponuje zakonczyc dyskusje
    Ostatnio zmieniony przez Niewidomy : 10-07-2015, 23:52

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jaki ram dobrać, chcę popełnic samobójstwo
    Przez konto usunięte w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 01-12-2014, 09:35
  2. Kolejne ''samobójstwo''
    Przez Kansu w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post: 15-12-2012, 13:08
  3. Odpowiedzi: 45
    Ostatni post: 05-12-2007, 23:12

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •