Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Problem z instalacją gry GTA V na konsoli PS4

  1. #1

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Problem z instalacją gry GTA V na konsoli PS4

    Witam, mam taki problem o którym wspomniałem w temacie PS4 ale tam mało kto zagląda a ja potrzebuje rozwiązać problem przed 23 bo muszę wyłączyć konsole..

    Otóż problem jest taki, że po ściągnięciu GTA V (plik instalacyjny ok. 650 mb) rozpocząłem instalację (gdyż wyskoczył komunikat czy chcę przejść do instalacji czy czekać na pobranie się plików do gry w internecie, czyli online) jednakże martwi mnie jej przebieg, ok. godziny 19 rozpocząłem instalowanie gry, na chwilę obecną jest 5%.. Średnio idzie 1%/10minut i nie mam pojęcia dlaczego.. Konsola nowa ze sklepu wszystkie inne gry działają normalnie bezproblemowo wraz z instalacją, tylko problem z GTA jest ;\


    Czy ktoś wie na czym może polegać problem lub chociażby ma podejrzenia co może być nie w porządku?
    Gdzie indziej czytałem, że powinno to średnio zająć 20min, a ja chciałbym odłączyć konsolę za ~2h (w ogóle to chciałbym jeszcze pograć przed wyjściem, ale chyba mi się to nie uda ;\)....




    ps. pytanie poza tematem - gdy kolega pożyczy mi konto na której ma kupioną gre, np. Fifa 15 to wchodząc na jego konto i ściągając grę na dysk będę mógł grać bez problemu na swoim profilu?
    Ostatnio zmieniony przez Kołodziej : 02-07-2015, 20:10

  2. #2
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19


  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Kołodziej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ps. pytanie poza tematem - gdy kolega pożyczy mi konto na której ma kupioną gre, np. Fifa 15 to wchodząc na jego konto i ściągając grę na dysk będę mógł grać bez problemu na swoim profilu?
    Na pierwszy problem nie mam pomysłu, lecz jeśli chodzi o cytat, to tak, możesz grać, bo tak właśnie sprzedają gry w wersji cyfrowej na allegro

  5. #4

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj viionc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale ja nie wiem czy to jest problem z grą, być może z konsolą lub w ogóle kwestia czegoś innego.. Postanowiłem umieścić tutaj, chyba nikomu nie przeszkadza ten temat po rozwiązaniu będzie można usunąć...

    Cytuj Alden napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na pierwszy problem nie mam pomysłu, lecz jeśli chodzi o cytat, to tak, możesz grać, bo tak właśnie sprzedają gry w wersji cyfrowej na allegro
    i co ktoś mi może użyczyć konta i bez problemu możemy grać we 2 :)? Zajebiście, a nie wiesz czy są jakieś portale gdzie można się wymienić grami w wersji cyfrowej? Może poza gametrade bo tam mam konto już.. Np. ja komuś GTA V a ktoś inny Call of Duty? I czy na 100% bez problemu będę mógł grać ;o?

  6. #5

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    W ogóle co mi sprzedający tej GTA odpisał to aż mnie zdziwiło....

    Tak jak pisałem najlepiej dzwonić, ps4 jest niestety niedopracowaną konsolą i pewne instalację mogą trwać nawet ponad 70 godzin.

    ------------------------------
    Pozdrawiamy serdecznie,
    GaMe FaCt0rY
    Sklep Online: http://www.game-factory.pl
    Nasz regulamin strona "O mnie" lub: http://www.game-factory.pl/REGULAMIN-a3_0.htm
    Facebook FANPAGE: www.facebook.com/gamefactorypl
    O czym on w ogóle pisze?

  7. #6
    Avatar jodlak
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    28
    Posty
    2,008
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Kołodziej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, mam taki problem o którym wspomniałem w temacie PS4 ale tam mało kto zagląda a ja potrzebuje rozwiązać problem przed 23 bo muszę wyłączyć konsole..

    Otóż problem jest taki, że po ściągnięciu GTA V (plik instalacyjny ok. 650 mb) rozpocząłem instalację (gdyż wyskoczył komunikat czy chcę przejść do instalacji czy czekać na pobranie się plików do gry w internecie, czyli online) jednakże martwi mnie jej przebieg, ok. godziny 19 rozpocząłem instalowanie gry, na chwilę obecną jest 5%.. Średnio idzie 1%/10minut i nie mam pojęcia dlaczego.. Konsola nowa ze sklepu wszystkie inne gry działają normalnie bezproblemowo wraz z instalacją, tylko problem z GTA jest ;\


    Czy ktoś wie na czym może polegać problem lub chociażby ma podejrzenia co może być nie w porządku?
    Gdzie indziej czytałem, że powinno to średnio zająć 20min, a ja chciałbym odłączyć konsolę za ~2h (w ogóle to chciałbym jeszcze pograć przed wyjściem, ale chyba mi się to nie uda ;\)....




    ps. pytanie poza tematem - gdy kolega pożyczy mi konto na której ma kupioną gre, np. Fifa 15 to wchodząc na jego konto i ściągając grę na dysk będę mógł grać bez problemu na swoim profilu?
    Ta gra się nie instaluje tylko pobiera, polecam zmienić w opcjach by ściągało gdy konsola jest w trybie uśpienia, wtedy idzie pełną prędkością. GTA dużo zajmuje więc się będzie długo pobierać.

    2. Tak, 1 konto może być aktywowane na 2 konsolach jednocześnie i dwie osoby mogą normalnie w tę grę grać tylko nie możecie być razem zalogowani na to konto. :)

  8. #7

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj jodlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ta gra się nie instaluje tylko pobiera, polecam zmienić w opcjach by ściągało gdy konsola jest w trybie uśpienia, wtedy idzie pełną prędkością. GTA dużo zajmuje więc się będzie długo pobierać.
    Nie wiem czy masz rację bo gra się ściągnęła w menu, wszedłem w aplikacje obejrzałem intro i gra jest włączona, jest napis Installing 4% (bo konsola się wyłączyła i od 3% startowało) więc chyba się instaluje a nie ściąga..


    Cytuj jodlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    2. Tak, 1 konto może być aktywowane na 2 konsolach jednocześnie i dwie osoby mogą normalnie w tę grę grać tylko nie możecie być razem zalogowani na to konto. :)
    A np. taka sytuacja - ściągam gre na koncie kolegi (np. Battlefield) instaluje i przełączam się na swój profil żeby grać w BF'a to będzie on miał jakieś ograniczenia z tego tytułu czy bez problemu może grać (i ja też na swoim profilu)?

  9. #8
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    XDDD aha to myślałeś że GTA5 CAŁE waży 650mb? xDD Oczywiście że gra się aktualnie pobiera.

  10. #9

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj RedheadPapa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    XDDD aha to myślałeś że GTA5 CAŁE waży 650mb? xDD Oczywiście że gra się aktualnie pobiera.
    Nie no co Ty, w żadnym wypadku.. A powiedz mi można cofnąć instalacje i obserwować ile % się ściągnęło?
    ps. w ogóle dlaczego przeszło do instalacji skoro się pobrało tylko 650mb ;/? @RedheadPapa ;

  11. #10
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    No ale na górze pisałeś że widzisz ile jest procent ładowania, najprawdopodobniej ona się jednocześnie pobiera i instaluje więc procent "instalacji" który widzisz na ekranie jest równoczesny z pobieraniem.

  12. #11

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj RedheadPapa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ale na górze pisałeś że widzisz ile jest procent ładowania, najprawdopodobniej ona się jednocześnie pobiera i instaluje więc procent "instalacji" który widzisz na ekranie jest równoczesny z pobieraniem.
    No nie koniecznie bo mi się wyłączyła (czy tam wygasiła) i wszedłem jeszcze raz w GTA i się ładuje od 3% a było już 9% ;/
    Dzięki za odpowiedzi chyba będę musiał ja zostawić na całą noc.. Mam nadzieję, że do jutra 15 się zainstaluje bo idzie jak krew z nosa.....

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 29-03-2020, 20:07
  2. Sprzedaż PS4 a gry na konsoli
    Przez Yonash w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 18-09-2018, 15:42
  3. Sprzedam Konto z grą GTA V na konsolę PS4
    Przez Caelon w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 06-03-2016, 18:22
  4. Kupno konsoli XBOX vs PS4
    Przez Killerz95 w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 23-11-2015, 22:48
  5. Instalacja: Win7Ultimate na Lenovo B590 - nie startuje instalacja.
    Przez Piotereq w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 11-05-2013, 21:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •