Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Kraków - Co robić?

  1. #1
    Avatar Olocalt
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    645
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Kraków - Co robić?

    WItam.
    Jutro wyjeżdżam ze znajomymi na 2 dni do krakowa. Moje pytanie, co ciekawego można tam porobić? Chcielibyśmy coś pozwiedzać, a wieczorem jakaś rozrywka. Byle nie klubowe imprezy - nie nasze klimaty. Co ciekawego warto zobaczyć i co robić wieczorkami?

  2. #2
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,384
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ogólnie to jedno z najbrzydszych miast w jakich byłem i jest totalnie overrated, ale jak komuś nie przeszkadzają tłumy to masz tam pare spoko galerii, jest rynek i te wszystkie uliczki przy nim. no i jeszcze jest wisła, ale tam teraz jest od cholery jakiś much i innych paskudztw.

    no a tak dalej od centrum to raczej co najwyzej mozna wpierdol dostać

    a no jeszcze planty są. też brzydkie. i zoo. również brzydkie.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jest jeszcze aquapark, ale też brzydki

  5. #4
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Do Wieliczki możesz uderzyć, ale drogo i brzydko.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  6. #5

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    skoro wszystko co w krakowie to brzydkie, to rozumiem ze Wasze mamy też z krakowa??

    jezeli wisła to sie umyjcie w przeciwienstwie do kolegi wyzej, zeby za Wami muchy nie latały, chimney cake bakery, krakowski kumpir, shotototo i setki innych zajebistych barów na krakowskim rynku :) jest np jeden bar przy samym rynku, niestety nie pamietam nazwy, gdzie w temacie atmosfery powiem tyle, ze są tam obrazy z pocietymi zwierzetami i dziecmi przybitymi do krzyza;d nie, nie jestem metalem i mnie takie klimaty nie jarają - ale samo w sobie miejsce ciekawe i na pewno inne od wszystkich innych :) albo house of beer tez na propsie
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  7. #6
    Avatar Nebula
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Allenstein/ Krakau
    Wiek
    29
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Muzeum lotnictwa jest super. Zabierz ich do muzeum lotnictwa.

  8. #7
    Avatar Vienio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Lublin
    Posty
    854
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Nebula napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Muzeum lotnictwa jest super. Zabierz ich do muzeum lotnictwa.
    Ale ja jutro nie mogę, bo w piątek mam siłownię.
    a jak będą chcieli pójść na imprezę?
    Iść swoją drogą, nie dać satysfakcji wrogom...
    Ignore all msg when exp

  9. #8

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    https://www.youtube.com/watch?v=h_4Hl107HLA

    muzeum lotnictwa KJM na propsie!!! :P
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  10. #9
    Avatar Plastus
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    900
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    skoro wszystko co w krakowie to brzydkie, to rozumiem ze Wasze mamy też z krakowa??

    jezeli wisła to sie umyjcie w przeciwienstwie do kolegi wyzej, zeby za Wami muchy nie latały, chimney cake bakery, krakowski kumpir, shotototo i setki innych zajebistych barów na krakowskim rynku :) jest np jeden bar przy samym rynku, niestety nie pamietam nazwy, gdzie w temacie atmosfery powiem tyle, ze są tam obrazy z pocietymi zwierzetami i dziecmi przybitymi do krzyza;d nie, nie jestem metalem i mnie takie klimaty nie jarają - ale samo w sobie miejsce ciekawe i na pewno inne od wszystkich innych :) albo house of beer tez na propsie
    Jazz rock cafe? Na sławkowskiej w podziemiach, bania za 2zł. Ale osobiscie lepiej w antycafe na poziomie rynku.

    Hmm muzeum lotnictwa obowiązkowo, oprócz tego jakiś wawel, spacer po kazimierzu/podgórzu (dobre knajpy). Nie wiem o jaką rozrywkę wam chodzi nocną, jeśli nie kluby. Jest ich dużo, a chyba najbardziej rozpoznawalnym jest prozak, chociaż w zasadzie w każdym po ~00:00 znajdzie sie spore grono osób. Park wodny jest dużą atrakcją i naprawde w 2/3h można się też nieźle wyszaleć.

  11. #10
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    osobiscie polecam zarzucic 25cnbome i przespacerowac sie najpierw po zoo a potem to lasku wolskim, niezapomniane przezycie

    tak apropo goscia ktory mowi ze krk jest brzydkie. cos w tym jest. im dluzej tu mieszkam tym bardziej widze jakie to miasto jest paskudne. no sorry kurwa ale jadac np z dworca głównego w kierunku placu wolnica jedyne co widziemy po swojej lewej to kurewsko brzydkie i szare kamienice. mozna również popatrzec w prawo na park, jesli ktos ma ochote zobaczyc szczajacych pod siebie zuli
    tak wlasnie wyglada centrum miasta
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  12. #11
    Avatar Zaczarowany
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    693
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Nie polecam, biegają z maczetami poza centrum... Potwierdzone!

  13. #12
    Avatar Kilasmus II
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Krakow
    Posty
    374
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    kopiec kosciuszki
    oranzeria
    muzeum lotnictwa... jak beda chcieli isc do muzeum lotnictwa, to wezmiesz ich do muzeum lotnictwa kurewa jego mac
    caly rynek, ogromna ilosc zajebiscie klimatycznych barow - polecam krakowskie zakaski i cafeterie (te akurat mi sie podobaja, sprobuj jak nie spasuje to jest jeszcze 998 barow do ogarniecia)
    CALY KAZIMIERZ - tu jest wszystko
    jak lubicie niebagatelne rozwiazania to polecam wejsc na sam szczyt hotelu forum (zamkniety od dawna) - nie wiem czy dalej jest to mozliwe, ale ostatnio jak bylismy to 5 dyszek dla ciecia i sam nas zaprowadzil i zostawil w spokoju na pare godzin ;)
    stara huta - tu zaraz zacznie sie pierdolenie bananow, ze mozna dostac wpierdol, ze niebezpiecznie... na starej hucie prosta zasada - nie burzysz, to nikt ci nic nie zrobi. zwlaszcza w nocy. co tam zwiedzac? prlowska architekture - przede wszystkim plac centralny, huta sendzimira i to co dzieje sie za huta. polecam przejechac sie okolo 23-24 tramwajem i zobaczyc jacy ludzie tam pracuja...

  14. #13

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    kilaus, zdradź plx jacy ludzie tam pracują?

  15. #14

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A jak jest z komunikacja? Bilety drogie, jak w Warszawie? No i jak z jazda na gape? Duze szanse wychaczenia kanarow?
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  16. #15
    Avatar Vienio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Lublin
    Posty
    854
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jak jest z komunikacja? Bilety drogie, jak w Warszawie? No i jak z jazda na gape? Duze szanse wychaczenia kanarow?
    7,50zł za bilet 24h na wszystkie linie to drogo? xd
    tam miesięczny na metro/tramwaje i autobusy jest tańszy niż u mnie w lbn na same autobusy
    <żaba>
    Iść swoją drogą, nie dać satysfakcji wrogom...
    Ignore all msg when exp

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. AGH Kraków vs PŚ
    Przez Zaster w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-01-2014, 11:07
  2. Turystyka i Rekreacja - AWF Kraków - parę pytań.
    Przez Aver w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 19-05-2013, 11:23
  3. Kto na AGH kraków?
    Przez Phoenix w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 27-09-2012, 21:27
  4. Uniwersytet ekonomiczny kraków czy rzeszów
    Przez Shaun w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-09-2012, 16:01

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •