Reklama
Strona 2 z 11 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 165

Temat: Mazak [Irmada/Vita]

  1. #16
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    a, sentyment.
    spoko ;p
    zmienisz je na ornate czy raczej nie?
    życiowy ded

  2. #17
    Avatar Mazak
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    271
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    @Sakus

    Raczej tak ale ja jestem trochę taki żydek jeżeli chodzi o kupowanie itemów dla siebie :D Żałowałem 1.5kk na crystalline axe i długo latałem przez to z SCA, potem przestałem grać, wróciłem do gry po kilku miechach i cena spadła do 800k i wtedy kupiłem z automatu bo się opłacało ;) Możliwe że i teraz tak będzie lecz bez przerwy.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    co ty stary, nie zaluj ;p
    rozumiem Cie, ale laduj w chara ile sie da.
    nie we wszystkie, ale w jednego chociaz, maina.
    ta tibia nie wiadomo jak dlugo pociagnie, potem bedziesz zalowac ;p jak cie stac - to kupuj, im szybciej tym lepiej :D
    życiowy ded

  5. #19
    Avatar Mazak
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    271
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ja tam będę grał do upadłego więc nie bój żaby :D A co do upadnięcia tibii to jeszcze kupa czasu ;p

    A może powstanie jak fenix z popiołu :)
    Ostatnio zmieniony przez Mazak : 20-08-2015, 14:33

  6. #20
    Avatar cliford
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    z krainy teczowych misi
    Posty
    550
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    witam mam pytanie - znajdzie sie jakas dobra dusza co ma konto z levelem 50 + nie potrzebnym do oddania? chcialbym wrócić pograć bo ostatnio pojawilo sie na to duzo czasu ale nie mam konta a jakos nie korci mnie granie na malym poziomie.. wiem , ze co sobie mysle, ale moze akurat ktos sie znajdzie kto ma pare kont i nie pozalowalby jakiegos;-) pzdr

  7. #21
    Pepionek

    Domyślny Pełen atak!

    Witam was, widzę że jeszcze ktoś w tibie gra :D
    Świetnie się składa że Polacy są nadal w tej kultowej grze.
    Dobra robie konto i do boju, dzięki Mazaku za wkład włożony do screenów ^^
    Ostatnio zmieniony przez Pepionek : 21-08-2015, 01:15 Powód: Błąd pisowni

  8. #22
    Avatar Mazak
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    271
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Dawaj do mnie na Irmade pomogę na start :D

    Ahh i jeszcze taka kwestia wycinać jakoś te screeny czy tak na full screenie jest git?
    Ostatnio zmieniony przez Mazak : 21-08-2015, 10:15

  9. #23
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    takie sa spoko
    życiowy ded

  10. #24
    Pepionek

    Domyślny

    Zacząłem prawie, gram knightem nick jak na forum :P
    Screeny z eq rób kolego :D

  11. #25
    Avatar Mazak
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    271
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    @Pepionek

    Przecie widać całego screena z tibi wraz z eq :D Chyba że to nie do mnie.

  12. #26
    Pepionek

    Domyślny

    Jako że nie ma kto tu wstawiać zdjęć poza Mazakiem, postanowiłem trochę ożywić ten temat.
    Zaczynam grać sorcem i wspólnie z wymienionym wyżej kolegą postaramy się poprowadzić ten temat do chwały, a na początek kilka noob screenów :D

    Załącznik 338728
    Załącznik 338729
    Załącznik 338730
    Załącznik 338731
    Załącznik 338732
    Załącznik 338733
    Załącznik 338734
    Załącznik 338735

  13. #27
    Pepionek

    Domyślny Jedziemy dalej :)

    Osiemnastka :D

    Załącznik 338815

    Dedzik ;c

    Załącznik 338816

    Polecam piosnkę dla alkofans'ów ;P

    Załącznik 338817

    Tutaj możemy zauważyć potęgę Pepucha :D

    Załącznik 338818

    No i jest i druga dziesiątka, czekamy na trzecią :P

    Załącznik 338819



    Tak wiem, moi milusińscy, te zdjecia wymagają wkładu i poświęcenia oraz drobnych poprawek. Pragnę natomiast dodać, iż to mój pierwszy dziewiczy raz, kiedy dodaję screeny na jakiekolwiek forum.
    Myślę że z czasem dojdę do wprawy :3

  14. #28
    Avatar Mazak
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    271
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Screeny jak screeny ważne że są choć mogły by być trochę dopracowane :p Szkoda że ostatnimi czasy ciągle siebie mijamy no ale cóż bywa.

    Nowe dostawa screenów może nie tak dużo ale kilka jest.

    A więc zacznijmy od MS'a, oczywiście dalej klepiemy taski bo tak być musi. Ogólnie nowa miejscówka dosyć przyjemna dla podobnych lvli po 30 bo można robic 3 taski na raz







    Koniec taska to i czas zmienić miejsce. Małpy rachu ciachu i po strachu





    No i mamuty + badgery, jeden z nudniejszych tasków ale cóż lecz i tak pieski nudniejsze można tam było zasnąć :D





    No i lvl dobity na smokach, brakowało ledwo 15k więc postanowiłem że polecę szybko wstukać lvl, trochę sd poszło ale hity zadawalające czasami po ~550 sd :D



    Na sam koniec wiadomka 20 boss pointów :D



    A więc rzuciłem się za zabijanie bossów, dokładnie wziąłem 19x Ribstride i na sam koniec 1 Fleshcrawlera i o to cały świetny loot. Mój pech nie zna granic



    Tak się również zdarzyło że w ten sam dzień(jak dobrze pamiętam pod wieczór wkurzony ze względu na 0 drop, zajrzałem na bossy a tam ukazał się Vampire Lord jednak to i tak aż tak bardzo mnie nie zadowoliło, lecz jak to mówią lepsze to niż nic.



    No i jak wiadomo loot to co zwykle :)



    Siedząc w dp ukazał się napis dot. najazdu bonebeastów to sobie myślę czemu by nie pójść poleciałem i skorzystałem, miałem nadzieję że może będzie tam Ribstride choć nie wiem nawet czy tak mogło się stać ale warto było sprawdzić :)



    No i na sam koniec Oro.

    Może loot słaby ale zawsze coś, miały być softy :D



    Kolejny



    Przylazł drugi nie wiem czy to ten sam koleś zaczął nas klepać i padł po minucie potem coś płakał na PW i pisał że nie miał hotów jak normalnie wszystko walił :D No Hand Mode ON :D

    Prawilny demon helmecik z kolesia na EE



    Typowy bot leciał na watery po drodze próbowałem go ciupnąć na Fe + sd nie dało rady heal na bocie, to spróbowałem UE, zeszło mu do reda i fe dobiły :D Dobra bułka



    No i jak to ostatnio ktoś napisał Skull Hunter Rumblo(ktoś = koleś na dashu czy kij wie czym który uciekał na Farmine ;p)



    Tutaj było akurat grube oro obok hero cave(nowy spot) gdyż było tam 7 typa akcja gruba jeżeli lalim ich we 2 więc nie było za bardzo czasu na screeny, było ich 7 lecz dorwaliśmy 6, przy ostatnim zmyliła nas exiva :)







    No i to już koniec na dziś, dzięki za poświęcony czas na spojrzenie do tematu, możesz zostawić po sobie ślad w postaci komentarza, no i tak jak wcześniej już wspominałem Zapraszam do wspólnej gry na Irmadzie. Eloszka
    Ostatnio zmieniony przez Mazak : 26-08-2015, 12:51

  15. #29
    Avatar Mazak
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    271
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    A więc jadym dalej, pepuch chyba przestał grać bo dawno już go nie widziałem 0 kontaktu więc homo nie wiadomo :)

    Jakoś ostatnio nie miałem całkowicie ochoty do grania na Irmadzie ogólnie słabo z wiarą jakoś 0 chęci, to postanowiłem że zrobię sobie chara na Antice, przy pomocy niektórych ludzi z tematu Antica thread zdobyłem podstawowe eq na start oraz kilka groszy za która bardzo dziękuję, a więc jadym na start żeby nie było stan postaci, EQ.



    No i jadym z expem najlepiej zacząć jak zwykle od tasków żeby potem mieć za co żyć.





    Za dużo może nie naexpiłem ale lepsze to niż nic, niedługo cisnę dalej z lvl tylko może w większej porcji, się zobaczy.

    Udało się chociaż spotkać jakiegoś bossa :D Jak nie exp to chociaż boss



    Seria SkullHunter Rumblo









    \/ Chciał zwiać hellgate jeden go gonił przed piekło a ja stałem na posterunku, szansa ucieczki była bardzo mała, jakieś nooby próbowały mu pomóc ale nic z tego.




    \/ Koleś podawał się za znajomego i myślał że go przestanę bić :) Choć nie podał nawet żadnej informacji



    Wreszcie jakiś loot :D







    Jakoś koło 7 kolesi zabiło kogoś na desert dragach(dlach) miałem ich tam bić lecz za dużo tego a byłem sam i skryli się tu, zawołałem wiarę no i już stąd nie mieli ucieczki.





    Koleś skrył się na queście gdzie trzeba mieć marchew zorientowałem się dopiero jak tam doszedłem i trzeba było wracać :) Na szczęście wyrobiłem się z czasem



    No i PK. Cele to zazwyczaj lvle pomiędzy 50-150

















    W BP supple











    Przyszedł się zemścić, trochę mu nie poszło ;)





    \/ Z niego najlepszy loocik :D Softy rozdzki obs knife z 10cc i coś tam jeszcze ;p Za szybko zgarnęliśmy loota żeby zrobić ss.





    Loot życia, to był akurat jakoś 35knight



    W bp jakieś syfy








    No i to już koniec, zapraszam do pozostawienia po sobie śladu w postaci komentarza.

  16. #30
    Avatar Mazak
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    271
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    No i znowu tu jestem, postanowiłem że będę częściej lecz, w mniejszych ilościach wrzucał screeny to może wtedy będzie większe zainteresowanie, brak komentarzy demotywuje :/

    A więc zaczynajmy na start odrobienie lvla którego straciłem podczas bitki w thais.



    No i klasyk w swoim rodzaju czyli "Skullhunter" Tym razem bez sklejek z lootem bo po co w sumie to wklejać jeżeli nic nie dropło, jak w dedzie coś będzie to wtedy dokleje loota :D







    \/ Śmieszna w sumie historia gdyż zabiłem jednego gościa to znaczy Xoteusa i powoli wracając do miasta widzę kolesia z brązową obramówką to mówię kto Ciebie bił, on dał exive na takiego gościa i od razu zaczynam go szukać a on skryty na deserta ja tam wchodzę a on biegnie praktycznie mi pod ręce :D Zakładam dlatego że tracił już skulla, i nie spodziewał się nikogo pod ręką :D



    \/ Pazery na loota :D jak zazwyczaj gówno zrobią ale do loota to pierwsi ;p





    \/ Pker na Zao(DL)



    No i na koniec blessy







    Ostatnio zmieniony przez Mazak : 17-09-2015, 10:35

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Irmada - Wspólna gra
    Przez Mazicz w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post: 06-02-2017, 11:48
  2. Irmada - wspólna gra
    Przez Morganus w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 10-08-2015, 22:27
  3. Revivals - IRMADA
    Przez Wyymiatacz^^ w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post: 04-08-2015, 22:36
  4. Irmada Andromeda
    Przez Ybethx w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:04

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •