Reklama
Strona 5 z 5 PierwszaPierwsza ... 345
Pokazuje wyniki od 61 do 64 z 64

Temat: Revivals - IRMADA

  1. #61
    Avatar Mazak
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    271
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    A więc no tak jak obiecałem nazwa zmieniona to mogę zacząć wrzucać jeżeli jest grupka osób która to robi to nie będę trzaskał specjalnie swojego tematu a więc wrzucę swoją historię tak na początek, jest tego troche :D

    Witam

    Od kilku lat wrzucam co jakiś czas zdjęcia na inne forum Tibii aż zobaczyłem że tutaj na tym forum istnieje również taki dział więc czemu nie zacząć by wrzucać zdjęć również tu.

    Temat poświęcony jest dla wszystkich osób które grają na Irmadzie a więc niema problemu aby kto inny również wrzucał tu swoje osiągnięcia.
    Na początek zacznę od swoich nawet bardzo starych screenów tzn. low lvl, pierwszy screen jaki zrobiłem z wbijania lvla :D I żeby nie było nigdy nie używałem i nie będę używać unoficial softwaru(wiadomo o co chodzi) Jeszcze wtedy taka bieda bez pacca :D










    Twarda jechanka na tombie, potem był lekki problem naexpiłem się do 65 kupiłem sobie pacca i zacząłem expić sobie na piratach/mut ratach i w ogóle było fajnie nawet streamowałem z tibi na twitchu :D Ale niestety po jakimś czasie rozkraczył mi się komp nie mogłem nic robić a więc format needed i straciłem screeny po formacie zacząłem dalej grać i robiłem nowe screeny :)

    Tak wyglądał char gdy znowu zacząłem robić screeny po formacie





    Nowy axe SCA, trochę za niego zapłaciłem lecz się opłacało



    Ciąg dalszy wbijania lvla



    Że jestem dosyć leniwy to nie chciało mi się samemu skilować więc skille były dosyć słabe jak na taki poziom lecz z czasem wskoczyły za pomocą offline trainingu



    Poexpione trochę na mut tigeracy/bog raiderach/gsach ogólnie wszystko co daje expa :D









    No i trzeba było wreszcie zrobić tą arenę :)





    dalsze expando



    Tutaj podrzucę jeszcze filmik z zabijania bossa Gs'ów



    Znalazłem sobie takiego funfla i biegaliśmy przez jakiś czas na wyrmach niestety od kilku lat już nie gra :/





    No i filmik z Warlord Areny trochę długi i niestety bez muzyki bo zapomniałem :/



    Lvl Up





    Zrobiłem sobie przerwę na jakiś czas po czym wróciłe do gry lecz na początek nie chciałem jeszcze kupować pacca ze względu że nie wiedziałem czy aby na pewno jest to odpowiedni czas do gry







    No i drugi raz The Old Widow



    Bloczenie helli



    Przy okazji wpadł mi lvl





    No i wielkie wejście na wyrmy na których przesiedzę trochę czasu







    Strasznie zależało mi na shamanie więc pobiłem dworce a przy okazji wpadł lvl ;)



    Outfit również



    dalej wyrmy

























    Wreszcie 8 m lvl :D



    No i czas na zmiany, zacząłem biegać trochę na sea serpentach







    No i jeszcze kilka quescików zostało zrobionych POI/INQ/Behe/DHQ/WOTE/Yala









    a z INQ mam filmik :)



    z Yala Questa również



    dorzucam jeszcze filmik z Wara na Iridii lecz to akurat nie mojej produkcji, lecz w tym uczestniczyłem :)



    Wygraliśmy takjakby server Polacy poszli na Elysie a brazole zostali mi się wtedy odechciało grać i wróciłem po jakimś czasie, oczywiście zawalony mail box :p Lecz opłacało się to sprzedać gdyż wtedy miałem kasiorę na Crystalline Axa.



    Przy okazji na world chat koleś szukał knighta z którym mógłby poexpić na Vengoth to pomyślałem czemu nie mam tam 100% dostęp robiony kiedyś więc co to za problem :p No i tak pozostało na jakiś czas pobiegaliśmy tam troszkę lvl leciał jak szalony





    Pobiegałem jeszcze z inną osobą w kilka miejsc ale to całkowicie inna bajka jeżeli chodzi expienie z pierwszym ED a tym drugim :)



    A żeby czasami nie było nudno postanowiłem że poexpie sobie jeszcze trochę swoje inne chary ED/RP





    Oczywiście bossy również The Hide oraz Deathbine





    No i jeszcze czas na RP



    Na sam koniec pochwalę się tym że udało mi się spotkać kilka bossów w przeciągu tygodnia.

    Na pierwszy ogień idzie The Welter



    No i jeszcze 2x Vampire Lord





    Oraz pomagając kumplowi pędząc przez Calasse na statku spotkaliśmy Thuula.



    Na tą chwilę to już wszystko, zapraszam do komentowania oraz do wspólnej gry na Irmadzie :) Jeżeli potrzebujesz pomocy na start wal śmiało postaram się pomóc.
    Nowe screeny będą jak wbiję kilka lvli :D

    __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________

    Porobiłem trochę screenów więc wydało by powrzucać a więc zaczynamy :p

    Na pierwszy ogień idzie expienie RP'ka, ogólnie dużej różnorodności nie ma bo kaska na crystalkach jest a expik też fajnie leciał i jakoś mi się nie nudziło a przy okazji nikogo tam nie było praktycznie nigdy, tylko czasami ktoś przyszedł się zapytać ile jeszcze będę ogólnie respect lecz jedna taka menda przyszła i straszył że jest Afterem to trochę dostał w dziurkę potem kilka razy :p



    Poleciałem raz z takimi randomami na helle ale to był zły pomysł ten ed był ogarnięty ale EK to jakaś porażka koleś całkowicie nie potrafi blokować ciągle się coś na nas rzucało z jego błędu, posiedzieliśmy tam z 15 minut i dalej nie było sensu z nim biegać, na temat EK to samo powiedział ten randomowy ED.

    Wyexpiłem sobie lekko Knighta, trochę na Sea żeby chociaż trochę task wskoczył do góry lecz aż tak bardzo mi na nim nie zależy no i servanty miałem nadzieję na zarobek ale niestety wyszło jak wyszło :/



    Przy okazji expiąc jedną jak i drugą postać skille lekko podskoczyły i wreszcie mogę rzucać M wallami :D



    Trochę aczków też weszło



    Task leciał jak szalony więc bossy również były ale jak wiadomo z tego bossa prawie nic nie leci ;)



    Na sam koniec dorzucę trochę bossów tak jak ostatnio, jakoś wydaję mi się że mam do nich lekki fart i wiem kiedy wejść :D

    Z mad mage nawet nie marzyło mi się żeby coś dostać, ale już z fernfanga była lekka nadzieja :D











    Na tą chwilę to już wszystko, a więc do zobaczenia jak znowu porobię screeny oczywiście będę tu zaglądać :p Zapraszam do komentowania oraz wrzucania swoich screenów z Irmady.
    __________________________________________________ __________________________________________________ _____________________________________________

    A teraz swieże niedawno co robione :D

    Na początek RP lvlando, z nudów






    Mortal kombat na zasadzie ciągłej ucieczki ja swoim 79 RP i 120 ED jak dobrze pamiętam, trochę Hardkor :D



    No i done



    Odpalam na tibie próbuje zalogować na Irmade a tu szok WTF :D



    Koleś odpalił się na naszym ziomku to pożałował



    EK lvlando trochę teamowo i troszkę solo :) (Choseny/Wary/Vengoth/Yelowtaxy)













    Robienie Full druida na MS'ie + Panda :) Przy okazji wpadły aczki









    Na sam koniec 2 bossiki, vampire lord oraz fernfang z tym pierwszym lekkie ryzyko jak padłem swoim noobem leciałem EK ile sił jak dolazłem RP tam był ale jeszcze nie atakował to od razu rura ogień w lorda no i udało się zgarnąć tokena :D Z fernfanga niestety nie popisało





    A więc to koniec na dziś do zobaczenia jak znowu porobię screeny :D
    Ostatnio zmieniony przez Mazak : 30-07-2015, 10:12

  2. #62
    Avatar Rexter91
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Tarnow
    Wiek
    32
    Posty
    224
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Powolutku bez pospiechu : )

    Załącznik 337525

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar Calthey
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    30
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    107, powoli leci ;D
    Załącznik 337680

  5. #64
    Avatar Zaloba
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Braniewo
    Wiek
    32
    Posty
    172
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dawaj dawaj, ja troche sprawe zmarnowlaem dzis PG 3.5 lvlka , a ss nie robilem xD nadrobie jutro mam nadzieje


    Edit 1, zgodnie z obietnica cos odemnie :D na start chcialo sie zabawic z Barem xD
    Aug 06 2015, 17:36:06 CEST Died at Level 58 by a grim reaper.

    ale potem bylo juz tylko lepiej
    Załącznik 337854Załącznik 337851Załącznik 337858Załącznik 337855Załącznik 337852Załącznik 337856Załącznik 337853Załącznik 337857
    Ostatnio zmieniony przez Zaloba : 06-08-2015, 21:25

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Mazak [Irmada/Vita]
    Przez Mazak w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 164
    Ostatni post: 15-05-2018, 17:32
  2. Irmada - Wspólna gra
    Przez Mazicz w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post: 06-02-2017, 11:48
  3. Irmada - wspólna gra
    Przez Morganus w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 10-08-2015, 22:27
  4. Sprzedam [Irmada] 21 paladyn, dobry do startu!
    Przez Ksionc w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 14-07-2015, 15:08
  5. Irmada Andromeda
    Przez Ybethx w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:04

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •