Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: niedzialajacy tylny glosnik, a podpiety subwoofer

  1. #1
    Avatar Spiryt94
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    406
    Siła reputacji
    15

    Domyślny niedzialajacy tylny glosnik, a podpiety subwoofer

    Zakupiłem autko od brata- Peugeot 307, I seria, 2004 r, 3 D. Brat mówił, że 1 właściciel miał tam w bagażniku subwoofer który wymontował przy sprzedaży. Zmieniłem w nim radio z jvc+ zmieniarka na nowszego pioneera, ale jakoś przypadkiem zauważyłem, że nie gra tylny głośnik. Próbowałem podpiąć stare jvc, ale to jednak nie wina radia, w obu przypadkach nie działał. Zacząłem tam grzebać i znalazłem pod siedzeniem znalezisko jak na zdjęciach, kable od subwoofera. Tak rozkminiam czy ten typ mógł odciąć ten prawy tylny głośnik i zamiast ciągnąć jakieś zasilanie do suba z akumulatora to podpiął się pod instalacje? Jeżeli mówię jakieś brednie irracjonalne to sorry, nie znam się zupełnie na car audio ;d. Dajcie znać czy pod te kable idzie podpiąć jakiś subwoofer aktywny czy trzeba coś tam jeszcze. Aha... ten niebieski kabel ma wyjście za radiem do podpięcia i był podłączony pod stare radio. Ten innego koloru niż niebieski (czarny?) może być od zasilania czy od czego ;d? Zastanawiam się czy lepiej rozbierać drzwi i ryzykować wyrwanie zatrzasków czy faktycznie opcja z tą tubą byłaby lepsza. Jeszcze jedno pytanie... ten mały cienki niebieski kabelek to - który był podłączony gdzieś pod karoserie/ śrubkę? Załącznik 334733 Załącznik 334734 Załącznik 334735 Załącznik 334736
    Ostatnio zmieniony przez Spiryt94 : 30-05-2015, 20:38

  2. #2
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    jak tylny głośnik z prawej nie gra to rozbierz go i zobacz czy jest podłączony, sprawdź miernikiem czy tam sygnał dochodzi albo ewentualnie zamień głośnik z prawej na lewą stronę i zobacz czy gra. Jak po lewej stronie prawy głośnik też milczy to jest uszkodzony.

  3. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Glosnik bluetooth do lapka
    Przez Napletkovsky w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 13-10-2017, 15:19
  2. Niedzialajacy mikrofon
    Przez lapassions w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 05-04-2015, 21:10
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 11-02-2014, 18:26
  4. glosnik w samsungu galaxy mini
    Przez ZlyAdam w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 28-05-2012, 14:21
  5. niedzialajacy shift i alt
    Przez czarnecki w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 14-04-2012, 18:14

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •