Reklama

Pokaż wyniki sondy: Na kogo oddasz głos?

Głosujący
304. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Bronisław Komorowski

    39 12.83%
  • Andrzej Duda

    156 51.32%
  • Na nikogo

    109 35.86%
Strona 53 z 59 PierwszaPierwsza ... 3435152535455 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 781 do 795 z 878

Temat: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

  1. #781
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    sam nie byłem w usa ale znam kogoś kto był
    tam tak właśnie jest i wszystkim się podoba
    a ja byłem i moja bliska rodzina ma obywatelstwo amerykańskie i uwierz mi, że tak nie jest. Owszem, możesz zarobić pieniądze, ale musisz zapierdalać. Za najniższą krajową to powodzonka życzę, że tam coś zwojujesz.

  2. #782
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego
    dlatego, że to zwykłe człowieczeństwo i szacunek do innej osoby? Czy w twoim mózgu, przeżartym neoliberalizmem istnieją w ogóle takie pojęcia?

  3. Reklama
  4. #783
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    27
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    no torgowicze czas chyba robić dzieci co, krul andrzej zbawiciel przecież wam 500 ziko da za fri xD

  5. #784
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Wojtczak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie rozumiesz,płaca minimalna nie ma starczac na mercedesa,dom i fajki.Ma to byc kwota za ktora mozna przezyc samemu.Wynajmij mi za 1200zl pokoj/kawalerke ,oplac rachunki i kup jedzenie tak by jeszcze zostalo Ci na dojazdy do tej pracy(nie mowie tu nawet o dziecku )
    Dla porownania Anglia bo akurat tu teraz jestem,placa minimalna to 1k funtow(zarabiajac tyle dostaniesz jeszcze zasilek i calkowity zwrot podatku)za ta kwote jestes wtsanie wynajac 3 pokowy DOM,zapalacic rachunki,kupic jedzenie i jeszcze odlozyc by w 2 miesiace kupic auto.
    Ofc Polska to nie Anglia ale to tylko pokazuje jaka przepasc jest ,mimo kurewkso duzych podatkow jestesmy krajem biedoty ,jak mozna podatkowac kwote za ktora nie jest sie wstanie funkcjnowac.
    Polska to totalne bagno to efekt tego ze gdy w innych krajach obywatele wychodzili na ulice i sila wywalili zlodzieji z urzedow to polacy narzekali u sasiadki krysi ze jest troche slabo

    Placa minimalna powinna gwarantowac obywatelowi tyle by mogl przezyc bez kredytu(na swoim nie u dziadkow na strychu)

    Ale o czym tu rozmawiac skoro byly prezydent analfabeta mowi przed kamera ze obywatel powinien pracowac,wziac kredyt i cos sobie za to kupic xDDDDDDDDDDDDD
    Co ty kurwa wiesz o płacy minimalnej. Wysokie płace rodzą się poprzez konkurencję o pracownika, czyli kiedy jest małe bezrobocie, do którego można dojść poprzez likwidację podatku dochodowego oraz zasiłków dla bezrobotnych. Płaca minimalna tworzy bezrobocie i ubóstwo, bo jak masz płacę minimalną 2000zł, to pracodawca nie zatrudni osoby, która np. nie ma wykształcenia i jej praca jest warta 1500zł. Przez pracę minimalną np. jakiś typ bez szkoły zostaje bez pracy i musi żyć z zasiłku.
    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dlatego, że to zwykłe człowieczeństwo i szacunek do innej osoby? Czy w twoim mózgu, przeżartym neoliberalizmem istnieją w ogóle takie pojęcia?
    Przeczytaj to co napisałem. Jeżeli mam firmę, gdzie taki typ, do którego masz szacunek, jest w stanie przynieść mi dochód np. 2000zł i ja chciałbym go zatrudnić za 1700, żeby sobie idiota pracował i nieudacznik, to przez pracę minimalna 2500zł nie mogę go zatrudnić. Gdzie tu sprawiedliwość. To jest właśnie ta 'lewacka' krótkowzroczność. Mówiłem o tym wiele razy. Państwowa służba zdrowia->> ooooo super, ale to, że płacisz za nią podatki, płacisz za powiatowego szefa od szpitali, wojewódzkiego szefa, ministra i wszystkich biurokratów, to tego nie jesteście w stanie zrozumieć, bo to już zbyt długi ciąg przyczynowo skutkowy. Wtedy w tym państwowym szpitalu biedacy czekają rok w kolejce i umierają, a bogaci idą prywatnie.
    Ostatnio zmieniony przez wampiirr : 25-05-2015, 02:23

  6. #785

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Omg, fuks że wygrał Duda, jakby wygrał Komorowski to musiałbym stwierdzić nied***anie mózgowe w 1/4 naszych obywateli, przecież ten były prezydent, to analfabeta, osoba która nigdzie nie umie się zachować, a gdzie nie jest, to musi czytać z kartki ;];].

    do hejterów, nie bójcie się, jak jest PO u władzy to i tak Duda sam nic nie zmieni teraz, tym bardziej że w senacie PO ma większość też

  7. #786
    Avatar Chels
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    2,824
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no torgowicze czas chyba robić dzieci co, krul andrzej zbawiciel przecież wam 500 ziko da za fri xD
    dlatego wlasnie nie poszedlem na wybory

    ale duda sie stalo ze wygral duda a nie komor ;d

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bez kitu przed 2 turą wszyscy na fejsbuku wydarzenia 24 MAJA GŁOSUJE NA DUDE, PRECZ Z KOMOREM, teraz sie wejdzie na fejsa, pczyta komenty i wszyscy OMG TRZEBA SPIERDALAĆ GDZIE PIEPRZ ROŚNIE
    nie ogarniam xD
    bul dupy ;d
    Ostatnio zmieniony przez Chels : 25-05-2015, 08:12

  8. #787
    Avatar Nosikamyk
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Rzeszów
    Wiek
    32
    Posty
    1,479
    Siła reputacji
    15


  9. #788

    Notoryczny Miotacz Postów x-st jest teraz offline
    Avatar x-st
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Polska
    Wiek
    33
    Posty
    1,334
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie wiem czy śledzicie wykop.pl i mikroblog ale jeden z wpisów mnie rozbawił :D

    słucham sobie ekspertów w telewizji i wychodzi na to, że pan doktor Andrzej Duda był właściwie najgorszym kandydatem, oszustem, kłamcą, populistą i cynikiem. Prowadził nieudolnie kampanię, która była nudna i przewidywalna. Głosowali na niego źle wykształceni mieszkańcy wsi. Wszystko wskazuje, że od dwóch godzin jest prezydentem elektem i żadna, podkreślam, żadna z jego obietnic nie została spełniona.
    Słowem popełnił tak wiele błędów, że to w ogóle cud, że przeszedł do drugiej tury.

    I z tym lamusem przejebał Komor XD
    ech warto było jednak

    Pozdro 600. A i podobno z każdego miasta wojewódzkiego (prócz WWA) mają wyjeżdżać autokary do Warszawy, żeby pomóc przy jakiejś przeprowadzce czy coś takiego.

  10. #789
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj x-st napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)Wszystko wskazuje, że od dwóch godzin jest prezydentem elektem i żadna, podkreślam, żadna z jego obietnic nie została spełniona.
    Szok, niedowierzanie.
    ipse se nihil scire id unum sciat

  11. #790
    Avatar cambiasso
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    342
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Wojtczak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie rozumiesz,płaca minimalna nie ma starczac na mercedesa,dom i fajki.Ma to byc kwota za ktora mozna przezyc samemu.Wynajmij mi za 1200zl pokoj/kawalerke ,oplac rachunki i kup jedzenie tak by jeszcze zostalo Ci na dojazdy do tej pracy(nie mowie tu nawet o dziecku )
    Dla porownania Anglia bo akurat tu teraz jestem,placa minimalna to 1k funtow(zarabiajac tyle dostaniesz jeszcze zasilek i calkowity zwrot podatku)za ta kwote jestes wtsanie wynajac 3 pokowy DOM,zapalacic rachunki,kupic jedzenie i jeszcze odlozyc by w 2 miesiace kupic auto.
    Ofc Polska to nie Anglia ale to tylko pokazuje jaka przepasc jest ,mimo kurewkso duzych podatkow jestesmy krajem biedoty ,jak mozna podatkowac kwote za ktora nie jest sie wstanie funkcjnowac.
    Polska to totalne bagno to efekt tego ze gdy w innych krajach obywatele wychodzili na ulice i sila wywalili zlodzieji z urzedow to polacy narzekali u sasiadki krysi ze jest troche slabo

    Placa minimalna powinna gwarantowac obywatelowi tyle by mogl przezyc bez kredytu(na swoim nie u dziadkow na strychu)

    Ale o czym tu rozmawiac skoro byly prezydent analfabeta mowi przed kamera ze obywatel powinien pracowac,wziac kredyt i cos sobie za to kupic xDDDDDDDDDDDDD
    zacznijmy od tego, ze nie powinno byc czegos takiego jak placa minimalna


    Cytuj Luj Sklepowy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    oprucz chuja morisa kturemu pomagalem ogarnac zarzygana pizde a ten mi w zamian kopa wypierdolil w klate i zaczal przepychacz xD
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chcesz ukraść dla gościa auto z podworka?

  12. #791
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    27
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Śmieszy mnie to, że głosowali na niego też "Korwinowcy", bo powinni pójść za tym, który miałby realną szansę zniesienia podatku dochodowego i wprowadzenia tej słynnej niezależności obywatela od państwa. Widać Ci ludzie to lemingi dążące za hasłem "anty-system" czy innymi pierdołami i tak na poważnie nie zastanawiają się nad losem kraju.

  13. #792

    Notoryczny Miotacz Postów Dimin jest teraz offline
    Avatar Dimin
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    1,148
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Śmieszy mnie to, że głosowali na niego też "Korwinowcy", bo powinni pójść za tym, który miałby realną szansę zniesienia podatku dochodowego i wprowadzenia tej słynnej niezależności obywatela od państwa. Widać Ci ludzie to lemingi dążące za hasłem "anty-system" czy innymi pierdołami i tak na poważnie nie zastanawiają się nad losem kraju.
    No tak, komorowski na pewno miał realną szanse na zniesienie, nie? xD I nie, wcale się nie zastanawiają, na pewno nie dlatego większość głosowała przeciwko komorowskiemu, nie?

  14. #793
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    "Korwinowcy", bo powinni pójść za tym, który miałby realną szansę zniesienia podatku dochodowego i wprowadzenia tej słynnej niezależności obywatela od państwa.
    Komorowski mialby realna szanse zniesienia podatku dochodowego?
    ipse se nihil scire id unum sciat

  15. #794
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,650
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Na dzień dzisiejszy stawiam, że Korwin się nie dostanie na jesień. Kukiz wyjebane w korwina, ten cały stonoga też chce zakładać swoją partię. korwinisci w internecie po pierwszej turze pewni o połączeni sił anty-systemowców a tu nici. kukiz jeszcze podkradnie co niektórych w złota jesień 2%

    ps. czyzby okazało sie prawdą, ze głos na krula głosem straconym? xD
    Ostatnio zmieniony przez termere : 25-05-2015, 13:10

  16. #795

    Notoryczny Miotacz Postów zbysio jest teraz offline
    Avatar zbysio
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,016
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    W sumie zwyciestwo Dudy moze pomoc PO (chociaz troche malo czasu do parlamentarnych) jak ludzie zaczna dostrzegac ze nie spelni tych wszystkich wyolbrzymionych obietnic.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 20-11-2020, 19:13
  2. Wybory prezydenckie 2020 - II tura
    Przez Nextpro w dziale Aktualności
    Odpowiedzi: 598
    Ostatni post: 16-07-2020, 11:52
  3. Wybory parlamentarne - jesień 2015.
    Przez KokoDzambo w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1248
    Ostatni post: 03-11-2015, 13:21
  4. Wybory prezydenckie 2015 - pierwsza tura
    Przez mtk w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1203
    Ostatni post: 11-05-2015, 12:34
  5. Wybory 2011
    Przez Deep w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2741
    Ostatni post: 16-10-2011, 16:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •