Reklama
Strona 37 z 38 PierwszaPierwsza ... 2735363738 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 541 do 555 z 560

Temat: Zmarł kibic w Knurowie

  1. #541

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    498
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Przecież napisałem... W grę wchodzą interesy.

    Umyślnie raczej tego nie zrobił, bardziej braki w wyszkoleniu tudzież po prostu głupota (nie raz byłem świadkiem jak celowali w głowę z gładkolufowej z 1-2 metrów). Był w pracy, popełnił błąd - powinien za niego odpowiedzieć.

    Kończę dyskusję bo nie chce mi się wkurwiać na noc, a ciężko cokolwiek wytłumaczyć. Z taką osobą jak Dzzej w "realu" nigdy nie został bym kolegą (prędzej by się skończyło na liściu ;) ) więc tym bardziej w internecie nie chce mi się prowadzić dyskusji. Pewnie macie rację, więc odpuszczam

    Jedyna sprawa na której mi zależało to oddzielenie chuliganki (sportowców co się biją w lasach, na trasach itd. nie okaleczając przypadkowych osób, nie demolując mienia publicznego (rzeczy martwe nie oddają ;) ) od takich patologicznych zachowań, no ale nie mam już siły hehe
    Ostatnio zmieniony przez bezel : 24-08-2015, 23:35

  2. #542
    Avatar ProEda
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Z bidy z nendzo
    Wiek
    24
    Posty
    2,040
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    chuliganka o której wspominasz też jest patologiczna
    WHO?!
    WHO WHO WHO?!

  3. Reklama
  4. #543
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj bezel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chuliganki (sportowców co się biją w lasach, na trasach itd. nie okaleczając przypadkowych osób, nie demolując mienia publicznego
    Sportowcy XDD.

    Cytuj bezel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z taką osobą jak Dzzej w "realu" nigdy nie został bym kolegą (prędzej by się skończyło na liściu ;) )
    I już do rękoczynów, ehh.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 25-08-2015, 08:39

  5. #544
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj bezel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy ty kurwa umiesz czytać ze zrozumieniem ? @Filia the Dragon ;
    jedni jak i drudzy wiedzą z czym się wiąże ta zabawa więc robią to na własną odpowiedzialność, nikt postronny nie dostaje (oczywiście są jakieś "wypadki przy pracy")
    Oczywista bzdura bo niejednokrotnie te ZADYMY przyczyniają się do zakłócania życia publicznego. Robienie zadym na osiedlach, ganianie ludzi po jakiś lokalach i demolowanie pociągów/miast przy okazji meczów- oczywiście według Ciebie takie rzeczy są fabrykowane przez media i rząd.

    Cytuj bezel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja jednak widzę różnicę, wy może nie. Co innego gdy policjant używa środków nie adekwatnych do zaistniałej sytuacji, ZABIJAJĄC przy tym człowieka, który łamie prawo świadomie, ale mimo wszystko czyn był nie adekwatny do poniesionych konsekwencji.
    Policja użyła środka jak najbardziej adekwatnego do sytuacji. Będąc w mniejszości nie pozwoliła na zbliżenie się bandy chuliganów.

    Cytuj bezel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież napisałem... W grę wchodzą interesy.

    Jedyna sprawa na której mi zależało to oddzielenie chuliganki (sportowców co się biją w lasach, na trasach itd. nie okaleczając przypadkowych osób, nie demolując mienia publicznego (rzeczy martwe nie oddają ;) ) od takich patologicznych zachowań, no ale nie mam już siły hehe
    Zaraz zaraz pisałeś, że to w Krakowie są jakieś interesy xD
    A chuliganka to nie sport ale uwaga BANDYCTWO. Jak ktoś chce kogoś napierdalać dla sportu to jest boks i słynne teraz MMA. Gonienie za kimś bo nosi inny szalik to brak godności, honoru i mózgu. @bezel ;





  6. #545
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,687
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ostatnio sobie jechałem w pociągu z kibicami pogoni i po drodze miejscowi obrzucali pociąg doprowadzając do jego zatrzymania. Słyszałem, że policja strzelała tylko nie wiem z jakim skutkiem. Jestem ciekawy co by było gdyby losowy podróżny dostał kamieniem i umarł, pewnie na obeszło by się bez podobnych scen jak w przypadku śmierci "kibica". Bydło jeszcze utrudniało podróż włamując się o 2 w nocy do systemu nagłaśniającego w pociągu nie dając spać (tutaj chyba policja dała dupy, bo normalnie powinni ich pilnować do końca podróży zmieniając się na granicach województw, ale co zrobić, przynajmniej byli na każdej stacji)

  7. #546
    Avatar Tatasek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Posty
    2,358
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Gdyby sie nie wpierdalal na murawe to by kuli nie zebrał, za swoja (a moze i jeszcze kogos) głupote stracil zycie
    Ostatnio zmieniony przez Tatasek : 31-08-2015, 19:34

  8. #547

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    też macie beke za każdym razem jak widzicie w nazwie tego tematu "kibic" ?

  9. #548
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Ja się dziwię dlaczego nie jest sformułowane: "wierny kibic bestialsko zamordowany".

  10. #549
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Moim zdaniem tak odsuwajac juz pochwaly policji i pomijajac fakt, ze ktos kto ma kobiete i dziecko nie chodzi w takie miejsca, a wybieganie na murawe i rzucanie w policje/darcie mordy to kulturalna tradycja skromnego bezbronnego kibica to nawet jeśli on był tam totalnie grzecznie fajnie nie mial zlych zamiarow to mądry czlowiek, ktory odpowiada juz za inne zycie (wspomniany dzieciak) nie chodzi w takie miejsca chociazby biorac pod uwage to, ze gdyby on sam nawet nic nie robil to moze zostac potraktowany jako napastnik ew. spodziewac sie moze takie czy innego wypadku.

    To tak jakbym poszedl na ustawke i mial pretensje, ze mnie pobili tłumaczac sie, ze ja chcialem tylko popatrzec z bliska

  11. #550
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Nie za bardzo rozumiem - ale chodzić w jakie miejsca? Na mecze?
    Ten typ z tego co pamiętam to na filmiku był tam jednym z największych świrów co biegali najbliżej klatki gości - jeśli chodzi Ci o takie miejsca no to no shit sherlock - rzeczywiście nie powinien w takie "miejsca" chodzić

  12. #551

    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Białystok
    Posty
    227
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    sry za odkopanie tematu ale z aktualnymi wydarzeniami mi sie skojarzylo. brudasy szturmuja granice, niszcza kolczatki/brame policja stoi i bacznie obsweruje. jakis nie zbyt agresywny kibic biega po boisku nie zblizajac sie do policji dostaje kuleczke w szyje bez strzalow ostrzegawczych. :) jp poprawnosc polityczna.

  13. #552
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nojryn jest tak właśnie przez pieprzoną poprawność polityczną. Ciapaka nie można jebnąc bo odrazu najwyzszy wyrok a jak ciapak jebnie bialego to daja najniższy żeby nie wyjść na rasistów.... Europa.
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  14. #553
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Fakt, powinni strzelać do jednych i do drugich.





  15. #554

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    762
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Nojryn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    sry za odkopanie tematu ale z aktualnymi wydarzeniami mi sie skojarzylo. brudasy szturmuja granice, niszcza kolczatki/brame policja stoi i bacznie obsweruje. jakis nie zbyt agresywny kibic biega po boisku nie zblizajac sie do policji dostaje kuleczke w szyje bez strzalow ostrzegawczych. :) jp poprawnosc polityczna.
    kibole atakowali sektor chroniony przez psy a brudasy próbują przekroczyć granicę

    dwie różne sytuacje ale sam bym jednych i drugich rozstrzelał na miejscu
    Ostatnio zmieniony przez Hiti : 21-09-2015, 13:06

  16. #555
    Avatar Bazan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,909
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Nojryn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakis nie zbyt agresywny kibic biega po boisku nie zblizajac sie do policji
    Chyba zły filmik widziałeś xD
    On biegl agresywny w strone sektora druzyny przeciwnej. Policja miala mu pozwolic dobiec?

    Jestem ciekaw co by musial zrobic zeby wygladalo to dla ciebie ze jest agresywny.
    @Nojryn ;
    Ostatnio zmieniony przez Bazan : 21-09-2015, 13:47
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zmarł kibic w Knurowie
    Przez igla1993 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 02-05-2015, 22:58
  2. Zmarł Tadeusz Mazowiecki
    Przez John Galt w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post: 03-11-2013, 15:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •