Reklama
Strona 171 z 193 PierwszaPierwsza ... 71121161169170171172173181 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,551 do 2,565 z 2883

Temat: Dragon Ball Super

  1. #2551
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,229
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa po obejrzeniu dB i dbz byłem mega zajarany, włączyłem gt i po kilkunastu odcinkach przestałem oglądać. Teraz zacząłem dbs, wszystko spoko ale nienarodzone dziecko videl i gohana o czystym sercu, rytuał ssj goddo, te chmury i fajerwerki i cały ten czerwonowłosy ssj goddo... ja pierdole jak zenadlem
    dużo se czerwnonego goku i vegety nie pooglądasz :) Vegety chyba w ogóle albo jedna scena była już nie pamiętam :)

  2. #2552
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dużo se czerwnonego goku i vegety nie pooglądasz :) Vegety chyba w ogóle albo jedna scena była już nie pamiętam :)
    w mandze chyba jest regularnie, choć może pomyliłem formy (?), teraz od chuja ich jest XD
    nic.

  3. Reklama
  4. #2553
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Po prostu to co się działo w okol tego to było takie z dupy(chociaż dobra, to jakiś boski rytuał, wiec chuj) a tu nagle wychodzi typ, który wyglada jakby został narysowany przez 13 letniego fana po obejrzeniu kolejnego odcinka na rtl7

  5. #2554

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po prostu to co się działo w okol tego to było takie z dupy(chociaż dobra, to jakiś boski rytuał, wiec chuj) a tu nagle wychodzi typ, który wyglada jakby został narysowany przez 13 letniego fana po obejrzeniu kolejnego odcinka na rtl7
    Bo masz 100% racji. Za Dragon Ball Super jest odpowiedzialny Toyotaro, który zasłynął właśnie tym, że po zakończeniu Dragon Ball Z zrobił fanfic Dragon Ball AF i stąd te jego gówniane pomysły, dla przykładu w Dragon Ball AF też był zły Goku (a raczej jego syn) i Supreme Kai, któy nim dyrygował.
    Ostatnio zmieniony przez Władca Marionetek : 17-02-2018, 20:32

  6. #2555
    Avatar Schiaz
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Włocławek
    Posty
    331
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa po obejrzeniu dB i dbz byłem mega zajarany, włączyłem gt i po kilkunastu odcinkach przestałem oglądać. Teraz zacząłem dbs, wszystko spoko ale nienarodzone dziecko videl i gohana o czystym sercu, rytuał ssj goddo, te chmury i fajerwerki i cały ten czerwonowłosy ssj goddo... ja pierdole jak zenadlem
    O nie, DB I DBZ BYŁO TAK ZAJEBISTE, NIGDY NIE WIDZIAŁEM LEPSZEGO ANIME GDZIE CAŁY ODCINEK GADALI, W DRUGIM KRZYKNĘLI, W TRZECIM POGADALI, W CZWARTYM UDERZYLI SIE 3 RAZY, W PIATYM POKRZYCZELI. KIEDYŚ TO BYŁO, NIE TO CO TERAZ CZERWONE WŁOSY I CHMURY. ŻENADA.
    Jesli ktos serio uważa, że db i dbz było zajebiste, flawless i najlepsze, jest osobą, której nawet mi nie żal.

  7. #2556

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Schiaz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O nie, DB I DBZ BYŁO TAK ZAJEBISTE, NIGDY NIE WIDZIAŁEM LEPSZEGO ANIME GDZIE CAŁY ODCINEK GADALI, W DRUGIM KRZYKNĘLI, W TRZECIM POGADALI, W CZWARTYM UDERZYLI SIE 3 RAZY, W PIATYM POKRZYCZELI. KIEDYŚ TO BYŁO, NIE TO CO TERAZ CZERWONE WŁOSY I CHMURY. ŻENADA.
    Jesli ktos serio uważa, że db i dbz było zajebiste, flawless i najlepsze, jest osobą, której nawet mi nie żal.
    To prawda, że DB i DBZ nigdy nie były dobrymi anime, ale w przypadku DB mieliśmy chociaż do czynienia z jakimś całkiem fajnym przygodowym anime z podróżą głównych bohaterów napotykających nowe postaci i przeszkody na swojej drodze. Dragon Ball Z jeszcze za sagi Saiyan był całkiem spoko jeśli chodzi o walki (w mandze natomiast te walki jeśli chodzi o choreografię były perfekcyjne i Goku vs Vegeta w mandze jest moim zdaniem jedną z najlepszych walk jakie w ogóle widziałem w komiksach), ale wraz z nadejściem Friezy na Namek seria robiła się coraz bardziej gówniana z odcinka na odcinek, a jakakolwiek logika i skalowanie poziomów mocy coraz bardziej były wyrzucane do kosza (Piccolo, który był chłopcem do bicia po połączeniu z drugim chłopcem do bicia napierdalał 2nd form Frieze jak worek ziemniaków, a już pomijam całkowicie jaką głupotą był skok mocy Goku na Namek po jednym zenkai booście i krótkiej wizycie w healing tanku na statku Friezy). Widać było, że Toryiamie kończyły się pomysły i powinien wtedy dać sobie spokój, ale edytorzy kazali dalej mu wysrywać kolejne chaptery to zrobił jeszcze gorszą android sagę. Cała seria natomiast już definitywnie powinna zakończyć się na Cell arcu, gdzie Goku umiera, Gohan ostatecznie przejmuje pałeczkę po ojcu i zostaje obrońcą Ziemii, a jego rozwój jako wojownika osiąga szczyt (mimo młodego wieku jest w stanie pokonać przeciwnika, którego nie są w stanie pokonać najsilniejsi wojownicy, co zresztą już było sugerowane od samego początku Saiyan Arcu). Niestety tutaj znowu dupę musieli zacząć zawracać mu edytorzy i mieliśmy Buu arc, który był kompletnym niewypałem i gównem najwyższego kalibru, które powinno zostać zaorane. Super natomiast to już zwyczajne kopanie leżącego i jak Buu Arc lub GT był gówniane to tutaj już mamy do czynienia wręcz z autoparodią zrobioną tylko po to, żeby sprzedawać takie same figurki tylko z włosami w innych kolorach. Podsumowując, Dragon Ball wydaje się sporej liczbie osób dobry, bo oglądali go za gówniaka i buzujące hormony powodował, że podobało się im tępe nawalanie po ryjach, ale DB miał chociaż fajną modroklepkę, a Super nawet tego nie ma. Chyba najlepszym dowodem na to jakim anime jest Super jest fakt, że mocno bazuje na kiepskich fanficach pisanych przez nastolatków jak Dragon Ball AF i Dragon Ball Multiverse, a mimo to i tak jest od nich gorsze.
    Ostatnio zmieniony przez Władca Marionetek : 18-02-2018, 00:29

  8. #2557
    Avatar janosik14
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    683
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo masz 100% racji. Za Dragon Ball Super jest odpowiedzialny Toyotaro, który zasłynął właśnie tym, że po zakończeniu Dragon Ball Z zrobił fanfic Dragon Ball AF i stąd te jego gówniane pomysły, dla przykładu w Dragon Ball AF też był zły Goku (a raczej jego syn) i Supreme Kai, któy nim dyrygował.
    Przecież za cały plot w super odpowiedzialny jest Toriyama. On pisze skrypty na każdy odcinek co i jak ma mniej więcej wyglądać, a ekipa z Toei robi reszte. Mało tego, praktycznie każdy ep ma innego scenarzystę przez co nie ma spójności między odcinkami (najbardziej to się rzuca w oczy w odcinkach 125-126)
    Toyotaro jedynie rysuje mange według tego samego skryptu.

  9. #2558

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    graficzny kunszt nadciąga w kolejnym odcinku


  10. #2559
    Avatar jata12
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    graficzny kunszt nadciąga w kolejnym odcinku

    ale masz guwno jakosc xD

  11. #2560
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,916
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj janosik14 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Toyotaro jedynie rysuje mange według tego samego skryptu.
    Afaik na początku tak było, ale później anime chyba czerpało z mangi nie na odwrót.

    W ogóle za 2 tyg będzie Goku Blanco? xD Ten odcinek to takie gówienko fillerowe.

  12. #2561
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,397
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Kurwa ja se czekałem aż Vegeta wejdzie w 5 gęstość a tu połowa odcinka i już RIP xD
    Inb4 jiren wygra ale poświęci swoje życzenie żeby przywrócić poległe wszechświaty bo jednak #goodguy

  13. #2562
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,229
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    to goku blanko to potwierdzone info jest?

  14. #2563
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,916
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to goku blanko to potwierdzone info jest?
    Raczej tak. Są screeny jakieś gazetki o tym, że m.in. w Xenoverse będzie + screenshot z dzisiejszego odcinka. Oficjalnie to się chyba nazywa zmasterowany UI, ale plakietka Blanco pozostanie na zawsze ;-)

  15. #2564
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Oczywko wymasteruje po tym jak dostanie knockdown (13ty w turnieju)





  16. #2565

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    W sumie przeczuwałem, że pojawi się coś aka super sayian white. xD

    Czyli tak jednak wygląda 100% UI, zajebiście, bo ten normalny średnio mi podchodził.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [DBU][DRAGON BALL] Dragon Ball Universe
    Przez Bright64 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 04-06-2023, 18:17
  2. Dragon Ball Super
    Przez [GOD]Raven w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 13-04-2018, 17:13
  3. [8.0][Serwer] Tibia Dragon Ball v0.5
    Przez Edwin w dziale Skrypty i technika
    Odpowiedzi: 151
    Ostatni post: 16-01-2013, 18:53
  4. Dragon Ball - Rozmowy ogólne
    Przez Athushi w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 133
    Ostatni post: 06-05-2012, 15:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •