Reklama
Strona 33 z 193 PierwszaPierwsza ... 2331323334354383133 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 481 do 495 z 2882

Temat: Dragon Ball Super

  1. #481
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ogólnie to więcej buu, whisa i może być cudownie.

    tylko niech te walki nie wyglądają tak że przeciwnicy przy każdym ciosie będą niszczyć planete xD

  2. #482

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Jaki kurwa Buu, nie mówcie mi tylko, że teraz będą wskrzeszać wszystkich dawnych antagonistów? xD

    @down:

    O grubym buu to wiem, ale ktoś parę stron wcześniej pisał jakieś spojlery, a jak zaczęliście pisać o buu, to już myślałem, że też wskrzeszą Majina. :P
    Ostatnio zmieniony przez Wind : 25-11-2015, 16:30

  3. Reklama
  4. #483
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    jakie wskrzeszać, a kto ojebał cały budyń o mało nie doprawadzając przez to do zniszczenia całego wszechświata?

  5. #484
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaki kurwa Buu, nie mówcie mi tylko, że teraz będą wskrzeszać wszystkich dawnych antagonistów? xD
    fat buu żyje na ziemi razem ze swoim przyjacielem mr. Satanem :) Dla przypomnienia dodam że buu podzielił się na fat buu i bad buu(o ile się nie mylę) i zła forma buu później stała się kid buu(ale jak to już nie pamiętam chyba zjadł grubego)

  6. #485
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fat buu żyje na ziemi razem ze swoim przyjacielem mr. Satanem :) Dla przypomnienia dodam że buu podzielił się na fat buu i bad buu(o ile się nie mylę) i zła forma buu później stała się kid buu(ale jak to już nie pamiętam chyba zjadł grubego)
    Dokładniej to Bad zjadł Fata i powstał Super Buu, który potem wchłonął Gotenksa, Piccolo i Gohana stając się Buuhanem, najsilniejszym wrogiem w Z :P Potem Vegetto wyciągnał z niego wchłoniętych, a Super Buu tak się wkurwił, że transformował się w formę pierwotnego zła Kid Buu, który by być złem absolutnym wypluł z siebie resztki dobra, czyli Fat Buu

  7. #486

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ale wkurwiają mnie te nieścisłości w DB:

    Nagle pojawił się jakiś Tagoma, zwykły żołnierz armii Freeza, który odbył jakiś specjalny trening i w zapowiedzi następnego odcinka widać, że będzie bez trudu radzić sobie z Gohanem, który jest silniejszy od Super Buu, dla którego już Cell był gównem, a o Freezy z DBZ nie będę nawet wspominać. Wkurwia mnie to, że twórcy DBS tak manipulują KI bohaterów. Dragon Ball zawsze miał wiele nieścisłości, ale sprawa poziomów mocy w DBZ jeszcze trzymała się jakoś kupy, ale DBS to jest kurwa porażka. I jeszcze Muten Roshi, który był niczym dla Raditza, który miał poziom mocy może nawet niższy, niż przeciętny wojownik armii Freezy, a teraz bez problemu walczy z całym oddziałem jego wojowników. Śmiech na sali to wszystko.

    I nadal nie mogę przeboleć tego, jaką pizdą stał się Gohan. Rozumiem, rodzina, nauka, ale mogli mu zostawić przynajmniej jego poważny wyraz twarzy i fryzurę z Buu sagi, w GT dobrze wyglądał. Pozostaje tylko pamiętać Gohana z walki z Celem oraz Super Buu (dodam tylko jeszcze od siebie, że Mystic Gohan jakoś bardziej mi się podobał od ssj2).
    Ostatnio zmieniony przez Wind : 29-11-2015, 12:21

  8. #487
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,235
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Gohan silniejszy od Super Buu? nie przesadzaj, Gohan nawet w formie Mystic nie był mocniejszy od Super Buu po wchłonięciu małolatów, Gohan w ogole nie trenował nie utrzymał formy, teraz w Super nie jest chyba nawet na poziomie ssj2, a tak na serio nie wiemy jaki poziom mocy mają wojaki od Freezy mogą być słabsi od Raditza

  9. #488
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale przed wchłonięciem małolatów to Gohan wręcz gwałcił Super Buu i był najsilniejszą postacią niefuzyjną w DBZ więc nie ma przesady w tym, że za bardzo osłabili Gohana

  10. #489
    Avatar Plastus
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    900
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    teraz w Super nie jest chyba nawet na poziomie ssj2
    W dzisiejszym odcinku mowil że 'powinien być w stanie transformować się w ssj1'.

  11. #490
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nie wiemy do końca jaką siłą będzie dysponował ten Tagoma?, ale trenował tylko kilka miesięcy (3 albo 4? nie pamietam) wiec teoretycznie nie powinnien byc jakoś dużo silniejszy od zwykłego SSJ (jak dla mnie ewentualnie powinnien dorównać mocy SSJ). Armia Freezy zawsze była słaba, coś ala kitowcy czy jak oni tam sie nazywali z Power Rangers wiec mozna jeszcze przebolec Muten Roshiego w walce z nimi. Gohan dostał strzała i prawie padł to jeszcze rozumiem bo tak jak było z Vegeta na Namek miał "wylaczona Ki" i wtedy łatwiej ich zranić, ale jak teraz bedzie miał jakies wieksze problemy w walce z Tagoma czy kims innym (nie wliczajac Freezy) to jak dla mnie troche zjebali. Przeciez nie minelo chyba az tak duzo czasu od Buu sagi zeby calkowicie stracil moc.
    Tak btw to to juz oficjalnie ze GT nie bedzie brane pod uwage w fabule? bo w GT gdy Goku trafil do piekla bez problemu niszczyl Cella i Freeza. Jak sie nie myle to Goku mowil do nich ze nic nie trenowali i nie sa zagrozeniem wiec to sie kupy nie bd trzymac.

  12. #491
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Ryba xD napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak btw to to juz oficjalnie ze GT nie bedzie brane pod uwage w fabule? bo w GT gdy Goku trafil do piekla bez problemu niszczyl Cella i Freeza. Jak sie nie myle to Goku mowil do nich ze nic nie trenowali i nie sa zagrozeniem wiec to sie kupy nie bd trzymac.
    Teraz są dwie alternatywne kontunuację Zetki, czyli Super i GT, tak jakby dwie alternatywne historie ;p

  13. #492
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ogólnie szkoda, że z Gohana zrobili takie gufno trochę, bo miał chłopak potencjał.
    Lecz w następnym odcinku zobaczymy jego formę SSJ, oraz o dziwo powrót Ginyu. Tagoma sam się chwalił, że ma siłę przewyższającą całą formację Ginyu. Fakt, poziom SSJ powinien sobie z nim poradzić, ale jak to będzie w anime to zobaczymy

  14. #493
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,440
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Alden napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie szkoda, że z Gohana zrobili takie gufno trochę, bo miał chłopak potencjał.
    Lecz w następnym odcinku zobaczymy jego formę SSJ, oraz o dziwo powrót Ginyu. Tagoma sam się chwalił, że ma siłę przewyższającą całą formację Ginyu. Fakt, poziom SSJ powinien sobie z nim poradzić, ale jak to będzie w anime to zobaczymy
    ja mysle ze bedzie fuzja dzieciaków xD

  15. #494
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Będzie, bo już w zwiastunie kolejnego odcinka pokazywali Gotenksa SSJ
    Ostatnio zmieniony przez Alden : 30-11-2015, 20:44

  16. #495
    Avatar Hipstere
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    223
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Biedny Gohan, opluta postać przez życie i Videl, zaraz Goten będzie go robić jedna ręką ://

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [DBU][DRAGON BALL] Dragon Ball Universe
    Przez Bright64 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 04-06-2023, 18:17
  2. Dragon Ball Super
    Przez [GOD]Raven w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 13-04-2018, 17:13
  3. [8.0][Serwer] Tibia Dragon Ball v0.5
    Przez Edwin w dziale Skrypty i technika
    Odpowiedzi: 151
    Ostatni post: 16-01-2013, 18:53
  4. Dragon Ball - Rozmowy ogólne
    Przez Athushi w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 133
    Ostatni post: 06-05-2012, 15:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •