+ Nowy post
Strona 1 z 245 1 2 3 11 51 101 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 2444

Temat: Dragon Ball Super. Kontynuacja po 18 latach.

Data rejestracji
    Oct 2007
    Położenie
    Abertawe
    Siła reputacji
    12
    Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny Dragon Ball Super. Kontynuacja po 18 latach.

https://www.reddit.com/r/dbz/comment...on_ball_super/

jestem w szoku tbh

Dragon Ball Super will follow the aftermath of Goku’s fierce battle with Majin Buu, as he attempts to maintain earth’s fragile peace. Overseen by Dragon Ball’s original creator, Akira Toriyama and produced with Fuji Television, Dragon Ball Super will draw on its historic past to create a bold, new universe welcoming to fans and endearing to new viewers.

Dragon Ball Super will debut in Japan in July 2015

cos pieknego
    Ostatnio zmieniony przez Mariosso : 28-04-2015, 15:49

Data rejestracji
    Nov 2008
    Siła reputacji
    14
    edek2_1932 tworzy klimat torga edek2_1932 tworzy klimat torga edek2_1932 tworzy klimat torga edek2_1932 tworzy klimat torga edek2_1932 tworzy klimat torga

Domyślny

gitara, jaram sie xd

Data rejestracji
    Jul 2014
    Siła reputacji
    4
    Wind wkroczył na salony Wind wkroczył na salony

Domyślny

W sumie to świetna wiadomość, że kontynuuje mangę (czy to jednak będzie tylko w formie anime? xd), jednak mam nadzieje, że nie będzie tam głupich pomysłów typu SSJ poziom GOD z kinówki z Billsem, z jakimiś zjebanymi czerwonymi włosami, czy durnych pomysłów z GT, takich jak np. zrobienie z Goku znowu dziecka. Cóż, zobaczymy co z tego wyniknie.

Data rejestracji
    May 2006
    Siła reputacji
    13
    Alden tworzy klimat torga Alden tworzy klimat torga Alden tworzy klimat torga Alden tworzy klimat torga

Domyślny

Jaram sie w chooy, czekam na dalsze informacje
    Ostatnio zmieniony przez Alden : 28-04-2015, 16:06

Data rejestracji
    Oct 2007
    Położenie
    Abertawe
    Siła reputacji
    12
    Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mariosso : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Bedzie mi brakowac SSJ4

Data rejestracji
    Jul 2014
    Siła reputacji
    4
    Wind wkroczył na salony Wind wkroczył na salony

Domyślny

@up

SSJ4 to wg. mnie jedyny dobry pomysł z DB GT. Nawet niezły był też wątek z Tsufullem/Baby, który chciał się zemścić m Saiyaninach, przejął nad wszystkimi kontrole itd. + wątek ze złymi smokami, które powstały przez nadmierne używanie Smoczych Kul. W ogóle GT było fajne dopiero od połowy, ale zrobienie z Goku dziecka i ponowne szukanie smoczych kul po planetach to porażka. Ja rozumiem, że twórcy chcieli pewnie w ten sposób przywrócić klimat pierwszych odcinków, ale im się to nie udało. :P

@down

To szkoda, bo pomysł jest według mnie słaby. Po prostu ten cały poziom GOD do mnie nie przemawia. ;s
    Ostatnio zmieniony przez Wind : 28-04-2015, 16:15

Data rejestracji
    Nov 2008
    Siła reputacji
    14
    edek2_1932 tworzy klimat torga edek2_1932 tworzy klimat torga edek2_1932 tworzy klimat torga edek2_1932 tworzy klimat torga edek2_1932 tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie to świetna wiadomość, że kontynuuje mangę (czy to jednak będzie tylko w formie anime? xd), jednak mam nadzieje, że nie będzie tam głupich pomysłów typu SSJ poziom GOD z kinówki z Billsem, z jakimiś zjebanymi czerwonymi włosami, czy durnych pomysłów z GT, takich jak np. zrobienie z Goku znowu dziecka. Cóż, zobaczymy co z tego wyniknie.
    ma byc tylko anime, a ssj god raczej bedzie obowiazywal, wkoncu to pomysl toriyamy

Data rejestracji
    Jun 2009
    Położenie
    Głogów
    Siła reputacji
    10
    Helluxzi poleca ten styl życia Helluxzi poleca ten styl życia Helluxzi poleca ten styl życia Helluxzi poleca ten styl życia

Domyślny

@Wind ;
    tylko forma anime

Data rejestracji
    Jan 2010
    Siła reputacji
    8
    NoLossPrevented wkroczył na salony NoLossPrevented wkroczył na salony NoLossPrevented wkroczył na salony

Domyślny

Szkoda tylko, że raczej stara grafika nie wróci, jakby nie patrzeć w battle of the gods zaczęło się wszystko nazbyt świecić..

Ja na dysku dalej trzymam tv ripy w dość kiepskiej jakości z francuskim lektorem. Pamiątka dzieciństwa...
    Ostatnio zmieniony przez NoLossPrevented : 28-04-2015, 16:38

Data rejestracji
    Aug 2011
    Siła reputacji
    7
    cycbrilu wkroczył na salony cycbrilu wkroczył na salony cycbrilu wkroczył na salony

Domyślny

Po tym co odwala się w nowej kinówce to straciłem całe zaufanie do pomysłów Toriyamy.
    Ostatnio zmieniony przez cycbrilu : 28-04-2015, 16:45

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Zakładki

Zasady postowania