+ Nowy post
Strona 74 z 74 PierwszaPierwsza ... 24 64 72 73 74
Pokazuje wyniki od 731 do 736 z 736

Temat: /i/ - Kabel, śrubka i procesor.

Data rejestracji
    Jun 2011
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    8
    Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.morele.net/karta-graficz...d-10b-1045205/

odstaje jakoś wyraźnie od kart innych producentów? bo cena coś podejrzanie niska :D
    https://www.morele.net/karta-graficz...b-10m-1003488/

ja kupilem te, tansza od tej twojej i z lepszym chlodzeniem xd

Cytuj beny napisał Pokaż post
    smiecham sobie przeciez, nie ulega chyba zadnej watpliwosci ze virusy nasraja na ta grupke i jestem w stanie dac sie ujebac 8 cm chuja zeby miec okragle 20 ze oddadza max 2 mapki przez wszystkie mecze w grupie

Data rejestracji
    Sep 2005
    Położenie
    trzymiasto
    Siła reputacji
    14
    maslo to nie nick, to styl życia! maslo to nie nick, to styl życia! maslo to nie nick, to styl życia! maslo to nie nick, to styl życia! maslo to nie nick, to styl życia! maslo to nie nick, to styl życia!

Domyślny

da się jeszcze zrobić upgrade win7->win10 za frajer??

Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie

Przemo jest teraz offline
    Data rejestracji
    Oct 2005
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    15
    Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

AFAIK oficjalnie nie - akcja została zakończona.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    The Internets
    Siła reputacji
    18
    zakius ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach zakius ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach zakius ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach zakius ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach zakius ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach zakius ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach zakius ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach zakius ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

mi 8.1>10 przeszło z miesiąc temu, ale odpaliłem media creation tool>upgrade this pc
    poza tym nie wiem, czy ściągnęło klucz z tego 8.1 czy zwróciło uwagę, że już i tak mam licencję na 10 pro przypisaną do systemu i jadę na dwóch kompach na jednym kluczu...
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

Data rejestracji
    Sep 2005
    Położenie
    trzymiasto
    Siła reputacji
    14
    maslo to nie nick, to styl życia! maslo to nie nick, to styl życia! maslo to nie nick, to styl życia! maslo to nie nick, to styl życia! maslo to nie nick, to styl życia! maslo to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj zakius napisał Pokaż post
    mi 8.1>10 przeszło z miesiąc temu, ale odpaliłem media creation tool>upgrade this pc
    poza tym nie wiem, czy ściągnęło klucz z tego 8.1 czy zwróciło uwagę, że już i tak mam licencję na 10 pro przypisaną do systemu i jadę na dwóch kompach na jednym kluczu...
    Zrobiłem tym creation toolem i śmiga niby fajniutko

tylko teraz mam kolejny problem, jak usunąć ten słynny botnet?? (poważne)

Data rejestracji
    Aug 2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    13
    Tatasek to nie nick, to styl życia! Tatasek to nie nick, to styl życia! Tatasek to nie nick, to styl życia! Tatasek to nie nick, to styl życia! Tatasek to nie nick, to styl życia! Tatasek to nie nick, to styl życia! Tatasek to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Siemanko,

Zaczął mi się pojawiać taki komunikat podczas włączania komputera
    "Reboot and Select propery boot device ... insert boot media in selected boot device and prees a key"
    Zmieniłem baterie na płycie głównej, w biosie zmieniłem kolejność dysków do odczytu, ale w/w problem powraca znowu po jakimś czasie. Co może być jeszcze przyczyną?

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania