Reklama
Strona 5 z 8 PierwszaPierwsza ... 34567 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 61 do 75 z 120

Temat: E-sport w Polsce - czyżby przełom?

  1. #61
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a jak ludzie mogą oglądać 22 kolesi kopiących kawałek skóry z powietrzem w środku, dwóch typków napierdalających się po ryju albo typków biegających wokół stadionu. To jest rywalizacją, interesujesz się x rzeczą to chcesz zobaczyć jak grają/walczą/rywalizują ludzie na najwyższym poziomie, co to w ogóle za idiotyczna interpretacja, takim tokiem myslenia to wszystko jest chujowe
    Prosze o merytoryczna odpowiedz a nie jakies gowno, nie interesuje mnie jak mozna ogladac football, boks ani nic inneg co napisales, temat jest o e-sporcie czyli cs-go i lol z tego co znam i o to wlasnie pytam.
    Wiec moje pytanie dalej aktualne, rozumiem ze 15-latkowie chca zostac mistrzami gry i nawalac swoimi ulubionymi postaciami. Masaker napisal ze srednia to 21-30lat, wiec pytam co ludzi w takim przedziale wiekowym w tym tak interesuje?
    Pewnie wielu z nich ma juz rodziny, zarabia na siebie i raczej ich jedynym sensem zycia nie jest zostac miszczem lola. Chyba ze to sciema z tym wiekiem, rozumiem granie bo sam kiedys gralem, ale po co to ogladac na necie/tv czymkolwiek

  2. #62
    Avatar Elaiden
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Goldberg
    Posty
    707
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Prosze o merytoryczna odpowiedz a nie jakies gowno, nie interesuje mnie jak mozna ogladac football, boks ani nic inneg co napisales, temat jest o e-sporcie czyli cs-go i lol z tego co znam i o to wlasnie pytam.
    Wiec moje pytanie dalej aktualne, rozumiem ze 15-latkowie chca zostac mistrzami gry i nawalac swoimi ulubionymi postaciami. Masaker napisal ze srednia to 21-30lat, wiec pytam co ludzi w takim przedziale wiekowym w tym tak interesuje?
    Pewnie wielu z nich ma juz rodziny, zarabia na siebie i raczej ich jedynym sensem zycia nie jest zostac miszczem lola. Chyba ze to sciema z tym wiekiem, rozumiem granie bo sam kiedys gralem, ale po co to ogladac na necie/tv czymkolwiek
    Poniewaz jest to rownie emocjonujace co ogladanie footballu czy boksu nie rozumiem dlaczego zadajesz takie glupie pytania

    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    to było pewne, ze ludzie beda buldupic xD
    hurr durr zmarnuja sobie zycie
    taki pomysl jest spoko o ile bedzie odpowiednie zaplecze techniczne + ludzie, ktorzy chca cos osiagnac a nie "mati pa bedziemy opierdalac sie przez 4 lata xD"

  5. #64
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,370
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jeżeli mówimy o "sportach" najbardziej rozwijających się... to chyba nie trzeba Crossfitu przedstawiać.

    A nikt nie pomyśli nad tym, żeby wychowanie fizyczne zreformować.

  6. #65
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Marcines napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to było pewne, ze ludzie beda buldupic xD
    hurr durr zmarnuja sobie zycie
    taki pomysl jest spoko o ile bedzie odpowiednie zaplecze techniczne + ludzie, ktorzy chca cos osiagnac a nie "mati pa bedziemy opierdalac sie przez 4 lata xD"
    troche odbiegne od tematu ale jakies 99% technikum tak wlasnie wyglada

  7. #66
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,856
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Prosze o merytoryczna odpowiedz a nie jakies gowno, nie interesuje mnie jak mozna ogladac football, boks ani nic inneg co napisales, temat jest o e-sporcie czyli cs-go i lol z tego co znam i o to wlasnie pytam.
    Wiec moje pytanie dalej aktualne, rozumiem ze 15-latkowie chca zostac mistrzami gry i nawalac swoimi ulubionymi postaciami. Masaker napisal ze srednia to 21-30lat, wiec pytam co ludzi w takim przedziale wiekowym w tym tak interesuje?
    Pewnie wielu z nich ma juz rodziny, zarabia na siebie i raczej ich jedynym sensem zycia nie jest zostac miszczem lola. Chyba ze to sciema z tym wiekiem, rozumiem granie bo sam kiedys gralem, ale po co to ogladac na necie/tv czymkolwiek
    Ale ty w ogóle zdajesz sobie sprawę o co ty pytasz, mówisz że moja odpowiedź nie jest merytoryczna, ale ona idealnie odpowiada na twoje pytanie. Czemu w ogóle zakładasz że ktoś oglądający jakiś esportowy mecz chce być hehe miszczem lola, po prostu go to interesuje to ogląda, tak samo jak miliony ludzi oglądający właśnie piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę zdają sobię sprawę że nigdy w życiu nie będą leonardem messim czy szejkiem o nilem ale oglądają bo sprawia im to frajdę i przyjemność . Ja to nie wiem jak ktoś może z
    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    łuków bloczkowych
    strzelac, uważam że to debilne i chuj, wytłumacz mi dlaczego to jest fajne, ale nie odpisuj że ciebie to interesuje tylko odpisz mi hehe merytorycznie bo tak właśnie dyskusja z tobą widzę wygląda
    Zresztą
    >21 wiek
    >ktoś mający więcej niż 15 lat interesujący się grami jest hehe zjebem czy nerdem
    Pzdr

  8. #67
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Organizowanie w szkole klas ESPORTOWYCH xDDDDDDD
    Jak wiekszosc nauczycieli wfu nie sa w stanie zorganizowac zajec wfu.
    Macie pilke i napierdalac w noge, tymczasem ide poobracac pania od wfu, papa dzieciaczki.

    A tu beda siedziec ludzie od ESPORTU(XDDDDD) ktorzy zarabiaja gruby hajs za 2tys zl miesiecznie i pokazywac sebkom taktyki.
    Kolejne wyjebane pieniadze w bloto zeby nasz kraj mogl sie czyms popisac, ze jest best of.


    A Ci co tak zawziecie bronia tych gier to moze niech wyjda wreszcie z owionu ;)
    Hurrr durr esport taki dobry, przy graniu w pilke mozna noge zlamac hurr durr.
    Wgl granie w gierke nie pierdoli zycia, szkoda ze wiekszosc jak nie online na forum to na gierce i placz na forumie, ze na studiach a w pizde ani razu nie wlozyli.
    Ale hurr durr gierki dobre, nie rozpierdalaja zycia xD

  9. #68
    Avatar Kucyk
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,586
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ehh mozna grac albo cwiczyc

    wedlug was nie mozna robic tych dwoch rzeczy ;/

  10. #69
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,692
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Organizowanie w szkole klas ESPORTOWYCH xDDDDDDD
    Jak wiekszosc nauczycieli wfu nie sa w stanie zorganizowac zajec wfu.
    Macie pilke i napierdalac w noge, tymczasem ide poobracac pania od wfu, papa dzieciaczki.

    A tu beda siedziec ludzie od ESPORTU(XDDDDD) ktorzy zarabiaja gruby hajs za 2tys zl miesiecznie i pokazywac sebkom taktyki.
    Kolejne wyjebane pieniadze w bloto zeby nasz kraj mogl sie czyms popisac, ze jest best of.


    A Ci co tak zawziecie bronia tych gier to moze niech wyjda wreszcie z owionu ;)
    Hurrr durr esport taki dobry, przy graniu w pilke mozna noge zlamac hurr durr.
    Wgl granie w gierke nie pierdoli zycia, szkoda ze wiekszosc jak nie online na forum to na gierce i placz na forumie, ze na studiach a w pizde ani razu nie wlozyli.
    Ale hurr durr gierki dobre, nie rozpierdalaja zycia xD
    Gram w gry srednio 2-3h dziennie, jak chcesz to mozemy porownac stan kont bankowych ;]]

  11. #70
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj hajer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale chłopie ty serio chcesz rownac lidz of legends do koszykowki? czy nawet jakichkolwiek innych sportow, nawet niszowych typu siatkowka?
    heh, to zobacz sobie w 2013 roku ile uzytkownikow obejrzalo wydarzenia SPORTOWE, mysle ze okolo 3 miliardy ludzi ogladalo sport, podejrzewam ze jak wyjda dane na 2014 rok to bedzie to podobna liczba)...

    srednia ogladajaca 21-34 ? serio w to wierzysz? XD
    Ale z czym Ty kurwa próbujesz handlować? Takie są statystyki. I nie porównuj jednej gry do całego sportu. Masaker przedstawił Ci porównanie jednej gry e-sportowej do jednej gry sportowej, a Ty mu wyjebujesz z całą dziedziną sportu. Stuknij się w czoło.

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Organizowanie w szkole klas ESPORTOWYCH xDDDDDDD
    Jak wiekszosc nauczycieli wfu nie sa w stanie zorganizowac zajec wfu.
    Macie pilke i napierdalac w noge, tymczasem ide poobracac pania od wfu, papa dzieciaczki.

    A tu beda siedziec ludzie od ESPORTU(XDDDDD) ktorzy zarabiaja gruby hajs za 2tys zl miesiecznie i pokazywac sebkom taktyki.
    Kolejne wyjebane pieniadze w bloto zeby nasz kraj mogl sie czyms popisac, ze jest best of.


    A Ci co tak zawziecie bronia tych gier to moze niech wyjda wreszcie z owionu ;)
    Hurrr durr esport taki dobry, przy graniu w pilke mozna noge zlamac hurr durr.
    Wgl granie w gierke nie pierdoli zycia, szkoda ze wiekszosc jak nie online na forum to na gierce i placz na forumie, ze na studiach a w pizde ani razu nie wlozyli.
    Ale hurr durr gierki dobre, nie rozpierdalaja zycia xD
    Chciałem coś odpisać, ale:
    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gram w gry srednio 2-3h dziennie, jak chcesz to mozemy porownac stan kont bankowych ;]]
    Rozjebało mnie na łopatki. Odpowiedź 10/10, szanuję.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 28-04-2015, 08:44

  12. #71
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mnie w sumie bawi to porównywanie do szachów mimo że 99% tego forum nie ma pojęcia o tej grze nie mówiąc już o turniejach.. Jak dla mnie to klasa dla zabawy, która (zabawa) potrwa do "o kurwa mam 23 lata a fakerem nie jestem i co teraz". No ale jak ktoś chce to czemu nie

  13. #72
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    piłkarze - jest dużo debili bez szkoły
    esportowcy - j/w

    piłkarze - mnóstwo ludzi z kontuzjami niszczącymi życie
    esportowcy - tez ryzyko jakichś schorzeń

    piłkarze - garstka mega bogatych ludzi sukcesu, reszta przeciętna bez szans na nic
    esportowcy - j/w

    piłkarze - w wolnej chwili od piłki grają e gry
    esportowcy - w wolnej chwili od gierki idą na siłownię


    przecież to jeden chuj (choć ja nie gram w żadne komputery) i o co ten ból dupy xd wydaje mi się, że 90% przeciwników esportu to ludzie o mentalności naszych starych jak był materiał o tibii w tvn xd

  14. #73
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mnie w sumie bawi to porównywanie do szachów mimo że 99% tego forum nie ma pojęcia o tej grze nie mówiąc już o turniejach..
    Odbijając piłeczkę - wypowiadający się negatywnie o e-sporcie też nie bardzo mają o nim pojęcie.

    Sam zbyt dobrze się na tym nie znam, ale oglądając zdjęcia, streamy czy inne pierdoły, ze spokojnym sumieniem mogę stwierdzić, że w e-sporcie jest więcej ludzi szczupłych, a nawet dosyć dobrze zbudowanych aniżeli grubych. Więc argument o braku aktywności, bo hehe e-sport jest inwalidą.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 28-04-2015, 09:42

  15. #74
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No tak, ale jakiekolwiek pojęcie mamy, chociażby przez to że wiele osób tutaj gra w lola czy csa + fakt że nie potrzeba dużo praktyki aby rozumieć mechanizmy gry w przeciwieństwie do szachów

  16. #75
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    potrzebny sprzęt, finansowanie wyjazdów na turnieje, noclegi w trakcie eventów, prywatny serwer i niezbędną pomoc psychologa.
    A kto za to zaplaci?
    Mam nadzieje, ze ludzie maja w sobie na tyle przyzwoitosci, zeby nie okradac ludzi zarabiajacych minimalna krajowa, tylko po to, aby zagrac sobie w gierke komputerowa.
    ipse se nihil scire id unum sciat

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Przełom.Kiedy?Jak to osiągnąć ??
    Przez dominik21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 30-07-2010, 16:14
  2. Pacc, czyżby błąd?
    Przez koziol24 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 25-10-2009, 01:45
  3. Czyżby nowy potwór ?
    Przez Whoopero w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 01-01-2007, 13:57

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •