Reklama
Strona 10 z 13 PierwszaPierwsza ... 89101112 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 136 do 150 z 195

Temat: Najlepsze kierunki studiów

  1. #136
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie chce mi się szukać, żeby jakiemuś randomowi z TORGa coś udowodnić.
    To po co się na to powołujesz skoro nie chcę Ci się szukać :D

  2. #137
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Bo jak ktoś będzie zainteresowany to sam sobie znajdzie.

  3. Reklama
  4. #138
    Avatar incb
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    754
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ja jestem zainteresowany i nie znalazlem
    przypuszczam ze owe nie istnieja
    no chyba ze chodzilo o infografike z 9gaga

  5. #139
    Avatar Pikas
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    401
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    A propos medycyny wokół której wybuchła burzliwa dyskusja.
    Studiuje ktoś z was ten kierunek? Jestem ciekawy
    Bo ja tak i pragnę rozwiać parę mitów które się przewinęły w temacie:

    1) Debil nie ukończy pierwszego roku. - Nie wiem kto dla kogo jest debilem i w jakim stopniu, ale zdarzają się osoby na tych studiach z przypadku i serio sobie nie dają rady potem kombinują, przenoszą się na inne uczelnie gdzie np. z przedmiotów które uwalili przepuszczają gładko itp. i tak często spotyka się kogoś na 2 roku z 5 letnim stażem i 4 uczelniami za sobą tylko w leku.
    ALE zdarzają się też osoby które sprawiają wrażanie niedojebanych (i nie mówię tu o typowych kujonach którzy ciągle piją mleko matki), nie ogarniających życia czy nawet komunikacji miejskiej którzy zaliczają każdy przedmiot.

    2) O tym że nie ma powołania w naszych czasach. - Jest.

    3) Chłopaki idą na to żeby wyrywać dziewczyny. - Serio? To nie łatwiej kupi golfa/bete/r1? Większość chłopaków na tych studiach zdaje mi się że jeszcze nie zamoczyła i chyba się im nie spieszy bo są kolokwia do zaliczenia! *Wiadomo że przy takiej liczbie studentów wielbiciele płci przeciwnej też się zdarzają i mają duże powodzenie.

    4) Nie ma pracy po kierunkach medycznych. - No większej głupoty nie słyszałem, bo wg mnie prawie każdy kierunek medyczny będzie lepszy od każdego humanistycznego (nawet prawa). Jestem zdania że jeżeli nie masz znajomości to pielęgniarstwo > prawo. Oczywiście często wiąże się to z wyjazdem za granice ale polskie pielęgniarki koszą dobry hajs na zachodzie w przeciwieństwie do prawników.

    było więcej ale nie pamiętam jak coś to discuss!

    Ktoś tam pytał o inżynierie biomedyczna. - Wg mnie jest to sztuczny kierunek, chuja po tym wiesz i umiesz. O pracę w Polsce trudno. Tak naprawdę jakiś student medycyny który ma zajawkę na programowanie/robotykę/cokolwiek technicznego zjada statystycznego absolwenta inżynierii biomedycznej pod każdym względem i prędzej coś osiągnie w tym kierunku niż on. A na tych studiach na prawdę są dziwne osoby więc takie też się trafiają.
    Nie polecam też ze względu na to, że kilka razy znajomi z tego kierunku prosili mnie o pomoc w zadaniach gdzie wystarczyło spojrzeć do atlasu/podręcznika i coś przepisać - taki poziom.

    co do tematu to polecę dwa kierunki: Stomatologię i Techniki protetyki (plusy: dobre siano, praca wygodna, wystarczy otworzyć prywatny gabinet w swojej wsi i już masz pacjentów; minusy: trzeba mieć jako takie zdolności manualne ale wszystkiego się da nauczyć nawet jak ktoś nie ma talentu, mało uczelni gdzie można to studiować)

    zastrzegam że to wszystko moje zdanie i w sumie mało się znam na tym

    #down
    mam trochę uraz do prawników i słyszałem wiele historii o tym jak to trzeba lizać dupę na aplikacji itp. więc to może z tego
    Ostatnio zmieniony przez Pikas : 27-05-2015, 22:02

  6. #140
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo jak ktoś będzie zainteresowany to sam sobie znajdzie.
    To raczej nie tak działa.

    #UP

    Powiem Ci, że studiuje prawo i śmieszą mnie te stereotypy o znajomościach, ale no może wiesz lepiej jak to działa. Może faktycznie ciężko się dostać na aplikacje notarialną, ale to jedyna rzecz, która mi przychodzi do głowy.
    Ostatnio zmieniony przez Madduro : 27-05-2015, 21:54

  7. #141
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To raczej nie tak działa.

    #UP

    Powiem Ci, że studiuje prawo i śmieszą mnie te stereotypy o znajomościach, ale no może wiesz lepiej jak to działa. Może faktycznie ciężko się dostać na aplikacje notarialną, ale to jedyna rzecz, która mi przychodzi do głowy.
    bez znajomości też się da, jak wszystko, ale wiadomo kto ma łatwiej
    czy to prawda, że środowisko komorników jest mega hermetyczne?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  8. #142
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bez znajomości też się da, jak wszystko, ale wiadomo kto ma łatwiej
    to powiedz mi, w czym Ci pomagają znajomości przy aplikacji sędziowskiej, prokuratorskiej, asesorskiej, adwokacko-radcowskiej, bo może ja czegoś nie wiem ?

  9. #143
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to powiedz mi, w czym Ci pomagają znajomości przy aplikacji sędziowskiej, prokuratorskiej, asesorskiej, adwokacko-radcowskiej, bo może ja czegoś nie wiem ?
    a czy nie jest tak, że często pracuje się za darmo na tych aplikacjach itd albo za jakieś grosze totalne? pomijając już kwestię z samym znalezieniem miejsca pracy co jest łatwiejsze ze znajomościami w tej branży i każdej innej
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  10. #144
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a czy nie jest tak, że często pracuje się za darmo na tych aplikacjach itd albo za jakieś grosze totalne? pomijając już kwestię z samym znalezieniem miejsca pracy co jest łatwiejsze ze znajomościami w tej branży i każdej innej
    za najniższą robisz zawsze, no a z miejscem pracy to wiadomo, że jeśli masz znajomości to Cię ktoś może np. przygarnąć do kancelarii, ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że jak się nie ma znajomości to pielęgniarki mają lepiej, bo o ile mi wiadomo to żeby Cię do szpitala przyjęli jako doktora to też za różowo nie jest.

  11. #145
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    za najniższą robisz zawsze, no a z miejscem pracy to wiadomo, że jeśli masz znajomości to Cię ktoś może np. przygarnąć do kancelarii, ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że jak się nie ma znajomości to pielęgniarki mają lepiej, bo o ile mi wiadomo to żeby Cię do szpitala przyjęli jako doktora to też za różowo nie jest.
    np. moja matka jako nauczycielka ma znajomości i wie, że w danej szkole potrzeba nowego wuefisty, dziewczyna mojego kolegi właśnie skończyła awf i szuka roboty, mówię jej żeby wysłała cv tu i tu i już jest w lepszej sytuacji niż jej znajomi z roku co robią w decathlonie, znajomości mogą się przekładać w różnym stopniu na pomoc, czasem wystarczy tylko to, że znajomości dają nam możliwość pozyskania informacji a nie od razu, że witamy na pokładzie bo jesteś od X
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #146
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    np. moja matka jako nauczycielka ma znajomości i wie, że w danej szkole potrzeba nowego wuefisty, dziewczyna mojego kolegi właśnie skończyła awf i szuka roboty, mówię jej żeby wysłała cv tu i tu i już jest w lepszej sytuacji niż jej znajomi z roku co robią w decathlonie, znajomości mogą się przekładać w różnym stopniu na pomoc, czasem wystarczy tylko to, że znajomości dają nam możliwość pozyskania informacji a nie od razu, że witamy na pokładzie bo jesteś od X
    no ja nie mówię, że tak nie jest. Chodzi mi o to, że został jakiś stereotyp w społeczeństwie, że bez znajomości to się nie ma co pchać na prawo, gdzie to gówno prawda i znajomości pomagają Ci w takim samym stopniu jak wszędzie.

  13. #147
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ja nie mówię, że tak nie jest. Chodzi mi o to, że został jakiś stereotyp w społeczeństwie, że bez znajomości to się nie ma co pchać na prawo, gdzie to gówno prawda i znajomości pomagają Ci w takim samym stopniu jak wszędzie.
    no ja na podstawie doświadczeń i relacji osoby z mojej rodziny, która starała się o pracę na dosyć wysokim stanowisku wiem, że to co piszesz nie zawsze jest prawdą, podpowiem, że chodziło o coś typu ministerstwo, rząd itd, tutaj to chyba znajomości są najbardziej w cenie
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  14. #148
    Avatar Butek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Nedox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem co wspólnego ma inżynieria z fizjo / pielęgniarstwem ale odniosę się do tego drugiego.
    Aktualnie jest zajebiście dużo fizjoterapeutów przez co rynek w Polsce jest zapełniony - co innego za granicą ale to już musisz znać język.
    Pielęgniarstwo - piguł w Polsce brak ale za aktualną stawkę nie opłaca się pracować - najlepiej tak jak wyżej, spierdolić.
    Kilka znajomych dziewczyn z mojego otoczenia po bio-chemie celuje w te kierunki i z czystej ciekawości spytały mnie o zdanie. W sumie każda wie to samo co Ty dlatego wymyśliły inżynierię biomedyczną. Bardziej w ich imieniu chciałem się czegoś dowiedzieć o tym kierunku, czy warto, czy ktoś studiował, z czym to się je i po prostu jak wypada na tle tych innych które podałem. Także jak ktoś coś jeszcze wie na ten temat to chętnie przyjmę informacje z pierwszej ręki.

  15. #149
    Torg User

    Domyślny

    Cytuj Butek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kilka znajomych dziewczyn z mojego otoczenia po bio-chemie celuje w te kierunki i z czystej ciekawości spytały mnie o zdanie. W sumie każda wie to samo co Ty dlatego wymyśliły inżynierię biomedyczną.
    jeżeli chcą kroić żabki i chodzić do prosektorium to nie dla nich, tam jest mnóstwo matematyki, fizyki i przedmiotów techniczno-elektronicznych (tak to sie mowi?), tyle wspolnego z medycyna co rurki z mezczyzna

  16. #150
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj incb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    statystycznie 65% statystyk w internecie jest wzieta z dupy, a juz na pewno jezeli ktos o niej wspomina nie popierajac jej zadnym zrodlem innym od gdzies w necie


    co do stereotypu to jak najbardziej sie sprawdza, ale nie do wszystkich - takie typowe kuce, ktorzy wala konia do nowych frameworkow i wola klepac kod niz wyjsc na spacer to rzeczywiscie najgorsze scierwo brudne i grube

    swoja droga smieszne jest jak te kaleki biora sie za sport to prawie zawsze jest to bieganie/basen/rower/silownia bo do sportow druzynowych sie nie nadaja bo na wf czytali fraszki kochanowskiego i zarli batony
    ale kogo kurwa obchodzi czy ktos umie podac matiemu pilke zeby strzelil gola czy wystawic mateuszowi gale zeby wbil gwozdzia na tszy xD? skad tamten post nadawany ? z komputera edukacyjnego w gimnazjum na przerwie ? xDdd

    kurwa, sugerowanie ze to, ze ktos ma jakies hobby i zainteresowania ktorych ty nie podzielasz (i swoja droga jestes na tyle ograniczony zeby zrozumiec ze ile ludzi tyle roznych upodoban i jedyne co powinno sie robic to to akceptowac) i to ze ktos nie umie grac w sporty grupowe (xD ja pierdole) ma jakikolwiek kurwa znaczenie w doroslym zyciu

    troche jakbym czytal zdebilnialego sebe z pod bloku ktory kazda ambitna osobe z gory miesza z gownem, osobe ktora woli robic cos konstruktywnego zamiast spaceru i grania w gale (we wszystkim powinno zachowac sie umiar) ale tak naprawde to boli go dupa tak mocno ze ten hehe frajerek uklada sobie zycie jak chce i robi to co lubi za co dostaje nie mala kase i ma zazwyczaj zajebista satysfakcje; niestety satysfakcje sebkowi dawal tylko skill kiwania i zonglowania napompowanym balonem z kumplami 10 letnimi pod klatko a teraz zostal sam i gra w tibie i hejtuje informatyków na tibiaszkowym forum

    temat o przyszlosciowych kierunkach, gowno kogo obchodzi kto idzie na spacer a kto gra w gale xD faktem jest ze informatycy zarabiaja w chuj i ze informatyka to przyszłościowy kierunek; w temacie tyle, reszte zostaw sobie samemu i kolegom przy kolejnym zbiorowym hejtowaniu frajerkow, pizdeczek, kucow i grubasow

    Cytuj Pikas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A propos medycyny wokół której wybuchła burzliwa dyskusja.
    Studiuje ktoś z was ten kierunek? Jestem ciekawy
    Bo ja tak i pragnę rozwiać parę mitów które się przewinęły w temacie:

    1) Debil nie ukończy pierwszego roku. - Nie wiem kto dla kogo jest debilem i w jakim stopniu, ale zdarzają się osoby na tych studiach z przypadku i serio sobie nie dają rady potem kombinują, przenoszą się na inne uczelnie gdzie np. z przedmiotów które uwalili przepuszczają gładko itp. i tak często spotyka się kogoś na 2 roku z 5 letnim stażem i 4 uczelniami za sobą tylko w leku.
    ALE zdarzają się też osoby które sprawiają wrażanie niedojebanych (i nie mówię tu o typowych kujonach którzy ciągle piją mleko matki), nie ogarniających życia czy nawet komunikacji miejskiej którzy zaliczają każdy przedmiot.

    2) O tym że nie ma powołania w naszych czasach. - Jest.

    3) Chłopaki idą na to żeby wyrywać dziewczyny. - Serio? To nie łatwiej kupi golfa/bete/r1? Większość chłopaków na tych studiach zdaje mi się że jeszcze nie zamoczyła i chyba się im nie spieszy bo są kolokwia do zaliczenia! *Wiadomo że przy takiej liczbie studentów wielbiciele płci przeciwnej też się zdarzają i mają duże powodzenie.

    4) Nie ma pracy po kierunkach medycznych. - No większej głupoty nie słyszałem, bo wg mnie prawie każdy kierunek medyczny będzie lepszy od każdego humanistycznego (nawet prawa). Jestem zdania że jeżeli nie masz znajomości to pielęgniarstwo > prawo. Oczywiście często wiąże się to z wyjazdem za granice ale polskie pielęgniarki koszą dobry hajs na zachodzie w przeciwieństwie do prawników.

    było więcej ale nie pamiętam jak coś to discuss!

    Ktoś tam pytał o inżynierie biomedyczna. - Wg mnie jest to sztuczny kierunek, chuja po tym wiesz i umiesz. O pracę w Polsce trudno. Tak naprawdę jakiś student medycyny który ma zajawkę na programowanie/robotykę/cokolwiek technicznego zjada statystycznego absolwenta inżynierii biomedycznej pod każdym względem i prędzej coś osiągnie w tym kierunku niż on. A na tych studiach na prawdę są dziwne osoby więc takie też się trafiają.
    Nie polecam też ze względu na to, że kilka razy znajomi z tego kierunku prosili mnie o pomoc w zadaniach gdzie wystarczyło spojrzeć do atlasu/podręcznika i coś przepisać - taki poziom.

    co do tematu to polecę dwa kierunki: Stomatologię i Techniki protetyki (plusy: dobre siano, praca wygodna, wystarczy otworzyć prywatny gabinet w swojej wsi i już masz pacjentów; minusy: trzeba mieć jako takie zdolności manualne ale wszystkiego się da nauczyć nawet jak ktoś nie ma talentu, mało uczelni gdzie można to studiować)

    zastrzegam że to wszystko moje zdanie i w sumie mało się znam na tym

    #down
    mam trochę uraz do prawników i słyszałem wiele historii o tym jak to trzeba lizać dupę na aplikacji itp. więc to może z tego
    czasami sa przypadki ze pechowo trafisz na pojeba ktory ujebie 3/4 grupy po czym np umówi sie na poprawke ale 3 dni przed jednak pomysli sobie ze wyjezdza na wakacja po czym powie, ze poprawki nie bedzie, bo poprawkowicze nie zainteresowali sie o swoja sprawe i nie spytali wczesniej czy termin (ktory egzaminator sam ustalil) jest nadal aktualny a przeciez egzaminator nie bedzie sam informowac uczniow o tym co robi ze swoim życiem xD

    to nie jest wymyślona historia, dzialo sie naprawde i zazwyczaj nie możesz nic zrobic bo reka reke myje

    eh kurwa znowu ten zalosny argument ala sebastian hehe smiecie w ksiazkach siedzo nawet nie zamoczyly jebane przegrywy ;]

    sugerowanie ze zamoczenie przez kogos to jakies osiagniecie zyciowe majace jakiekolwiek kurwa znaczenie, i co wiecej stawiane go wyzej faktu ze ktos dostal sie i daje sobie rade na jednych z najbardziej przyszlosciowych kierunkow studiow w Polsce podczas gdy sebastian wyrywa pusta karyne kupuje jej krupnig i "zamacza"; ehh tak tak xDdd racja racja

    Cytuj Butek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kilka znajomych dziewczyn z mojego otoczenia po bio-chemie celuje w te kierunki i z czystej ciekawości spytały mnie o zdanie. W sumie każda wie to samo co Ty dlatego wymyśliły inżynierię biomedyczną. Bardziej w ich imieniu chciałem się czegoś dowiedzieć o tym kierunku, czy warto, czy ktoś studiował, z czym to się je i po prostu jak wypada na tle tych innych które podałem. Także jak ktoś coś jeszcze wie na ten temat to chętnie przyjmę informacje z pierwszej ręki.
    zakladajac ze matura nie poszla im za dobrze i zakladajac ze chemia na poziomie matury to taka fizyko-banalna matma z odrobina teorii oraz to ze na studiach tych (zaleznie od uczelni, lepsze sa ofc politechniki jezeli chodzi o ten kierunek) masz mase matmy, fizyki i technicznych przedmiotów to mysle ze bedzie ciezko dla nich i sie raczej nie spodoba. kumpel byl po mat fizie to mial problemy a mature zdal dobrze a mysle ze biol chem to tam jest w sporej dupie majac zajebiste braki

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jeżeli chcą kroić żabki i chodzić do prosektorium to nie dla nich, tam jest mnóstwo matematyki, fizyki i przedmiotów techniczno-elektronicznych (tak to sie mowi?), tyle wspolnego z medycyna co rurki z mezczyzna
    boze twoje posty tak bardzo daja raka

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. 2 kierunki studiów dziennych równolegle
    Przez Hernest w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 23-02-2017, 18:10
  2. Dwa kierunki studiów - który wybrać i dlaczego? Proszę o pomoc
    Przez Kołodziej w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 19-04-2015, 12:54
  3. Kierunki studiów na Politechnice i AGH w Krakowie
    Przez Cadosinio w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 07-12-2014, 16:47
  4. Dwa kierunki studiów na raz
    Przez piorunek098 w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 31-05-2013, 11:15
  5. 2 kierunki studiów, sesja...
    Przez Tentotrix w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 02-02-2013, 21:44

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •