Reklama
Strona 11 z 13 PierwszaPierwsza ... 910111213 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 195

Temat: Najlepsze kierunki studiów

  1. #151
    Torg User

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    boze twoje posty tak bardzo daja raka
    wskaz mi raka w tym poscie, info z pierwszej reki bo akurat jednego ziomka pytalem bo bylem/jestem zainteresowany tym kierunkiem

    za to bardzo mnie smieszy Twoje 'obeznanie' we wszystkim co sie tutaj dzieje, hejtujesz kazdego i wytykasz kazdemu bledy w jego rozumowaniu za wszelka cene probujac udowodnic ze ona ma raka a Ty masz racje, dobrze ze ludzie na szczescie nie licza sie z opinia anonow wszechwiedzacych


    ####
    pozwole sobie zacytowac @Parafian12 ;

    Cytuj Parafian12 napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siemanko, studiuje w Białymstoku na PB. Czy jest ciężko? Zawsze w sumie odpowiadam to samo, że nie mam porównania z innymi kierunkami i nie jestem w stanie stwierdzić. Jednak są to studia na których musisz się uczyć cały semestr (laborki, na które musisz się przygotowywać na wejściówki, oraz pisać sprawozdania). Jestem aktualnie na 4 semestrze i poprzedni semestr był masakryczny, ten jest dosyć przyjemny, zobaczymy jeszcze w czasie sesji. Na pierwszym roku wszystkie kierunki na wydziale mechanicznym mają podobne przedmioty takie jak matma elektrotechnika itd. Jeżeli lubisz projektować to idź na te studia, jeżeli oczekujesz ,że będziecie rozcinać żaby, to sobie odpuść. Jest dużo mechaniki, przedmiotów projektowych. Na trzecim semestrze zaprojektowałem rower, teraz robię bardziej pod kierunek IB - podnosnik wannowy. Ze studiów ogólnie jestem zadowolony. U nas na PB w zasadzie idą na ten kierunek raczej same ogarnięte osoby (na początku było 70 osób teraz 60, na innych kierunkach było 180 teraz 70-80), także na ludzi też nie narzekam.
    Ostatnio zmieniony przez Torg User : 28-05-2015, 13:55

  2. #152
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wskaz mi raka w tym poscie, info z pierwszej reki bo akurat jednego ziomka pytalem bo bylem/jestem zainteresowany tym kierunkiem

    za to bardzo mnie smieszy Twoje 'obeznanie' we wszystkim co sie tutaj dzieje, hejtujesz kazdego i wytykasz kazdemu bledy w jego rozumowaniu za wszelka cene probujac udowodnic ze ona ma raka a Ty masz racje, dobrze ze ludzie na szczescie nie licza sie z opinia anonow wszechwiedzacych
    nie chodzi o tresc tylko te kancerogenne zwroty typu

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jeżeli chcą kroić żabki
    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tyle wspolnego z medycyna co rurki z mezczyzna
    mialo byc śmiesznie, wyszlo jak zwykle xD

    co do drugiej czesci posta to nie wiem skad takie wnioski wysnuwasz jezeli nic z tych rzeczy o ktorych piszesz nie mialo miejsca ale ok

  3. Reklama
  4. #153
    Torg User

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mialo byc śmiesznie, wyszlo jak zwykle xD
    nie mialo byc smiesznie tylko mialo to jak najwierniej oddac co chce przekazac, kazdy normalny człowiek zrozumie to porównanie 8)

  5. #154
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie mialo byc smiesznie tylko mialo to jak najwierniej oddac co chce przekazac, kazdy normalny człowiek zrozumie to porównanie 8)
    najwidoczniej nie jestem normalnym czlowiekiem gdyz nie zrozumialem, moze zechcialbys mi rozjasnic co chciales przekazac ?


    #d
    mistrz
    Ostatnio zmieniony przez ayx~ : 28-05-2015, 15:00

  6. #155
    Torg User

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    najwidoczniej nie jestem normalnym czlowiekiem gdyz nie zrozumialem, moze zechcialbys mi rozjasnic co chciales przekazac ?
    jak nie zrozumiales tamtego postu to nie zrozumiesz zadnego, pozdrawiam

  7. #156
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    antropomancja - wrozenie z wnetrznosci
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  8. #157
    Avatar Parafian12
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    409
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ktoś tam pytał o Inżynierię biomedyczną. Jeżeli macie jakieś pytania to walcie

  9. #158
    Avatar Butek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dobra wszystko ogarnąłem, czas się rejestrować i tutaj pojawia się problem dot. kolejności kierunków. Mój główny cel to PP, a tam wybrałem:

    1) informatykę(wydział informatyki/elektryczny),
    2) AiR(wydział informatyki/elektryczny),
    3) matematykę(wydział elektryczny)
    i EiT.

    Moje główne założenie to jak najdłużej omijać wszelkie zabawy manualne typu skręcanie kabelków itp. oraz żeby było możliwie mało fizyki. Może mi ktoś przybliżyć, czym i w jakim stopniu różnią się oba wydziały jeżeli chodzi o AiR i informatykę? Warto iść na te kierunki na wydział elektroniczny przy wcześniejszych założeniach? Co ma matematyka do wydziału elektrycznego i co najważniejsze jak wygląda praca na EiT. Z tego co czytałem polecają wyposażyć się w podstawowy sprzęt + sporą wiedzę z fizyki.
    Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi.

    @Entex ;
    Chyba coś wspominałeś o AiR i EiT w innym temacie
    Ostatnio zmieniony przez Butek : 01-06-2015, 17:23

  10. #159

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że gruby i spocony informatyk to stereotyp wzięty z kosmosu?
    Gdzieś na necie są fajne tabelki i wykresy, ale statystycznie informatycy to jedna z najbardziej wysportowanych grup zawodowych. Wiem to też z własnego doświadczenia i widzę ludzi wokół których się obracam. Do mojej firmy znaczna cześć przyjeżdża rowerami, a na open spacie, w którym siedzę, jednym z głównych tematów jest siłownia.


    Nie masz jakichkolwiek informacji, a pieprzysz takie głupoty. Jest wiele szkół prywatnych, które są lepsze od państwowych. I nie każda szkoła prywatna polega na zasadzie - płacisz to zdajesz.
    Strzelam co do tego wysportowania, że to dlatego, że każdy z Nas w standardzie ma MultiSport, co całkiem zachęca do wychodzenia w różne miejsca ;)

  11. #160
    Avatar Damovsky
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    1,144
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    @Butek ;

    trochę nie rozumiem chcesz iść na studia techniczne a jak najbardziej chcesz ominąć fizyke to teraz Ci powiem, że jeśli masz umysł ścisły to sobie poradzisz z tą "fizyką" na wiekszości uczelni egzamin z fizyki to praktycznie to samo co szkoła średnia, no ale studia techniczne szczegolnie w tym kierunku to tak naprawdę sama fizyka chyba nie idziesz sie tam uczyć pojęć czy regułek

    i powiedz mi jakią fizyke chcesz ominąć siły i takie tam pierdy czy np fizyke półprzewodników jakieś optyki itd.
    Ostatnio zmieniony przez Damovsky : 01-06-2015, 20:21

  12. #161
    Avatar Butek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Źle mnie zrozumiałeś :D Jestem świadomy tego, że fizyka będzie nierozłączną częścią na politechnice, ale chciałem się mniej więcej dowiedzieć, jaką częścią danego przedmiotu jest fizyka żeby sporządzić sobie jako taką hierarchię. Ale i tak bardziej nurtują mnie pozostałe pytania, czyli m.in. czy kierunki na innych wydziałach mocno się różnią i czym dokładnie? Swoją drogą od znajomego słyszałem, że inforrmatyka na UAM > na polibudzie.
    @Damovsky ;

  13. #162
    Avatar Entex
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Tczew
    Posty
    855
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Butek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra wszystko ogarnąłem, czas się rejestrować i tutaj pojawia się problem dot. kolejności kierunków. Mój główny cel to PP, a tam wybrałem:

    1) informatykę(wydział informatyki/elektryczny),
    2) AiR(wydział informatyki/elektryczny),
    3) matematykę(wydział elektryczny)
    i EiT.

    Moje główne założenie to jak najdłużej omijać wszelkie zabawy manualne typu skręcanie kabelków itp. oraz żeby było możliwie mało fizyki. Może mi ktoś przybliżyć, czym i w jakim stopniu różnią się oba wydziały jeżeli chodzi o AiR i informatykę? Warto iść na te kierunki na wydział elektroniczny przy wcześniejszych założeniach? Co ma matematyka do wydziału elektrycznego i co najważniejsze jak wygląda praca na EiT. Z tego co czytałem polecają wyposażyć się w podstawowy sprzęt + sporą wiedzę z fizyki.
    Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi.

    @Entex ;
    Chyba coś wspominałeś o AiR i EiT w innym temacie
    Nie bardzo jestem w stanie ci pomóc, bo każda uczelnia ma własny program i specjalności. Ale co do założeń to jedna rada - jak nie chcesz się pierniczyć ze sprzętem to trzymaj się możliwie blisko informatyki.


    Cytuj Damovsky napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na wiekszości uczelni egzamin z fizyki to praktycznie to samo co szkoła średnia
    Nigdy nie pisałes takiego egzaminu prawda? Podejrzewam, że nie byłeś nawet na jednej z uczelni, a mówisz o większości... Wyjdź z tematu.
    Ostatnio zmieniony przez Entex : 02-06-2015, 19:26

  14. #163

    Notoryczny Miotacz Postów Bedlin jest teraz online
    Avatar Bedlin
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,050
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    automatyka i robotyka to wg mnie najlepszy kierunek dzisiaj. ja studiuje international business na uniwersytecie i inzynierie materialowa na politechnice i sobie chwale. mimo, ze dalej sie edukuje, duza czesc moich znajomych znalazla bez problemu prace tam gdzie chcieli.
    01123581321345589144233377610987159725844181

  15. #164
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    co to za kierunek 'international business' ?

  16. #165

    Notoryczny Miotacz Postów Bedlin jest teraz online
    Avatar Bedlin
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,050
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    taka ekonomia prowadzona tylko w jezyku angielskim. dodatkowo 2 wybrane jezyki po 4h w tygodniu.
    01123581321345589144233377610987159725844181

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. 2 kierunki studiów dziennych równolegle
    Przez Hernest w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 23-02-2017, 18:10
  2. Dwa kierunki studiów - który wybrać i dlaczego? Proszę o pomoc
    Przez Kołodziej w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 19-04-2015, 12:54
  3. Kierunki studiów na Politechnice i AGH w Krakowie
    Przez Cadosinio w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 07-12-2014, 16:47
  4. Dwa kierunki studiów na raz
    Przez piorunek098 w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 31-05-2013, 11:15
  5. 2 kierunki studiów, sesja...
    Przez Tentotrix w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 02-02-2013, 21:44

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •