Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: 65+ RP gdzie expić?

  1. #1

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    55
    Siła reputacji
    15

    Domyślny 65+ RP gdzie expić?

    Otóż, dopiero co zakupiłem pacc, raczej nowych miejscówek nie znam. Obecnie latam na początku parnych pól omijają priesty, mam tam na zielonej 180-200k/hr, normalnie poniżej 150.
    Mógłby ktoś polecić jakaś miejscówkę od 70, 80, 90 i 100 gdzie mógłbym posiedzieć i mieć podobny/lepszy exp, żeby się nie zanudzić na tej jednej?
    Próbowałem taska na crystal spidery i ice golemy, ale nie wygodnie się je bije póki co (może od 70 z nową amunicją) i exp na zielonej w granicach 120.
    DL'e i smoki na skałach koło parnych słabo, maksymalnie 160, a waste przerażający.

  2. #2
    Avatar Super Predator
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,341
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja expilem pallka od 90 Lvl na paccu, i najpierw jakieś parę pola, ale od 100 juz leciało na choseny, Oramond od 95 <--- zajebista miejscówka, z kumplem Banuta oraz kopalnie svar. Na faccu expilem na drillwormach, dużo ludzi tam expi nawet z paccem, bo dobry Exp + kasa. Na ten moment bij parne pola i wbij lvl na drill bolty. Od 90 bilem również z lepszymi boltami behemothy na liberty Bay. Exp nie powalal, ale kasa była przyjemna. Polecam Ci zbierać kasę, i na 90 lvlu zmienić musze na łuk i bić juz głównie z crystalline arrows. Łuk jest o wiele lepszy od kuszy, wiec rozważ to. Mówię teraz o warsinger bow od 80 lvl chyba, ale nie ma żadnych ciekawych arrowow na ten lvl. Dopiero od 90 są. Na 120 lvlu for fun poszedłem na catacombs na Oramond (grimy, darki, destroyers itd) i całkiem fajnie Look leciał, z expem gorzej :-D od 90 huncisz większość, wiec na parnych polach i jakiś frostach dobie ten lvl.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    55
    Siła reputacji
    15

  5. #4
    Avatar Super Predator
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,341
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Hive dla pallka nie bardzo, bo tam wszystko szybkie i w grupkach po 2-3 potworki. Demonwar pierwszy raz słyszę, Malada będzie idealna, Oramond jest zajebiste, ale od 90 lvla bo priesty za 500 combo mogą jebnąć (2 priesty 105 rpka na combo zdjęły, 1000~ hp miałem), Vandura mountain to Wyrmy Liberty bay itd, więc też dobry exp, z kasą też dobrze. Behemothy od 90 lvla z lepszymi boltami/arrowami bij.

  6. #5
    Avatar Plastus
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    900
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Apticer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hive nie ma sensu na takim poziomie
    Malada z HOTD bo inaczej waste miliard - jak lubisz gsy to tez polecam crystale na nibelor. Z premium bedziesz mieć ~220k/h +2 taski naraz.
    Demonki male też nie, tam glownie dla magów a i to bez szału miejsce jest bo lootando słabe.
    Oramond od 110+ bezpiecznie ale raczej za tp (east).
    Vandura rejtuje wysoko, bo jak sobie nienalurujesz 50 wyrmow to mozesz i 250k/h wyciagnac a jak spadnie compozyt to już wogole. Drill bolty są strasznie mocne od 70 i wchodzą w wyrmy jak w masło. Dla urozmaicenia też jak ogarniasz i nie masz lagów to behemonty z energy wallami. Ale raczej exp bez szału i loot loteria

    Cale życie odradzam expienie na dragach - tam raz wraca sie z dsm i 3 rh, a potem 5x pod rząd 2 towerki i woi.


    A może Yalahar cemetery -1? :) Przyjemnie i profitowo z drillami (czyli tez od 70)

  7. #6

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    55
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Yala cmentarz ciekawa propozycja, zastanawiam się tylko czy nie będzie zbyt hardcore na 70. Jednak braindeath z summonami nie jest przyjemnym przeciwnikiem :) byłem tam na chwilkę, myślę że dopiero na 80+ komfortowo + u mnie na serwerze biega tam 24 hr na bocie 270 RP.
    Oramond jest spoko, tylko się nabiegac trzeba, ale exp fajny i na pierwszym wypadzie posypalo.
    Wybraliśmy się w 2 ze znajomym 77 RP na drefie pozwiedzać. Fajnie, ale nudno :)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Gdzie Expić ? // Gdzie postawić bota?
    Przez Kyllan Tregarth w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-09-2012, 13:11
  2. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 28-03-2012, 15:43
  3. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 16-02-2011, 16:01
  4. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 25-08-2010, 13:27
  5. Knight 90 Lv - gdzie expić?
    Przez byczynho w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 07-08-2010, 13:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •