Reklama

Pokaż wyniki sondy: Na kogo zaglosujesz w wyborach?

Głosujący
464. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Bronisław Komorowski

    28 6.03%
  • Andrzej Duda

    27 5.82%
  • Magdalena Ogórek

    28 6.03%
  • Janusz Korwin-Mikke

    239 51.51%
  • Paweł Kukiz

    61 13.15%
  • Adam Jarubas

    2 0.43%
  • Janusz Palikot

    4 0.86%
  • Marian Kowalski

    11 2.37%
  • Wanda Nowicka

    1 0.22%
  • Nie idę na wybory/Nie mam 18/Nie wiem

    53 11.42%
  • Anna Grodzka

    10 2.16%
Strona 41 z 81 PierwszaPierwsza ... 31394041424351 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 601 do 615 z 1204

Temat: Wybory prezydenckie 2015 - pierwsza tura

  1. #601
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Co chwilę zdanie "ludzie to idioci". A skąd pewność, że my sami idiotami nie jesteśmy? :)

  2. #602
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co chwilę zdanie "ludzie to idioci". A skąd pewność, że my sami idiotami nie jesteśmy? :)
    głupota jest względna, na pewno jest wielu madrzejszych ode mnie, ale na pewno jestem mądrzejszy od tych,którzy uważają, ze matura jest trudna lub nie potrafia myśleć logicznie. Jeszcze trzeba odróżnić inteligencję, mądrość itp. A ty lykasz na pewno trochę trolujesz, ale twoje zachowanie i czasami juz szczyt glupiego myslenia i rozumowania, wiec Einsteinem nie jestes. Ale jeszcze raz mowie odroznijmy mądrość i inteligencję.
    no bo sorry jak piszesz, ze na korwina glosuja nieudacznicy, kiedy sa ta przedsiebiorcy, to swiadczy o tobie
    Ostatnio zmieniony przez wampiirr : 24-04-2015, 18:10

  3. Reklama
  4. #603
    Avatar rycekrox21
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,146
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    wiem że korwin ma wiele dobrych postulatów i postanowień(chyba,patrzac na obecnych) ale czemu nie zauważa że jego "nieokrzesanie" "niewyrafinowanie" mu autentycznie przeszkadza? Chodzi mi takie nie które ostre gadki, które potem establishmentowe media podłapia i naświetlą na jego nie korzyść

  5. #604

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    349
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Przecież Korwin od czasu wyborów do PE o wiele sie poprawił pod tym względem. Obejrzyj wywiad z dziennikarzem telewizji szczecińskiej, super się zachował. Co innego jak ma rozmawiać z ludźmi pokroju Niesiołowskiego, oni gadają takie pierdoły, że nóż się w kieszeni otwiera, więc nie trudno się zdenerwować

  6. #605

    Notoryczny Miotacz Postów Zipper jest teraz offline
    Avatar Zipper
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,045
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj rycekrox21 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiem że korwin ma wiele dobrych postulatów i postanowień(chyba,patrzac na obecnych) ale czemu nie zauważa że jego "nieokrzesanie" "niewyrafinowanie" mu autentycznie przeszkadza? Chodzi mi takie nie które ostre gadki, które potem establishmentowe media podłapia i naświetlą na jego nie korzyść
    Obecnie wypowiada się o wiele "dyplomatyczniej", niż za dawnych lat. Chociaż to może z powodu, że już nie ma czym szokować.

    Porównajcie sobie te dwa spoty, niebo a ziemia.



  7. #606
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    głupota jest względna, na pewno jest wielu madrzejszych ode mnie, ale na pewno jestem mądrzejszy od tych,którzy uważają, ze matura jest trudna lub nie potrafia myśleć logicznie. Jeszcze trzeba odróżnić inteligencję, mądrość itp. A ty lykasz na pewno trochę trolujesz, ale twoje zachowanie i czasami juz szczyt glupiego myslenia i rozumowania, wiec Einsteinem nie jestes. Ale jeszcze raz mowie odroznijmy mądrość i inteligencję.
    no bo sorry jak piszesz, ze na korwina glosuja nieudacznicy, kiedy sa ta przedsiebiorcy, to swiadczy o tobie
    bo nieudacznicy tez w dużej mierze głosują

    ps trolluje więcej niż trochę

  8. #607
    Avatar Chels
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    30
    Posty
    2,824
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    przeciez jak dzieciak nie bedzie chcial isc do szkoly to nie pojdzie nawet jak mu karza ;p

  9. #608
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj rycekrox21 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiem że korwin ma wiele dobrych postulatów i postanowień(chyba,patrzac na obecnych) ale czemu nie zauważa że jego "nieokrzesanie" "niewyrafinowanie" mu autentycznie przeszkadza? Chodzi mi takie nie które ostre gadki, które potem establishmentowe media podłapia i naświetlą na jego nie korzyść
    nie wiem czemu on tak robi, ale wiem z dobrego zrodla, ze on np po wywiadzie czy tam spotkaniu wsiada do auta i mowi "kurde zapomnialem cos o hitlerze", serio, czy on ma fetysz, czy po prostu uważa, że to tak trafia do ludzi... idk
    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo nieudacznicy tez w dużej mierze głosują

    ps trolluje więcej niż trochę
    postaram sie moze juz nie buldupic tak o ciebie, ale mam taki charakter czy co

  10. #609
    Avatar sm0ku16
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    415
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ja to tylko tutaj zostawie
    https://www.youtube.com/watch?v=a9bBEbAO8Ik

  11. #610
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    nie czytalem 60 ostatnich stron :
    moze mi ktos kto golsuje na bornka wyjasnic czemu to robi? (ktos kto serio na niego glosuje, a nie zaznacza dla jaj w ankiecie)

  12. #611
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie czytalem 60 ostatnich stron :
    moze mi ktos kto golsuje na bornka wyjasnic czemu to robi? (ktos kto serio na niego glosuje, a nie zaznacza dla jaj w ankiecie)
    Wszystkie "sensowne" argumenty opowiadajace sie za Komorowskim znajdziesz w tym filmiku. Najbardziej przekonalo mnie to, ze Komorowski jest w porzadku albo "bo tak".


    edit.
    Aha i dodam tylko tyle, ze nikt nigdy nie powie nic w stylu "popieram jego poglady" czy cos. Kompletnie oglupieni ludzie.
    Ostatnio zmieniony przez Magoo : 26-04-2015, 20:04

  13. #612

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    235
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Taka prawda, że na Komorowskiego i Dudę głosują w większości ludzie nie mający pojęcia o polityce. Praktycznie każdy mógłby mieć poparcie rzędu 50%, gdyby media miały do niego takie podejście jak do Komorowskiego.

  14. #613
    Avatar Xamek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    171
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie czytalem 60 ostatnich stron :
    moze mi ktos kto golsuje na bornka wyjasnic czemu to robi? (ktos kto serio na niego glosuje, a nie zaznacza dla jaj w ankiecie)
    Zagłosuję na Komorowskiego, ponieważ jestem do niego przyzwyczajony. Pozycja systemowa prezydenta jest taka a nie inna i generalnie rząd ma znacząco ułatwione rządzenie jeżeli prezydent jest z tej samej partii, albo co najmniej ugodowy. Dla mnie de facto jest obojętne kto zostanie prezydentem, byle spełniałby te przesłanki, czyli albo partyjny albo ugodowy. Problem z resztą kandydatów jest taki, że są konfliktowi, przynajmniej ci znaczący. Moim zdaniem Komorowski się sprawdził – nic absolutnie konkretnego nie zrobił, ani nic nie zepsuł – idealny prezydent. Jest zwykłym szaraczkiem, który ma już know-how prezydenckie. I to wystarczy. imo urząd prezydenta powinien istnieć na takiej samej zasadnie jak w RFN, więc w tym kierunku wybieram prezydenta.
    PO w następnej kadencji wystawi pewnie Sikorskiego na prezydenta, co będzie błędem, nie dlatego że się nie nadaje, ale ma niewyparzony język i czasami mówi dziwne kontrowersyjne rzeczy.

    P.S. Jak ktoś mądrze wyskoczy, że to nie są konkretne polityczne argumenty to od razu zaznaczam – tak, nie są. Dla mnie prezydent nie ma być politykiem.
    Ostatnio zmieniony przez Xamek : 27-04-2015, 08:00

  15. #614
    Avatar joozioom
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,460
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No jak ktoś mi mówi że idealny prezydent to taki co nic nie zrobił to mnie krew zalewa. W dodatku nic nie zepsuł, faktycznie wcale nie podpisał podniesienia wieku emerytalnego xD Ma już know-how prezydenckie? Czy Ty jesteś ślepy czy nie widzisz tego jak co chwilę kompromituje sam siebie?

  16. #615
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Xamek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    P.S. Jak ktoś mądrze wyskoczy, że to nie są konkretne polityczne argumenty to od razu zaznaczam – tak, nie są. Dla mnie prezydent nie ma być politykiem.
    no tak lepiej jak jest przestępcą

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 20-11-2020, 19:13
  2. Wybory prezydenckie 2020 - II tura
    Przez Nextpro w dziale Aktualności
    Odpowiedzi: 598
    Ostatni post: 16-07-2020, 11:52
  3. Wybory parlamentarne - jesień 2015.
    Przez KokoDzambo w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1248
    Ostatni post: 03-11-2015, 13:21
  4. Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
    Przez alien w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 877
    Ostatni post: 02-06-2015, 18:29
  5. Wybory 2011
    Przez Deep w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2741
    Ostatni post: 16-10-2011, 16:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •