Reklama

Pokaż wyniki sondy: Na kogo zaglosujesz w wyborach?

Głosujący
464. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Bronisław Komorowski

    28 6.03%
  • Andrzej Duda

    27 5.82%
  • Magdalena Ogórek

    28 6.03%
  • Janusz Korwin-Mikke

    239 51.51%
  • Paweł Kukiz

    61 13.15%
  • Adam Jarubas

    2 0.43%
  • Janusz Palikot

    4 0.86%
  • Marian Kowalski

    11 2.37%
  • Wanda Nowicka

    1 0.22%
  • Nie idę na wybory/Nie mam 18/Nie wiem

    53 11.42%
  • Anna Grodzka

    10 2.16%
Strona 33 z 81 PierwszaPierwsza ... 23313233343543 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 481 do 495 z 1204

Temat: Wybory prezydenckie 2015 - pierwsza tura

  1. #481
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zabawne, że właśnie ostatnio w 'Kropce nad i' w sprawie plakatu powiedział, że 'wszyscy popełniają błędy'.
    Popraw mnie jesli sie myle, ale Korwin nigdy nie powiedzial, ze nie popelnia bledow, tylko, ze przyznawanie sie do bledow nie przystoi pewnej wizji polityka, za ktorego sie uwaza albo ktorym chcialby byc.
    ipse se nihil scire id unum sciat

  2. #482

    Notoryczny Miotacz Postów Dimin jest teraz offline
    Avatar Dimin
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    1,148
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale on odnosił się do górników...?
    no właśnie, przeczytałem ten jego wywiad i tam mówi ze do górników którzy niszczą samochody czy coś. czyli to o czym mówię, dlatego brawo dla tego pana. czyli tvn nie sklamal xd
    No jak nie skłamał? TVN wybitnie próbuje udowodnić, że strzelałby do protestujących górników, tylko za to że sobie protestują co jest gówno prawdą. No ale czego się innego można po nich spodziewać :v W sumie tu masz jak się tłumaczy z manipulacji:



    Koleś z 2:10 najlepszy xD

  3. Reklama
  4. #483
    Avatar joozioom
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,460
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Dimin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Koleś z 2:10 najlepszy xD
    Nie zrobił nic... złego

    Kurwa podpisał ustawę, która podnosi mu wiek emerytalny.
    To społeczeństwo jest niesamowite, wybierają prezydenta aa bo taki cicho sobie siedzi, jest katolikiem i w ogóle miły się wydaje chyba o nas dba. Zadbał żebyśmy zapierdalali do 67 roku życia XD

  5. #484
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ogladajac drugi filmik nie dziwie sie czemu mamy taka sytuacje w Polsce.

  6. #485

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Kurwa, w tym temacie wrzucono już wiele filmików pokazujących, na kogo Polacy będą głosować w wyborach i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że demokracja to najdurniejszy ustrój na świecie: o wszystkim decyduje większość, a większość to idioci.

  7. #486

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    349
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Większość ogląda telewizję i stamtąd czerpie swoją wiedzę na wszelakie tematy. Ostatnio gadałem ze znajomą, której cala rodzina taka jest, w Internecie nawet nie szuka informacji o kandydatach, bo po co skoro każdy to złodziej i tak czy siak nie będzie lepiej. Powiedziałem ze zagłosuję na Korwina to od razu hejt, ze jak ja mogę, przeciez on ma w tym wieku roczne dziecko i nawet nie potrafi się tak dobrze wypowiadać jak bronek. No kurwa xD jak tacy ludzie mają świadomie oddać swój głos na wyborach? Jak zapytałem co wie o innych kandydatach to nawet nie wiedziała, jaki mają program wyborczy. Ale ważne ze bronek ładnie się uśmiecha i czyta napisane przemówienia... Gdyby telewizja nie zajmowala nas na godzien jakimiś pierdolami w stylu, poslanka jadla śniadanie na sesji to może ludzie by byli bardziej świadomi.

  8. #487
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj PA!N napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Większość ogląda telewizję i stamtąd czerpie swoją wiedzę na wszelakie tematy. Ostatnio gadałem ze znajomą, której cala rodzina taka jest, w Internecie nawet nie szuka informacji o kandydatach, bo po co skoro każdy to złodziej i tak czy siak nie będzie lepiej. Powiedziałem ze zagłosuję na Korwina to od razu hejt, ze jak ja mogę, przeciez on ma w tym wieku roczne dziecko i nawet nie potrafi się tak dobrze wypowiadać jak bronek. No kurwa xD jak tacy ludzie mają świadomie oddać swój głos na wyborach? Jak zapytałem co wie o innych kandydatach to nawet nie wiedziała, jaki mają program wyborczy. Ale ważne ze bronek ładnie się uśmiecha i czyta napisane przemówienia... Gdyby telewizja nie zajmowala nas na godzien jakimiś pierdolami w stylu, poslanka jadla śniadanie na sesji to może ludzie by byli bardziej świadomi.
    Niestety celem telewizji jest świadome ogłupianie ludzi, trzeba się z tym pogodzić. To samo w szkole

  9. #488

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Dzięki Bogu, że internet jest coraz bardziej dostępny i coraz więcej ludzi czerpie stąd informacje + prawa wyborcze ma coraz więcej osób młodych, którzy nie są "przesiąknięci" tą PRL-owską propagandą (chociaż wśród młodych też parę debili się znajdzie). Szkoda tylko, że PO, PIS, SLD i PSL stracą swoje całe poparcie dopiero wtedy, gdy ludzie pamiętający komunizm wymrą.

  10. #489
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzięki Bogu, że internet jest coraz bardziej dostępny i coraz więcej ludzi czerpie stąd informacje + prawa wyborcze ma coraz więcej osób młodych, którzy nie są "przesiąknięci" tą PRL-owską propagandą (chociaż wśród młodych też parę debili się znajdzie). Szkoda tylko, że PO, PIS, SLD i PSL stracą swoje całe poparcie dopiero wtedy, gdy ludzie pamiętający komunizm wymrą.
    Tu się chyba nieco mylisz. Tak jak mówi Michalkiewicz, wcześniej robili rewolucję komunistyczną w sposób jawny jak np. PRL, a teraz cały czas, ciągle zalewa nas propaganda z TV, typu geje są ok, aborcja jest ok, zasiłki są wspaniałe itp. Więc to, że tamto pokolenie umrze nic nie zmieni, bo my teraz jesteśmy kolejnym takim pokoleniem

  11. #490
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zabawne, że właśnie ostatnio w 'Kropce nad i' w sprawie plakatu powiedział, że 'wszyscy popełniają błędy'.
    Mikke nie powiedział, że on błędów nie popełnia, tylko, że jako polityk się do niego nie przyzna.
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  12. #491
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    https://www.youtube.com/watch?v=gzRsSj5X8Rg
    Tak oglądając te filmiki to bez kitu trochę smutno się robi. Ja jestem zielony jeśli chodzi o politykę, ale uważam że oddając głos trzeba przynajmniej mieć jakieś podstawy znajomości kandydatów i ich planów.
    "zagłosuję na ogórek bo jest kobietą"
    "zagłosuję na bronisława bo się raczej nie zmieni na lepsze, tak jak jest to jest"
    No kurwa, a potem przy każdej możliwej okazji narzekanie jak to chujowo. pzdr 600

  13. #492
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Macie przykład wzięty z mojej tablicy:
    Załącznik 332691
    Dlatego od jakiegoś czasu jestem przeciwny demokracji. W tym ustroju nie ma nic dobrego. Rządy idiotów, którzy głosują tak jak ich zmanipulujesz, ale co gorsza wydaje im się, że robią dobrze i wszystko jest ok. Jak jest zły władca to przynajmniej mamy świadomość, że jest zły, ale ludzie myślą, że mają władzę i robią dobrze.

  14. #493

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny



    Pomijając już fakt, że Komorowski znowu został wygwizdany (chyba ma to miejsce w każdym mieście, które odwiedza), to ogarnijcie sobie ziomka w niebieskiej kurteczce od Bronka (zaczyna się w 3:55). Typ nieźle jest zmanipulowany przez TVN czy Wyborczą. Rozwalił mnie np. z emeryturami. Czy ludzie nie potrafią zrozumieć, że rząd i sejm mogą zmieniać prawo, a Tusk i jego ekipa rzeczywiście mogli podwyższyć wiek emerytalny, ale nie mieli prawa podwyższać go osobom, które już pracują i emerytura była im obiecana w wieku 60/65 lat. Że to nowe prawo powinno obowiązywać jedynie osoby, które zaczęły pracować w momencie wejścia uchwały w życie. Bo co ma zrobić kobieta, która zaczęła pracować mając 20 lat, w wieku 50 lat myślała, że za 10 lat pójdzie na emeryturę i wreszcie odpocznie po kilkudziesięciu latach ciężkiej pracy, i nagle dowiaduje się, że będzie musiała pracować 7 lat dłużej? PO i PSL obrabowali kobiety z 7. lat życia, a mężczyzn z 2. i rząd Tuska, wszyscy posłowie i senatorowie głosujący za reformą "67" oraz Komorowski za podpisanie tej ustawy, powinni być postawieni przed sądem i pójść do więzienia za złamanie umowy pomiędzy wieloma milionami przyszłych emerytów.

    Niestety, niektórzy ludzie są zbyt tępi, żeby to zrozumieć i będą rzucać argumentami typu "ludzie żyją dłużej". I potem zagłosują na Komorowskiego/PO. No ale to są "uroki" demokracji: o wszystkich decyduje większość, a większość to idioci.
    Ostatnio zmieniony przez Wind : 20-04-2015, 10:30

  15. #494
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    To co piszecie to jest huj mnie ostatnio ziomek z roboty rozwalił ma około 20 lat,
    zaczelismy rozmowe o ZUSIE i o emeryturach ze do 67 bedziemy jebac a koles" a co wam w tym przeszkadza to dobry pomysł dłużej będziemy pracować to większe pieniądze będziemy mieć na emeryture". W jednej sekundzie 5 osob jebło smiechem z niego i mowimy że jak dozyje a on że się zdrowo odżywia itp... no masakra w społeczeństwie jest
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  16. #495
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To co piszecie to jest huj mnie ostatnio ziomek z roboty rozwalił ma około 20 lat,
    zaczelismy rozmowe o ZUSIE i o emeryturach ze do 67 bedziemy jebac a koles" a co wam w tym przeszkadza to dobry pomysł dłużej będziemy pracować to większe pieniądze będziemy mieć na emeryture". W jednej sekundzie 5 osob jebło smiechem z niego i mowimy że jak dozyje a on że się zdrowo odżywia itp... no masakra w społeczeństwie jest
    ludzie są prości, są zdolni do konstruowania prostych ciągów logicznych:
    państwowa(darmowa) służba zdrowia->dobrze to są w stanie ogarnąć
    państwowa służba-> każdy na nią płaci i tak->kilka godzin w kolejce->zabiegi za pół roku->jakaś część biednych leczy się za darmo, a reszta, która nie ma takiego szcześcia płaci na biednych oraz bogatych, którym się poszczęściło->ci co leczą się prywatnie płacą podwójnie
    tego nie potrafią zrozumieć, bo jest to skomplikowane :P

    Mój kumpel niedawno złamał sobie kostkę, w poniedziałek idzie na ściąganie gipsu, rehabilitacja za pół roku!, więc idzie prywatnie, czyli jego rodzice zapłacą za jego rehabilitację prywatną i za państwową, z której skorzystają inni

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 20-11-2020, 19:13
  2. Wybory prezydenckie 2020 - II tura
    Przez Nextpro w dziale Aktualności
    Odpowiedzi: 598
    Ostatni post: 16-07-2020, 11:52
  3. Wybory parlamentarne - jesień 2015.
    Przez KokoDzambo w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1248
    Ostatni post: 03-11-2015, 13:21
  4. Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
    Przez alien w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 877
    Ostatni post: 02-06-2015, 18:29
  5. Wybory 2011
    Przez Deep w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2741
    Ostatni post: 16-10-2011, 16:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •