Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Podział SLD i ostatnie dechy TR

  1. #1
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny Podział SLD i ostatnie dechy TR

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/klub-...wiazany/38bj1n

    Kolejni posłowie odeszli od Palikota po kilku małych aferkach.

    http://pikio.pl/rozlam-w-sld-juz-w-m...a-dwie-partie/

    SLD za to ma podzielić się na dwie partie.



    Co o tym sądzicie? Szansa dla PiS/KORWiNa/RN/KNP czy wręcz przeciwnie?

  2. #2
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Niezależnie od tego co się wydarzy, szczególnie w kontekście małych partii to i tak scena polityczna będzie zdominowana przez PO i PiS, póki co jak dla mnie nie zapowiada się żaden wielki przewrót, który mógłby zmienić układ sił w istotny sposób. Także moim zdaniem żadna szansa poza tym, że będzie więcej ochłapów (kilka procent) do podziału. Musi minąć jeszcze trochę lat a mówiąc bardziej wprost - zaniknąć grupa starszych wyborców pamiętających PRL, komunę itd...
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 05-03-2015, 00:08
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dopóki król korwin nie wpadnie na salony conajmniej z 10% to nic sie nie zmieni a nawet jak się zmieni to nie koniecznie na lepsze.

  5. #4

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    OWiON.
    Wiek
    35
    Posty
    317
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    udarr powiedział wszystko na ten temat. Jeśli chodzi o mnie, obydwie te partie są dla mnie są śmiechu warte. Twój ruch coś tam walczył, więc dla innych jakaś tam szansa może wzrosnąć, co oczywiście nie zmienia niczego, że przez długie lata, jeśli nie zdarzy się cud, będą dominować PO i PiS.
    Odnośnie SLD chyba nie ma co komentować, dla mnie ta partia może nie istnieć.

  6. #5
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ja właśnie wróciłem ze spotkania z Panem Michalkiewiczem i on powiedział, że nie za bardzo wierzy w to, że na sportowo(czyt. demokratycznie) uda się coś zmienić, bo te tajne służby od lat 80 w tym siedzą i nie ma opcji, żeby teraz nagle ktoś inny doszedł do władzy, bo wyniki wyborów są już przesądzone. Jak komuś paru procent zabraknie to się gdzieś tam znajdzie ;] ogólnie Polskę ruchają wszyscy dookoła, a jedyny sposób to albo pokazać tym, którzy nami rządzą(nie mylić z tymi politykami typu Bronek, Pani Premier, Pan Kaczyński, Schetyna itp), że nie będą mieli na czym żerować i wtedy będą musieli pozwolić na zmiany(bardzo trudne), liczyć na to, że się nawrócą(niemożliwe) lub ich pozabijać. No walczyć trzeba, ale chyba jedyna opcja to czekać na jakiś przewrót i/lub szykować walizki na wszelki wypadek

    krótko:
    służby trzymają ten cały burdel w jako takiej kupie i nawet im przez myśl nie przejdzie, żeby tam jakichś niepewnych ludzi do czegokolwiek wpuścić
    Ostatnio zmieniony przez wampiirr : 05-03-2015, 02:30

  7. #6

    Notoryczny Miotacz Postów zbysio jest teraz offline
    Avatar zbysio
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,016
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Kuzyn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Co o tym sądzicie? Szansa dla PiS/KORWiNa/RN/KNP czy wręcz przeciwnie?
    Niby czemu szansa? W spoleczenstwie jest pewien procent lewicowych swiatopogladowo i ten procent sie przeklada na poparcie sld i jemu podobnych partii. Jak sld nie wejdzie do sejmu to stworzy sie cos nowego. Przeciez ludzie nie zaczna nagle z sld na korwina glosowac.

  8. #7
    Avatar Shuricanaa
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Raków
    Posty
    383
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj zbysio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niby czemu szansa? W spoleczenstwie jest pewien procent lewicowych swiatopogladowo i ten procent sie przeklada na poparcie sld i jemu podobnych partii. Jak sld nie wejdzie do sejmu to stworzy sie cos nowego. Przeciez ludzie nie zaczna nagle z sld na korwina glosowac.
    No nie wiem, poparcie dla SLD przez ostatnie 15 lat spadało, bo nie są już atrakcyjni ze względu na sprawy socjalne. Co im może dać SLD, czego nie może dać PO/PIS? Zresztą widać w programie p. Ogórek odbicie w kierunku Korwinowym, zwęszyli potencjał.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. SLD
    Przez Sinis w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 31-10-2015, 13:22
  2. League of Legends podział skórek
    Przez hajer w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 02-06-2013, 12:24
  3. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 31-05-2010, 22:39

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •