Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Sprzedam Sprzedam Konto League of Legends 106 Postaci 56 skórek Platyna 5 !

  1. #1
    radioglowa

    Domyślny Sprzedam Konto League of Legends 106 Postaci 56 skórek Platyna 5 !

    [b]Typ transakcji:Sprzedam
    [b]Przedmiot:Konto Leagu of Legends Eu Ne Platyna 5
    [b]Cena:100 zl
    [b]Preferowana forma płatności:Przelew Bankowy
    [b]Allegro:Nie
    [b]Kontakt: 507771340
    [b]Opis: Wystawiam na sprzedaż konto w League of Legends na którym jest 106 postaci (prawie wszystkie) oraz 56 skinów, niektóre już nie dostępne. Konto nigdy nie banowane
    od początku sam je rozwijałem. Aktualnie Platyna 5. Na koncie jest aktualnie 8322 punktów ip. odkładane na nową postać która ma zaraz wyjść ale to ty decydujesz na co to przeznaczysz.
    Konto muszę sprzedać ponieważ nie mogę przez tą grę się uczyć, po prostu powiem szczerze uzależniłem się i mam nadzieję że ktoś mnie od tego uwolni. Cena 100 zł to bardzo niska cena
    patrząc na to co się na tym koncie znajduje, skiny o łącznej wartości ponad 400 zł oraz ilość czasu włożonego myślę że konto jest tego warte. Runy wszystkie wykupione ze sklepu można
    sobie samemu układać, stron na runy są dwie (według mnie wystarczająca ilość, można sobie przed meczami układać runy po swojemu albo dokupić również za punkty IP).
    Jeśli ktoś szuka naprawdę konta z duża ilością zabawy polecam te, nick bez żadnych głupich końcówek typu PL czy coś bez liczb, jedno fajne słowo które miło się kojarzy
    Zdjęcie

    Konto:
    http://zapodaj.net/7e483433dbd56.png.html

    Pare skinów które są na koncie, za dużo by wszystkie wklejać, zapraszam na PW po wszystkie informacje:
    http://zapodaj.net/1640c2ee89de3.jpg.html

    Chętnych proszę o pisanie pod postem, cena również do negocjacji, nie interesują mnie wymiany za skiny do innych gier czy w ogóle jakieś wymiany.

  2. #2
    radioglowa

    Domyślny

    Oczywiście cena do negocjacji, zależy mi na sprzedaży :)

  3. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 13-10-2017, 12:35
  2. Sprzedam Konto league of legends NE platyna II 89 postaci 11 skórek tanio!
    Przez ziomus132 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 06-04-2014, 08:46
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 06-02-2014, 00:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •