Reklama
Strona 2 z 5 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 63

Temat: Wypowiedź Komorowskiego o Żołnierzach Wyklętych 01.03.2015

  1. #16
    Avatar -Maciek Mur-
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Na plecach
    Posty
    770
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Zwyczajnie sie pierdolnal w przemowie, typowe jak sie uczysz tekstu na pamiec 10 min przed wypowiedzeniem

  2. #17
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jedno zarzucać mu złe dobranie słów, a drugie posądzanie go o brak patriotyzmu i Bóg wie co jeszcze.
    Albo brak wiedzy, nie wiedział dokładnie o co chodzi i palnął.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,697
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ludzie, wy nie macie życia prywatnego że się zajmujecie przejęzyczeniami innych?
    Tylko, że on cały czas jakieś wtopy wali, jak kaczor flage raz na meczu zle trzymal to cala kadencje i po flame w necie.
    Ostatnio zmieniony przez termere : 03-03-2015, 07:10

  5. #19

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    OWiON.
    Wiek
    35
    Posty
    317
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To na pewno antypolski, proradziecki i proniemiecki agent!

    Ludzie, wy nie macie życia prywatnego że się zajmujecie przejęzyczeniami innych?
    Antypolski - możliwe. proradziecki - także. proniemiecki - bardziej prorosyjski jak już.

    Patriota jak dla mnie nie upamiętnia czasów zbrodni komunistycznych i innego kurestwa, o którym któryś to już raz Bronek wspomina publicznie.

    Co Hyakinthos Twoim zdaniem chciał powiedzieć Komorowski w takim razie?

    Równie dobrze mógł powiedzieć "o ofiarach stalinowskich, czyli o Żołnierzach Wyklętych", a nie pierdolić i motać "o ofiarach, które były ofiarami Żołnierzy Wyklętych". Po ki ch*j miałby pieprzyć trzy po trzy i się jeszcze pomylić przy tym. No już prędzej uwierzę, że bez kitu nie miał o tym pojęcia i uczył się na pamięć, niż w to, że się przejęzyczył.
    Ty jakbyś miał powiedzieć, że ofiarami stalinowskimi byli Żołnierze Wyklęci, to byś powiedział, że to były ofiary, które były ofiarami Ż.W.? Kurwa nie sądzę.
    https://www.youtube.com/watch?v=ipHUvyaA2C4
    Ostatnio zmieniony przez Drozd : 03-03-2015, 07:19

  6. #20
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Drozd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakie przejęzyczenie, powiedział to dokładnie i wyraźnie, nawet jeśli to by się poprawił. Nie widzisz sensu, albo nie rozumiesz tego, co miał na myśli i co chciał powiedzieć.
    Dorastanie nie ma nic do tego i nie staraj się być dorosłym. Narodowcy, nie narodowcy, w każdym bądź razie wiedz, że mają rację.

    #uP
    Właśnie o to chodzi, że doskonale wie kim byli, komu byli przeciw, dlatego powiedział tak, nie inaczej.


    nazywaj to jak chcesz, jak nie przejezyczenie to po prostu zmęczenie, zajebanie w akcji, cokolwiek. to tylko człowiek jak każdy. ale nie, lepiej wierzyć spisek.

    i jaką rację? skąd ty możesz wiedzieć co mu w głowie siedzi? weź się opanuj chłopie

    @termere
    a słyszałeś by ktoś wywlekal wczorajsze niedojebanie mózgowe pana Dudy? jak przekonywał ze zmieni wiek emerytalny, a zapytany wprost jak ma zamiar to zrobić odpowiedział "no jakoś to trzeba zrobić"? nie, bo nikt nie zajmuje się takim gownem poza przewraźliwionymi pseudo spiskowcami narodowymi.

    i jeszcze @up
    Bronek z tego co wiem wywodzi się z takiej rodziny, że doskonale wie o co w tym wszystkim chodzi. zapewne był zwyczajnie jak człowiek zmęczony i nie do końca skupiony. jest kampania, lata po Polsce, po świecie,pewnie mało śpi, a nie jest coraz młodszy, wiec się zdarza. no ale nie, lepiej #spisek
    Ostatnio zmieniony przez Lykasz : 03-03-2015, 07:58

  7. #21

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ludzie, wy nie macie życia prywatnego że się zajmujecie przejęzyczeniami innych?
    Ja pierdole, super argument. To nie jest przejęzyczenie 'innych', a podobno najważniejszej osoby w państwie, która reprezentuje cały naród. Więc jeśli cie to wali to się nie udzielaj, przez takich jak ty potem taki chłop z widłami jest kim jest.

  8. #22
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Drozd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Powiedział to co chciał powiedzieć.
    A Ty co, wróżbita Maciej?
    Polaczki mają ból dupy, bo ich prezydent coś źle powiedział XD.

    Cytuj Lipajlu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To nie jest przejęzyczenie 'innych', a podobno najważniejszej osoby w państwie, która reprezentuje cały naród.
    Bo prezydent to nie może być zmęczony, nie skupiony, wkurwiony i milion innych powodów, by jebnąć się w słowie?

    "(...)o ofiarach czasów stalinowskich. O ofiarach, które były ofiarami właśnie tych żołnierzy wyklętych."
    To zdanie jest tak nieskładne, tak bardzo nie trzyma się kupy, że na pewno Bronek był na wyjebaniu i jedyne o czym myślał to browar, TV i ciepłe łóżko.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 03-03-2015, 09:14

  9. #23
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Drozd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    naszego prezydenta
    To nie mój prezydent nie głosowałem na tego *** ale wstyd mi jak cholera za niego, jeszcze większy wstyd przyniósł w Japoni w sejmie gdzie skakał po fotelu spikera.
    Wg mnie ani to przejęzyczenie ani jego poglądy, poprostu nie miał kartki i nie czytał to co mu napiszą i palną głupotę.

  10. #24
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Jednak jest to Twój prezydent, bo jesteś obywatelem tego kraju. Ale czy jest to aż tak ważne, żeby mieć taki ból dupy? Naprawdę nie macie większych problemów w życiu prywatnym?

  11. #25
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Czy sie nam to podoba, czy nie, ten czlowiek jest odbierany jako wybrany przez Polakow reprezentat Polski na arenie miedzynarodowej. Wszystkie jego wypowiedzi a szczegolnie te wypowiadane jako Prezydent RP powinny byc i sa narazone na krytyke. Cytowana wypowiedz to zwyczajny brak profesjonalizmu. Daleko mi do narodowców i identyfikowania sie z politykami ale rozumiem, ze kogos moze to oburzac
    ipse se nihil scire id unum sciat

  12. #26

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    OWiON.
    Wiek
    35
    Posty
    317
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    #Dzzej
    A Ty skąd wiesz, że się pomylił?
    Ból dupy to może wy macie na codzień, nie wiem co wam tam dolega. Po prostu człowieczku, jeśli byłoby tak, że ja miałbym rację 100%, to powinieneś się wstydzić, że masz takiego popierdoleńca za prezydenta w kraju. Mnie mało obchodzą jego poglądy, ale to jest prezydent, i jeżeli on w dzień pamięci o polskich bohaterach wygłasza, żeby pamiętać "o ofiarach, które były ofiarami właśnie tych Żołnierzy Wyklętych" to niech on nie wiem co ze sobą zrobi.
    Pod koniec filmiku widać w sumie, że nie wie co mówi, no ale jak z takiego prostego zdania można zrobić zdanie, które mówi całkiem o czym innym? Nawet się nie domyślam, co innego chciał powiedzieć, patrząc na to zdanie.

    #uP
    Brak profesjonalizmu to napewno. Co jak co, ale napewno siebie słyszał i jak dla mnie powinien się chociaż raczyć poprawić, jeżeli faktycznie przypadkiem to powiedział.
    Ostatnio zmieniony przez Drozd : 03-03-2015, 10:20

  13. #27
    Avatar Butek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    To ja podtrzymam, że robienie afery z niczego. Chłop doświadczony z kamerami itp. ale po prostu chwilowo zaplątał mu się język i źle wspomniał o ofiarach żołnierzy wyklętych. Nie tych których zabili tylko tych które złożyli oni sami. A tak swoją drogą nagle zostało ustanowione święto często krytykowanych za swoje metody ludzi, które Pan Komorowski osobiście podtrzymał i nagle zmienił swoje poglądy? Postawcie sprawę obiektywnie, a nie rzucacie o niewiedzy, bo ktoś tu chyba nie zna genezy. Swoją drogą genezy takiej, że Ci sami ludzie walczyli pośrednio po stronie Bronka, który z kolegami co jak co ale dostał się do władzy po obaleniu komuny.

    @dodam, że to już się kurwa robi nudne bo okej można za kimś nie przepadać już pal licho tego Bronka, ale przestańcie się czepiać wszystkiego jak leci, bo jutro się dowiem, że Pan Komorowski trzyma telefon w lewej kieszeni i jest komuchem, masonem, lewakiem i w ogóle wstyd na całą Europę(inna sprawa, że tylko nowocioty się wyśmiewają, bo trzeba dowalić tak czy siak)
    Ostatnio zmieniony przez Butek : 03-03-2015, 10:27

  14. #28
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Drozd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A Ty skąd wiesz, że się pomylił?
    Nie wiem, dlatego nie obrzucam kogoś gównem, jeśli nie znam kontekstu całej wypowiedzi i nie wiem czy powiedział to specjalnie czy po prostu był zjebany i się przejęzyczył, co jest normalne.
    Ale wystarczy być człowiekiem inteligentnym i potrafić myśleć samodzielnie, aby stwierdzić, że prezydent, który zaraz będzie startował w wyborach prezydenckich nie powiedziałby czegoś takiego specjalnie - to byłby strzał w stopę.

    Cytuj Drozd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ból dupy to może wy macie na codzień, nie wiem co wam tam dolega.
    He?
    Cytuj Drozd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po prostu człowieczku, jeśli byłoby tak, że ja miałbym rację 100%, to powinieneś się wstydzić, że masz takiego popierdoleńca za prezydenta w kraju
    "Człowieczku" XDDD.
    Nie wstydzę się, bo mam w życiu dużo ciekawsze rzeczy do zrobienia i dużo większe problemy aniżeli wypowiedz jakiegoś małego prezydencika.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 03-03-2015, 10:25

  15. #29

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    ja na niego też nie głosowałem, ale tych "gaf" albo raczej fopa za dużo jak na prezydenta

  16. #30

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    OWiON.
    Wiek
    35
    Posty
    317
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Butek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @dodam, że to już się kurwa robi nudne bo okej można za kimś nie przepadać już pal licho tego Bronka, ale przestańcie się czepiać wszystkiego jak leci, bo jutro się dowiem, że Pan Komorowski trzyma telefon w lewej kieszeni i jest komuchem, masonem, lewakiem i w ogóle wstyd na całą Europę(inna sprawa, że tylko nowocioty się wyśmiewają, bo trzeba dowalić tak czy siak)
    Ale tu nikt się wszystkiego nie czepia. Po prostu czytałem sporo komentarzy o tej wypowiedzi i niektóre były całkiem logiczne odnośnie tego, że powiedział to celowo.
    No ja cofam swoje stwierdzenie, nie mam pewności. Nie raczył też nawet wytłumaczyć swojej wypowiedzi, kiedy go o to później pytano - tak trudno? No i tak jak mówiłem, mógł się chociaż poprawić.

    #Dzzej
    Z ludźmi też nie dyskutujesz, bo masz dużo więcej do zrobienia? Dla mnie to akurat nie jest problem, tylko komiczna sytuacja, któraś z rzędu w dodatku, o której można podyskutować. Nijak to się ma z innymi rzeczami codziennymi do zrobienia, a tym bardziej z problemami.
    A ten "mały prezydencik" rządzi Twoim krajem i radzę zacząć trochę interesować się tym, co między innymi on mówi.

    Nawet jeśli pomyłka, to kurewsko zrobił nie poprawiając się. Nie mówił tego do kolegi, a do ważnych osobistości. Chuj z tym, że wiedzieli o co mu chodzi.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Mass Ban - ostatni 2.03.2015
    Przez Donkey Kong w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 344
    Ostatni post: 08-08-2015, 16:34
  2. League of Legends IEM KATOWICE 2015 13-15 MARCA
    Przez E.R w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 94
    Ostatni post: 16-03-2015, 12:46
  3. Sprzedam SPRZEDAM KONTO STEAM Z GRĄ FOOTBALL MANAGER 2015
    Przez emerka w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 04-01-2015, 16:29
  4. Bitdefender Total Security 2015 - 6 miesięcy
    Przez Urlak w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 20-12-2014, 11:27

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •