Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Najciekawsze premiery filmowe - Marzec

  1. #1
    Avatar piccolo
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    19

    Domyślny Najciekawsze premiery filmowe - Marzec

    • Dumni i wściekli

    Premiera: 6 marca 2015

    Film "Dumni i wściekli" opowiada o grupie homoseksualnych aktywistów, którzy postanawiają połączyć siły ze strajkującymi w latach 1984 - 1985 brytyjskimi górnikami.



    • Focus

    Premiera: 6 marca 2015

    Film "Focus" opowiada o romansie profesjonalnego oszusta i dziewczyny, która dopiero uczy się tego "fachu". Kiedy spotykają się lata później okazuje się, że ich uczucie nie wygasło, ale powoduje wiele komplikacji.




    • Kopciuszek

    Premiera: 13 marca 2015

    W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem.



    • Gang Rosenthala

    Premiera: 13 marca 2015

    Film opowiada zaskakującą, zabawną i prawdziwą historię zespołu żydowskich "prawych gangsterów", którzy w Bukareszcie w 1959 roku zorganizowali największy rabunek w historii Narodowego Banku Rumuńskiego, a następnie byli skazani na śmierć. Przed egzekucją użyto ich jako narzędzi propagandy komunistycznej. Byli zmuszeni do zagrania swojej prawdziwej roli w filmie dokumentalnym, który był rekonstrukcją przebiegu kryminalnego skoku bohaterów. Do dziś nie wiadomo czy zespól dokonał rabunku tylko w celu dokonania szantażu na systemie komunistycznym, czy dla jakiegoś innego powodu.




    • Chappie

    Premiera: 13 marca 2015

    W dzisiejszych czasach roboty do zadań specjalnych stają się codziennością. W brutalnym świecie Johannesburga policja i wojsko używają ich do tłumienia zamieszek i walki z gangsterami. Chappie jest jednym z robotów nowej generacji, które myślą i czują. Niewiele różni się od nas, ludzi. Jest jak dziecko i tak jak ono poznaje świat oczyma opiekunów. Kiedy Chappie dostaje się w ręce gangsterów, ci resetują jego dotychczasową wiedzę i uczą wszystkiego od nowa, tak by pracował dla nich. Poczciwy, budzący sympatię robot, nie do końca świadomy wyrządzania zła, uczestniczy w brutalnych napadach rabunkowych i życiu przestępczego półświatka.



    • Źródło nadziei

    Premiera: 13 marca 2015

    Film rozgrywa się w 1919 roku. Pewien Australijczyk jedzie do Turcji by odnaleźć swoich dwóch synów, zaginionych po bitwie o Gallipoli.



    • Sils Maria

    Premiera: 20 marca 2015

    Film to dramat, w którym wybitna aktorka u szczytu sławy, spędza kilka dni w Alpach, w towarzystwie swojej młodej asystentki, a zarazem jedynej przyjaciółki. Pod wpływem serii drobnych zdarzeń, spotkania z dawnym partnerem i kochankiem, konfrontacji z przeszłością, intymnych rozmów Maria Enders będzie gotowa zagrać największą życiową rolę - Samą siebie..



    • Zbuntowana

    Premiera: 20 marca 2015

    Film to adaptacja drugiego tomu bestsellerowej serii "Niezgodna" autorstwa Veronici Roth. Twórcą filmu jest Robert Schwentke ("RED", "R.I.P.D. Agenci z zaświatów"), a w rolach głównych ponownie wystąpią Shailene Woodley, Theo James oraz Jai Courtney.
    Tym razem bohaterka staje przed nowym wyborem – jeszcze bardziej nieuniknionym i jeszcze bardziej dramatycznym. Czy zaryzykuje wszystko, żeby ocalić tych, których kocha?



    • Ex Machina

    Premiera: 20 marca 2015

    Bohaterem jest bardzo bogaty programista, który nakłania młodego pracownika by w jego domu wziął udział w testach wysoko zaawansowanego żeńskiego robota o sztucznej inteligencji.



    • Gunman: Odkupienie

    Premiera: 27 marca 2015

    Bohaterem filmu jest płatny zabójca Terrier, który chce odejść z zawodu. Nie udaje mu się to i musi uciekać. W pościg po Europie rusza za nim organizacja, dla której pracował.
    Ostatnio zmieniony przez piccolo : 02-03-2015, 14:19

  2. #2

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    zbuntowana a nie niezgodna ;p

    anyway książka była całkiem spoko więc mam nadzieje, że filmu nie spieprzyli (1 cz ujdzie)

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    polecam mocno chappiego

  5. #4
    Avatar LoRd)a(eRoN
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,630
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    A ja polecam mocno "Cos za mna chodzi" Muzyka i dzwieki tworza niesamowity klimat. Pare razy strachlem, a wszystkie obecnosci i inne paranormale nie robily na mnie wrazenia. Fajny pomysl, fajny klimat, zajebiste dzwieki i muzyka.

  6. #5
    pat.wilczynska

    Domyślny

    Ciekawa jestem tego filmu Zbuntowana:) pozdrawiam

  7. #6
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Obejrzałem własnie Chappiego. Rewelacja i jak dla mnie, świetnie rozegrany motyw ludzkiej świadomości.

    ###
    Ex Machina również za mną. I też na swój sposób pokazuje motyw ludzkiej świadomości oraz stucznej inteligencji. Jednak nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak Chappi. Mocno różne filmy, mówiące prawie o tym samym, ale jednak...przy Ex Machinie momentami się nudziłem, a końcówkę dosłownie przewijałem. Rozczarowła mnie, właśnie szczególnie koniec.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 19-09-2015, 18:15

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Najciekawsze premiery filmowe - Marzec
    Przez piccolo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 09-04-2014, 17:24
  2. Najciekawsze premiery filmowe - Marzec
    Przez piccolo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 18-03-2013, 20:53
  3. Najciekawsze premiery filmowe - Grudzień
    Przez piccolo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 28-01-2013, 21:43
  4. Najciekawsze premiery filmowe - Listopad
    Przez piccolo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 21-11-2012, 22:27
  5. Najciekawsze premiery filmowe - Październik
    Przez piccolo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 12-11-2012, 23:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •