Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Serwer PVP

  1. #1

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    94
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Serwer PVP

    Witam, jak sytuacja teraz w tibii wyglada bo nie orientuje sie kompletnie, gralem w wakacje troche na harmonii i dobijalo mnie to ze bylo tyle botów, mysle sobie wbije wiekszy lvl bedzie lepiej, wbijam na water elementale a tam wiecej botów niz potworków. Co to za granie w ogole nawet w 1% nie ogarniam ani nie potrafie zrozumiec ludzi ktorzy graja w taki sposob. BOT BOT BOT zeby potem huncic lepsze potworki, tez na bocie. fuck logic. dlatego mam do was 2 pytania:

    1. jaki serwer PVP wybrac ? lubie duza ilosc online, jakas walka o respa czy cos, jak wyglada teraz granie na swiatach pvp ? nie graja sami ludzie ktorzy maja 1000 charów i 1000 znajomych ze kogokolwiek nie zabijesz to masz wpierdol od 300 lvla na rotwormach ? ogolnie jak to wyglada na PVP dla nowego gracza ktory nikogo nie zna, nie zna mapy i nie kupi 100cc na allegro.

    2. jak wyglada sprawa z botami na pvp ? tez od groma i jeszcze troche ? w sumie wybierajac pvp kierowalem sie tylko i wylacznie tym ze jak wbije na resp i zobacze bota to go najzwyczajniej w swiecie ubije.

    Wracam do tibii bo wydaje mi sie ze po tych wszystkich banach moze jednak tych botów jest mniej. ale jak z samym graniem ?

  2. #2
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ja wrocilem po kilku latach do tibii i wybralem antice i jest 10/10 botów bardzo mało, a jak juz to najczesciej caly czas ta sama osoba. do 50lvl spotkalem tylko 2x bota, jakiegos kina na malpach i ms na ancientach

    ogolnie jak to wyglada na PVP dla nowego gracza ktory nikogo nie zna, nie zna mapy i nie kupi 100cc na allegro
    o wiele lepiej niz kiedys. mniej tracisz przy smierci i blessy sa tansze. ja sam nikogo nie znalem i zaraz szybko zlapapelm kontakt z jakimis randomami i sobie pykamy ;] polecam nowa tibie
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    94
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Zawsze mi sie wydawało ze na antice to same 300 lvle i zero swiezego miesa :D, ale skoro tak mowisz to Ci wierze i robie postac, dzieki ;)

  5. #4

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    55
    Posty
    2,184
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    na pvp nie ma nic lepiej, jak chcesz grać to idz na inferne tam prawie nie ma botow a i ciekawsze walki. na antice botów od zaje##ania.

  6. #5

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    94
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    to wkoncu jaki serwer jest najmniej zabocony lub najmniej zmieniony przez boty?

  7. #6
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    najmniej zawsze będą te hardcore pvp bo tam bez konsekwencji sobie takiego bota zabijasz, najbardziej zabocone przeważnie będą optional bo temu botterowi nic nie zrobisz, wszędzie są jednak boty, ale jak nie jesteś upośledzony i nastawiony tylko na "rotwormy do 50 lvla bo tak biłem na 7.6" to sobie bez problemu znajdziesz miejsce na serverze

  8. #7

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    powiem tak:
    Na infernie masz najmniejxbotów, z tego wzgledu że liczba online to 110 osob, to nawet jakby gdzies był bot, to przy takiej róznorodnosci znajdziesz resp wolny bez botow.
    tylko ze grajac na infernie musisz w choy uwazac na pk, teraz i tak juz jest luz, bo sa blessy ale mimo wszystko

  9. #8

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    od 200lvla imo luźno można expic na każdym serwie bez botow na respach
    nawet na npvp większość ludzi szanuje zajmowanie spawnow na wyższych lvlach

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kupię Ms/Ed/Ek/Rp 100+ każdy serwer Optional PVP oraz Open PVP
    Przez lemonloverboy w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 22-06-2018, 10:20
  2. Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 03-01-2014, 16:11
  3. Serwer pvp
    Przez VarianWrynn w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 14-10-2010, 09:47
  4. Serwer Dedykowany w Kimsufi.pl a Serwer RPS na ovh.pl!
    Przez CzasoMaczo w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 31-07-2009, 13:36
  5. RonOTS - Pierwszy serwer Non-PvP
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 02-05-2009, 12:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •