Reklama
Strona 10 z 18 PierwszaPierwsza ... 89101112 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 136 do 150 z 270

Temat: Wojna u progu naszego kraju

  1. #136
    konto usunięte

    Domyślny

    Fajnie, zacząłem edytować posta to mi go usunęli...
    /

    Zrozum ku*wa że wojna to nie survival. Tu twoje umiejętności przetrwania w czasie powodzi będą o kant dupy potłuc. Co, jak ci ruski wejdzie do domu to będziesz rozpalał ognisko krzesiwem czy pierdolniesz sobie tipi z gałęzi?


    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zaraz następny będzie pisał że nie offtopuje....
    Bo to nie jest offtop, to jest próba dotarcia do tych ostatnich pokładów logiki które najwidoczniej w świetnie maskują się w Twoim mózgu. Czy Ty w ogóle czytasz to, co piszesz? Rozumiesz to?

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mimo wszystko posiadanie zapasu leków jest logicznym przedsięwzięciem szczególnie jak ktoś bierze leki np na serce i musi przyjmować je co dzień.
    Jaki jest sens trzymania leków na serce skoro nie masz z nim problemów? Nie wspominając o tym, że leki mają datę ważności, a przeterminowane mogą zabić, a nie pomóc


    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To że mieszkasz nawet i na 100 piętrze nie ratuje Ciebie przed powodzią bo woda może np. podmyć fundamenty które w Polsce nie są zbyt dobrze wykonane.
    Moment, to temat o klęskach naturalnych, czy wojnie? Bo już się chyba pogubiłem. Czy to nie offtop? xD


    Słowo na koniec:

    Cieszę się, że masz swoją zajawkę, ale proszę, zostaw ją dla siebie i nie próbuj forsować jej jako jedyne słuszne zajęcie. Chcesz być naprawdę przydatny w czasie konfliktu? Idź do jakiejkolwiek służby mundurowej. Umiejętność strzelania/znajomości taktyki wojskowej/spraw medycznych będzie znacznie bardziej użyteczna od survivalu.




    @Haan ; jak już trzymasz pieczę nad tym tematem to go zamknij bo ostatnie 1.5 strony widać tylko Dzzeja i Ximaxa jak się na siebie rzucają.

  2. #137
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ciekawe jak potoczylaby sie historia ziem polskich, gdyby kwiat mlodziezy tamtych czasow bylby taki jak teraz. Serio, Polska to przegrany narod, kazdy najchetniej by spierdalal z podkulonym ogonem. W tych czasach latwiej jest rzucic cos w pizdu, niz to naprawiac. Z politykami wyjedziecie, ze zli? W innych krajach ludzie wychodza na ulice i dostaja to czego zadali. Patrze wielu osobom blisko do "ynteligentej" i rozwinietej (XD) zachodniej mentalnosci, ktora nie ma zadnych wartosci. W tych czasach liczy sie tylko hajs, hajs i hajs.

  3. Reklama
  4. #138
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zrozum ku*wa że wojna to nie survival. Tu twoje umiejętności przetrwania w czasie powodzi będą o kant dupy potłuc. Co, jak ci ruski wejdzie do domu to będziesz rozpalał ognisko krzesiwem czy pierdolniesz sobie tipi z gałęzi?
    zrozum że trzeba ruszac czasem mózgiem napisałem survival w sensie że sposób na przeżycie a temat toczył się o taktyce nauce strzelania itp ale po huj czytac temat jak mozna błysnąć inteligencja
    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaki jest sens trzymania leków na serce skoro nie masz z nim problemów? Nie wspominając o tym, że leki mają datę ważności, a przeterminowane mogą zabić, a nie pomóc
    naucz sie czytac razy 2 zapas leków na serce był tylko przykładem wiec czytamy znow...
    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chcesz być naprawdę przydatny w czasie konfliktu? Idź do jakiejkolwiek służby mundurowej. Umiejętność strzelania/znajomości taktyki wojskowej/spraw medycznych będzie znacznie bardziej użyteczna od survivalu.
    Ja w przeciwienstwie do Ciebie własnie interesuje się taktyką, do służby mundurowej na "pełen etat" nie mogę iść mam inne plany i znow mówie Ci że słowo survival tyczyło się tylko i wyłącznie przezycia w niesprzyjajacych warunkach.
    dziekuje dowidzenia.

    NIestety nasz kraj jest tak dupnie położony że zawsze musi najbardziej ucierpiec i niewazne czy patrioci walczyli w czasie 2 wojny swiatowej czy nie jakby ruskie tu wbiły to tak czy siak wybili by całą inteligencje własnie poto aby stępić naród. I gdyby nie Ci zli patrioci dalej bysmy siedzieli w komunie
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  5. #139
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Alex no widzisz Ciebie przeraża taki fakt a mnie cieszy i dla twej informacji to nie była to wpadka.
    Dla jednych ważne jest dorobienie sie papierków (pieniędzy) imprezy i kariera a dla innych rodzina dla mnie akurat rodzina była na 1 miejscu mam córkę i myślę o tym żeby jej było jak najlepiej i dlatego uczę się jak przetrwać w trudnych warunkach bo na wszystko trzeba być przygotowanym, a w razie jakiejś klęski typu powódź ja sobie poradze a dzzej? Wyjedzie z Polski jak będzie zalany czy usiądzie w kącie i będzie płakał że mu dorobek życia zalało? Nie myśl również że siedzę w domku i tylko zajmuje się survivalem bo tak nie jest co dzien rypie w pracy po 13h potem spędzam jak najwięcej czasu z córką i Agniesią mą a jak mam chwile zajmuje się resztą.

    edit; Troche post wyszedł jak pouczenie albo naskok na Ciebie ale nie miałęm takiej intencji.
    to zajmij się córką albo agniesią, a nie szukasz wrażeń w internecie, bo patrząc na to ile czasu spędzasz na forum to trochę mi to śmierdzi pierdoleniem bzdur żeby poczuć się fajnie

    i powiedz mi koleżko do czego dążysz w tym temacie, bo chyba się rozminales z dyskusją

  6. #140
    Avatar beny
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Siedlice
    Posty
    4,839
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to zajmij się córką albo agniesią, a nie szukasz wrażeń w internecie, bo patrząc na to ile czasu spędzasz na forum to trochę mi to śmierdzi pierdoleniem bzdur żeby poczuć się fajnie

    i powiedz mi koleżko do czego dążysz w tym temacie, bo chyba się rozminales z dyskusją
    o kurwa xD to jak sie ma rodzine to juz nie mozna siedziec na forumie xD?

  7. #141
    Nedox

    Domyślny

    Cytuj Magoo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe jak potoczylaby sie historia ziem polskich, gdyby kwiat mlodziezy tamtych czasow bylby taki jak teraz. Serio, Polska to przegrany narod, kazdy najchetniej by spierdalal z podkulonym ogonem. W tych czasach latwiej jest rzucic cos w pizdu, niz to naprawiac. Z politykami wyjedziecie, ze zli? W innych krajach ludzie wychodza na ulice i dostaja to czego zadali. Patrze wielu osobom blisko do "ynteligentej" i rozwinietej (XD) zachodniej mentalnosci, ktora nie ma zadnych wartosci. W tych czasach liczy sie tylko hajs, hajs i hajs.
    No nie wszystkich marzeniem jest umrzeć za ojczyznę.

  8. #142
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Nedox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie wszystkich marzeniem jest umrzeć za ojczyznę.
    Tu nie chodzi o umieranie za ojczyznę, bo to głupota. Za ojczyznę ginęła garstka, większość ginęła za rodzinę.

  9. #143
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    a wystarczylo spierdolic i zyc na wyzszym poziomie niz w tym podkraju. sam profit
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  10. #144
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,401
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Taką samą głupotą było powstanie warszawskie i śmierć tylu ludzi... butelka z benzyną przeciwko regularnym wojskom. Jeszcze w USA to przynajmniej mogą mieć broń to i każdy umie się obronić a u nas? pocipki w rurkach nie pójdą walczyć do okopów.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  11. #145
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Taką samą głupotą było powstanie warszawskie i śmierć tylu ludzi... butelka z benzyną przeciwko regularnym wojskom. Jeszcze w USA to przynajmniej mogą mieć broń to i każdy umie się obronić a u nas? pocipki w rurkach nie pójdą walczyć do okopów.
    nono, sugerowanie, ze amerykańce mają broń to by walczyli XDDD

  12. #146
    Avatar beny
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Siedlice
    Posty
    4,839
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nono, sugerowanie, ze amerykańce mają broń to by walczyli XDDD
    nie, kazdy by spierodli laj dzeej

  13. #147
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie, kazdy by spierodli laj dzeej
    zacytuję klasyka "jak nosisz kaptur to jesteś mnichem?"

  14. #148
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,214
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nono, sugerowanie, ze amerykańce mają broń to by walczyli XDDD
    Amerykaną bardzo głeboko wpajany jest patriotyzm dlatego maja najlepszych zołnieży bo nie idą do wojska z pwodów finansowych(w jułesej sie dobrze zyje) tylko czysto patriotycznych.

  15. #149
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Amerykaną bardzo głeboko wpajany jest patriotyzm dlatego maja najlepszych zołnieży bo nie idą do wojska z pwodów finansowych(w jułesej sie dobrze zyje) tylko czysto patriotycznych.
    Chyba nie wiesz jakie przywileje mają żołnierze w Stanach i nie wiem skąd wziąłeś, że mają najlepszych żołnierzy i jak to sprawdziłeś. Pompują takie pieniądze w armię, że ciężko żeby ta armia była słaba pod względem warunków i wyposażenia.

  16. #150
    Avatar WlochatyOdkurzacz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    896
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Magoo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    . Patrze wielu osobom blisko do "ynteligentej" i rozwinietej (XD) zachodniej mentalnosci, ktora nie ma zadnych wartosci.
    Ktoś kto nie chcę poświęcić tego co najcenniejsze czyli życia w walce za ojczyznę ( w interesie światowych elit) od razu musi być zrzucony na margines jako ten bez wartości - genialne...
    Ostatnio zmieniony przez WlochatyOdkurzacz : 28-02-2015, 11:40

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Peknieta spinka w progu.
    Przez BpP w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 22-02-2014, 16:44
  2. Polityka - nowości z naszego i nie tylko podwórka
    Przez Xoltro w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 403
    Ostatni post: 14-08-2012, 21:45
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 19-06-2012, 18:11
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-07-2009, 09:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •