Reklama
Strona 9 z 18 PierwszaPierwsza ... 7891011 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 121 do 135 z 270

Temat: Wojna u progu naszego kraju

  1. #121
    Avatar Zary
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    -
    Wiek
    30
    Posty
    674
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Boże, jak gniję. Niemcy nas nie zagarną, to przede wszystkim. Bardzo dziękuję temu człowiekowi, o którym wspominasz, że dzięki jego śmierci mogę mówić po polsku. To znaczy, że ja też mam umrzeć, żeby w przyszłości mówiono po polsku?

    Jak tak bardzo chcecie umierać za kraj i jego granicę no to lećcie. Ja się popatrzę.
    CO robisz ??

  2. #122
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23


  3. Reklama
  4. #123

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Boże, jak gniję. Niemcy nas nie zagarną, to przede wszystkim. Bardzo dziękuję temu człowiekowi, o którym wspominasz, że dzięki jego śmierci mogę mówić po polsku. To znaczy, że ja też mam umrzeć, żeby w przyszłości mówiono po polsku?

    Jak tak bardzo chcecie umierać za kraj i jego granicę no to lećcie. Ja się popatrzę.



    niestety ale przespałeś kilka ostatnich lat, można powiedzieć że już jesteśmy zagarnięci przez Niemcy, poprzez UE :)

  5. #124
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Śmiem twierdzić iż beny miał na myśli inne zagarnięcie. O takim, które Ty wspominasz się nie wypowiadam.

  6. #125
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dzzej idz sobie wyjdz na zewnątrz gnij dalej i nie wypowiadaj się tutaj bo ja gnije jak słysze gadanie twoje... Jak boisz się wszystkiego to twoja sprawa nikogo to nie interesuje. Jesteś pewnie jednym z tych co idzie z dziewczyną po miescie zaczepia ich 2 sebków zaczyna macać dupe dziewczyny a ty się patrzysz i prosisz żeby przestali.... chciałbym CIebie zobaczyć w realu bo jestem pewien że tak właśnie byś się zachował bo poco dostać wpierdziel za jakaś dziewczyne....
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  7. #126
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzzej idz sobie wyjdz na zewnątrz gnij dalej i nie wypowiadaj się tutaj bo ja gnije jak słysze gadanie twoje... Jak boisz się wszystkiego to twoja sprawa nikogo to nie interesuje. Jesteś pewnie jednym z tych co idzie z dziewczyną po miescie zaczepia ich 2 sebków zaczyna macać dupe dziewczyny a ty się patrzysz i prosisz żeby przestali.... chciałbym CIebie zobaczyć w realu bo jestem pewien że tak właśnie byś się zachował bo poco dostać wpierdziel za jakaś dziewczyne....
    Mógłbyś więcej nie odpowiadać na moje posty? Po prostu mnie zignoruj, proszę. Nie chcę dostać kolejnego warna za wyzywanie Twojej inteligencji.
    Z kolei ja chciałbym się dowiedzieć jakie masz wykształcenie. Ale zaspokoję Twoją ciekawość - kiedyś dostałem wpierdol na ulicy, bo szedłem z dziewczyną i 2 Sebków ją zaczepiało. Kulturalnie im powiedziałem, co myślę, ale nie dałem rady na dwóch. Teraz Ty, proszę, zaspokój moją ciekawość

    W takim razie wytłumaczcie mi, dlaczego używacie argumentów, że nasi dziadkowie walczyli za Polskę, więc my jesteśmy zobowiązani do zrobienia tego samego? Dlaczego mam być zmuszany do brania czynnego udziału w akcjach wojennych, jeżeli psychicznie nie dałbym rady? Od tego jest regularna armia, by bronić kraju, a nie głupi ja, który jedyne, co ma wspólnego z wojenką to wiatrówka brata.

  8. #127
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dzzej twoja inteligencja powala gdzie ja napisałem że masz brać czynny udział (czyt walka w polu) jak milion razy mówiłem że możesz być na tyłach jako zaopatrzeniowiec itp. A masz byc zmuszany bo jestes obywatelem tego kraju i masz taki obowiązek zrozum to i zapamietaj....
    Wykształcenie mam srednie dla zaspokojenia twej ciekawości a na studia nie ide bo mnie nie stać na takie jak chce a są jedynie dzienne wiec nie mógł bym pracować a musze utrzymać familie mą.
    Jakoś wierzyc mi się niechce w twą historie o sebkach bo zachowujesz się wrecz przeciwnie dlatego chciałbym bardzo Cie zobaczyc.
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  9. #128

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    W sumie Ximax ty chyba masz córkę, nie? Przeraża mnie fakt, że zamiast myśleć o tym, aby Jej było jak najlepiej ( a lepiej jej będzie w kraju w którym wojny nie ma ) to myślisz o takich pierdołach.
    i przeraża mnie fakt posiadania córki w wieku 23 lat xD

  10. #129
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Alex no widzisz Ciebie przeraża taki fakt a mnie cieszy i dla twej informacji to nie była to wpadka.
    Dla jednych ważne jest dorobienie sie papierków (pieniędzy) imprezy i kariera a dla innych rodzina dla mnie akurat rodzina była na 1 miejscu mam córkę i myślę o tym żeby jej było jak najlepiej i dlatego uczę się jak przetrwać w trudnych warunkach bo na wszystko trzeba być przygotowanym, a w razie jakiejś klęski typu powódź ja sobie poradze a dzzej? Wyjedzie z Polski jak będzie zalany czy usiądzie w kącie i będzie płakał że mu dorobek życia zalało? Nie myśl również że siedzę w domku i tylko zajmuje się survivalem bo tak nie jest co dzien rypie w pracy po 13h potem spędzam jak najwięcej czasu z córką i Agniesią mą a jak mam chwile zajmuje się resztą.

    edit; Troche post wyszedł jak pouczenie albo naskok na Ciebie ale nie miałęm takiej intencji.
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  11. #130

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Alex no widzisz Ciebie przeraża taki fakt a mnie cieszy i dla twej informacji to nie była to wpadka.
    Tzn nie zrozum mnie źle, jeśli nagle okazało się, że miałbym dziecko to nie ma dużego problemu, natomiast w wieku 23 lat mało kto jest wystarczająco dobrze ustawiony.

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla jednych ważne jest dorobienie sie papierków (pieniędzy) imprezy i kariera a dla innych rodzina dla mnie akurat rodzina była na 1 miejscu mam córkę i myślę o tym żeby jej było jak najlepiej i dlatego uczę się jak przetrwać w trudnych warunkach bo na wszystko trzeba być przygotowanym, a w razie jakiejś klęski typu powódź ja sobie poradze
    Ale po co siedzieć w trudnych warunkach, kiedy można sięgnąć po lepsze?

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wyjedzie z Polski jak będzie zalany czy usiądzie w kącie i będzie płakał że mu dorobek życia zalało? Nie myśl również że siedzę w domku i tylko zajmuje się survivalem bo tak nie jest co dzien rypie w pracy po 13h potem spędzam jak najwięcej czasu z córką i Agniesią mą a jak mam chwile zajmuje się resztą.
    Być może rypiesz w pracy po 13h właśnie dlatego, że masz moim zdaniem dziwną skalę wartości. No offense - po prostu z empirycznego doświadczenia.

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    edit; Troche post wyszedł jak pouczenie albo naskok na Ciebie ale nie miałęm takiej intencji.
    Spoko, doceniam kulturę posta.

  12. #131
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a w razie jakiejś klęski typu powódź ja sobie poradze a dzzej? Wyjedzie z Polski jak będzie zalany czy usiądzie w kącie i będzie płakał że mu dorobek życia zalało?
    Możesz już skończyć najeżdżać na mnie? Prosiłem grzecznie, a sam mam taki charakter, że nie potrafię nie odpisać.

    Podczas powodzi poradzisz sobie, bo uczysz się survivalu? No gratuluję. Natomiast temat jest o wojnie, a nie o powodzi, co w ogóle nie było tematem dyskusji.
    Mój aktualny dorobek życia mogę spakować w jedną, duża walizkę (no nie liczę samochodu, ale ma niską wartość, więc nie byłoby mi go szkoda), więc nic by mi nie zalało. Poza tym, mieszkam na 7 piętrze, więc powódź mnie nie dotyczy. Anyway, pomagałbym ludziom, bo powódź to nie jebana wojna.

  13. #132
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Temat jest o sytuacji niebezpieczeństwa. Widze że podczas offtopowania zagubiłeś wątek. Pisałem o zapasach w razie "W" w pierwszym poscie pisze o wojnie w następnych prostowałem że nie tylko chodzi o wojne ale również o klęski żywiołowe. mnie offtopu więcej czytania. Nie rozumiem czym najeżdzam na Ciebie.

    To że mieszkasz nawet i na 100 piętrze nie ratuje Ciebie przed powodzią bo woda może np. podmyć fundamenty które w Polsce nie są zbyt dobrze wykonane.
    W czasie klęsk żywiołowych ludzie potrafią zachowywać się jak na wojnie np walczyć o pożywienie. Nie mówie tu o podtopieniu piwniczki jakiejs babci tylko o czyms konkretnym....
    @Hyakinthos ; zaraz następny będzie pisał że nie offtopuje....
    Ostatnio zmieniony przez Ximax1243 : 27-02-2015, 12:08
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  14. #133
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Przez 21 lat nie doświadczyłem żadnej klęski żywiołowej, więc nagle mam przeznaczyć "pół życia" (daję cudzysłów, żebyś wiedział, że nie chodzi mi dosłownie o połowę życia) na przygotowywanie się do każdego możliwego scenariusza - pożaru, powodzi, trzęsienia ziemi, huraganu, apokalipsy, deszczu meteorytów czy inwazji Decepticonów? Wybacz, mam większe zmartwienia na głowie niż ewentualne klęski. Wystarczy mi podstawowa wiedza jak się zachować w takich sytuacjach i jak ewentualnie przyczynić się do pomocy innym ludziom, do tego są też przeznaczone odpowiednie służby jak policja, straż pożarna czy wojsko.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 27-02-2015, 12:11

  15. #134
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Widzisz ja mieszkając obok Wrocławia byłem 2 razy narażony na takie sytuacje.
    Mimo wszystko posiadanie zapasu leków jest logicznym przedsięwzięciem szczególnie jak ktoś bierze leki np na serce i musi przyjmować je co dzień.
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  16. #135
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mimo wszystko posiadanie zapasu leków jest logicznym przedsięwzięciem szczególnie jak ktoś bierze leki np na serce i musi przyjmować je co dzień.
    To chyba jest bardziej oczywiste niż to, że Słońce to gwiazda. Skoro ktoś jest na coś chory to powinien posiadać zapas odpowiednich leków, bez względu na to czy przygotowuje się do klęski żywiołowej czy wojny.

    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 27-02-2015, 12:31

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Peknieta spinka w progu.
    Przez BpP w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 22-02-2014, 16:44
  2. Polityka - nowości z naszego i nie tylko podwórka
    Przez Xoltro w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 403
    Ostatni post: 14-08-2012, 21:45
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 19-06-2012, 18:11
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-07-2009, 09:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •