Reklama
Strona 16 z 18 PierwszaPierwsza ... 61415161718 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 226 do 240 z 270

Temat: Wojna u progu naszego kraju

  1. #226
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Hibo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy to możliwe ze dostane wezwanko na jakieś szkolenie czy to tylko dla chętnych?
    Zamiast głupio pytać to byś przeczytał stronę wcześniej.
    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Z tego co wiem, to zaproszenie dostaną tylko ci, którzy odbyli już służbę zasadniczą i są w wieku 18-50 lat. Reszta nie ma się o co martwić.
    @Hibo ;

  2. #227
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Uwielbiam to. Ktoś mówi, że w czasie ewentualnej wojny czy czegoś podobnego wyjedzie z kraju to TORGi rzucą mu się do gardła i hurr durr wypierdalaj teraz jak się nie podoba XDD.
    + to, że niby nie da się wyjechać w razie wybuchu, więc jaki powrót? XD
    aha, no i nie miałby do czego wracać, chyba że armia Ximaxa zatrzymała by sowietów po obejrzeniu tutoriala na yt jak się posłużyc bronią..
    ps. według mnie wojny i tak nie będzie, to tylko moje spekulacje

    tak podczas pisania skminiłem, że pisał o opuszczeniu kraju w razie wezwania na szkolenie (tak zrozumiałem, nie hejtować). No już widzę, jak żandarmeria obstawia wszystkie lotniska i granice w Polsce aby złapać Sebę z 3 TK bo sobie wyjechał w pizdu
    Ostatnio zmieniony przez Nextpro : 25-03-2015, 19:16

  3. Reklama
  4. #228
    Avatar Komar_rk
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Korea północna
    Wiek
    32
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pierdolłem normalnie gimbaza puacze że dostaną wezwania a cięzko poczytać na stronie www.mon.gov.pl o co chodzi? jestescie juz aż takimi stulejami umysłowymi że sami nie potraficie znaleźć informacji?
    Dla ciekawych instrukcja.
    Byliscie w WKU to dostaliście taką zieloną książeczke z napisem "SIŁY ZBROJNE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KSIĄŻECZKA WOJSKOWA"
    otwieracie na pierwszej stronie jest wasze zdjecie pesel podpis a na drugiej informacje podstawowe.
    na 5 stronie powinno wam pisać że jesteście A albo D (E nawet czytac nie potrafia wiec nie wspominam)str 7 i 8 jesli tam macie cos wpisane to znaczy że mogą was powołać na Ćwiczenia czy tego chcecie czy nie. (są odstępstwa np jak sie uczysz albo masz dziecko niepełnosprawne itp)

    Na ćwiczenia mogą być powołane osoby które mają przydziały mobilizacyjne (aczkolwiek co wynika z ustawy każdy nawet bez przydziału ale MON informuje że nie będzie brał rezerwistów bez przeszkolenia wojskowego). A nie jest problemem wezwać sebków do WKU po raz kolejny i dać przydziały. Jak wyjedziesz z kraju to masz problem bo juz nie wrócisz (na lotnisku bedzie czekała żandarmeria) a powołani mogą zostać ludziki w wieku 18-50 lat szeregowi i do 60 lat oficerowie.
    tak puacze bo dla mnie to strata czasu i pieniędzy nawet przy rekompensacie w postaci 3k tracę prawie drugie tyle dwa czego niby mam bronić i za co walczyć? Szczerze mówiąc wolę zadbać o bliskich i spierdolić z nimi niż zabijać w imię bandy kretynów czego też mi wiara zabrania

  5. #229

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    110
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Komar_rk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak puacze bo dla mnie to strata czasu i pieniędzy nawet przy rekompensacie w postaci 3k tracę prawie drugie tyle dwa czego niby mam bronić i za co walczyć? Szczerze mówiąc wolę zadbać o bliskich i spierdolić z nimi niż zabijać w imię bandy kretynów czego też mi wiara zabrania
    dokladnie tak ziomeczku.. wielu z tego forum to jakies no-life, lub zycia nie znaja, hejtuja i hejtuja co napiszesz.. wole zabierać rodzinie i spierdalać niż za taka polske walczyc, a wy łebki niektóre wypisujcie te swoje durne posty, a i tak co przyjdzie do czego to pierwsi spierdolicie ! Pozdrawiam :* zabawne...

  6. #230
    Avatar gr4b4
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    155
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Po pierwsze, żadnej wojny nie będzie. Przynajmniej nie w najbliższym czasie.
    Po drugie, nikt was nie będzie zabierał od rodziców na miesiące. W naszej jednostce w sobotę odbędą się ćwiczenia jedno dniowe(!).
    W kwietniu paru nieszczęśników będzie musiało spędzić z nami aż 6 dni.

    PS. Najlepiej wiać do Australii, tam was nie dorwą.

  7. #231
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    PS i najlepiej jak bedziecie spierdzielac to spierdzielajcie do lasu bo pierdyliard razy było tłumaczone ze nie wyjedziecie z kraju ale nie wy wiecie najlepiej. Zastanawia mnie tylko dlaczego te miliony ukrainców nie wjechało jeszcze do Polski.... (tak wielu chce do nas bo tu lepiej bo tam wojna itp a jakos nie widze najazdu ukrainy )
    GR4a4 nie mow takich rzeczy ze w kwietniu bedzie paru nieszczesnikow na 6 dni szło bo zaraz zaczna sie pytania typu " a wezmna mniem bo mame zawiozła mnie na wukału i dostauem A" i polecam jeszcze RPA albo inną Somalie do ucieczki
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  8. #232
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zastanawia mnie tylko dlaczego te miliony ukrainców nie wjechało jeszcze do Polski.... (tak wielu chce do nas bo tu lepiej bo tam wojna itp a jakos nie widze najazdu ukrainy )
    http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,1...ie_liczba.html

  9. #233
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Panowie, ale prosze takie rzeczy wymieniac na PW a nie w tym temacie.

    Wyczyscilem temat, zapraszam do dalszej dysusji - tym razem bardziej merytorycznej.
    Ostatnio zmieniony przez Haan : 26-03-2015, 14:53
    ipse se nihil scire id unum sciat

  10. #234
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Uwielbiam to. Ktoś mówi, że w czasie ewentualnej wojny czy czegoś podobnego wyjedzie z kraju to TORGi rzucą mu się do gardła i hurr durr wypierdalaj teraz jak się nie podoba XDD.
    Jakie rzucanie się do gardła? jak się komuś nie podoba to niech wyjedzie i nie wraca, po co żale na forum wylewać?

  11. #235
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakie rzucanie się do gardła? jak się komuś nie podoba to niech wyjedzie i nie wraca, po co żale na forum wylewać?
    Ale nie powiedziane jest, że komuś się nie podoba tylko, że jeśli wybuchnie wojna to wtedy wyjedzie. W tym momencie pomijam kwestie możliwości wyjazdu czy samego zachowania zdezerterowania.

    To raczej Wy wylewacie żale, kiedy ktoś napisze, że ucieknie. Hurr durr, nie czekaj do wojny, wypierdalaj teraz.

  12. #236
    Avatar Komar_rk
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Korea północna
    Wiek
    32
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    PS i najlepiej jak bedziecie spierdzielac to spierdzielajcie do lasu bo pierdyliard razy było tłumaczone ze nie wyjedziecie z kraju ale nie wy wiecie najlepiej. Zastanawia mnie tylko dlaczego te miliony ukrainców nie wjechało jeszcze do Polski.... (tak wielu chce do nas bo tu lepiej bo tam wojna itp a jakos nie widze najazdu ukrainy )
    GR4a4 nie mow takich rzeczy ze w kwietniu bedzie paru nieszczesnikow na 6 dni szło bo zaraz zaczna sie pytania typu " a wezmna mniem bo mame zawiozła mnie na wukału i dostauem A" i polecam jeszcze RPA albo inną Somalie do ucieczki
    wczas wyjadę i zabiorę kogo trzeba... dwa przedstawiasz tych co chcą spierdolić jak jakiś pół inteligentnych gimbusów tylko dlatego że mamy inne poglądy... coś jest nie tak ale chyba z twoim podejściem do odmiennych poglądów

  13. #237
    Avatar KokoDzambo
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    La Rochelle
    Wiek
    31
    Posty
    1,066
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    w sumie to jakby ktos uciekl z kategoria inna niż E i jakims cudem wojna by sie skonczyla a Polska by przetrwała to bez możliwości powrotu do kraju

  14. #238

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    A ja wczas wyjechałem i teraz pytanie-czy jest sens wracać, walczyć za obecny system, czy dać mu upaść na rzecz innego kraju, by potem odzyskać niepodległość?
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  15. #239
    Avatar Komar_rk
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Korea północna
    Wiek
    32
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Adisky napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ja wczas wyjechałem i teraz pytanie-czy jest sens wracać, walczyć za obecny system, czy dać mu upaść na rzecz innego kraju, by potem odzyskać niepodległość?
    szybciej to drugie

  16. #240

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    PS i najlepiej jak bedziecie spierdzielac to spierdzielajcie do lasu bo pierdyliard razy było tłumaczone ze nie wyjedziecie z kraju ale nie wy wiecie najlepiej.
    Aha

    a kto tlumaczyl
    ty czy twoja mama?

    obecnie w wojnach walcza wojska zawodowe, nie, niemcy nie zamkna granicy dla polakow, tak samo jak nasza wladza nie zamknie granic. kto będzie chciał będzie mogl wyjechać

    poza tym zadnej wojny nie będzie
    czesc

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Peknieta spinka w progu.
    Przez BpP w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 22-02-2014, 16:44
  2. Polityka - nowości z naszego i nie tylko podwórka
    Przez Xoltro w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 403
    Ostatni post: 14-08-2012, 21:45
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 19-06-2012, 18:11
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-07-2009, 09:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •