Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: stara tibia a nowa (stary gracz wraca do gry)

  1. #1
    Setuncio

    Domyślny stara tibia a nowa (stary gracz wraca do gry)

    Witam,
    Jako ze wracam do gry, a ostatni raz gralem przy 8.1 mam nastepujace pytania:
    - Oplaca sie grac ekiem w dzisiejszych czasach? Badz lepiej palem?
    - Patrzac po systemie pvp ktory aktualnie jest komiczny i retro pvp gdzie sa dosc duze lvle, postanowilem wreszcie pobawoc soe na non pvp serverze. Jaki server polecacie?
    - Znajdzie sie jakas ekipa czy ciezko?
    - Jak aktualnie z cenami na serverach?
    - Jesli knight to ktora bron aktualnie dominuje?
    - jak sie teraz expi patrzac po tych nowych miastach i dodadkach?
    - Jak dziala dokladnie off trening? Skilluje normalnie bron/shiled?
    -* Jesli polecacie jakis server, mozecie tez polecic jakas gildie by bylo do kogo pysk otworzyc?
    - Jak szybko sie expi teraz, patrzac do 8.1 i dol.
    Jasco iesi m
    * Pytanie dla chetnych ;)

  2. #2
    Avatar solp
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,036
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    - Oplaca sie grac ekiem w dzisiejszych czasach? Badz lepiej palem?
    palek solo, knight w teamie
    - Patrzac po systemie pvp ktory aktualnie jest komiczny i retro pvp gdzie sa dosc duze lvle, postanowilem wreszcie pobawoc soe na non pvp serverze. Jaki server polecacie?
    polecam Candia / Olympa
    - Znajdzie sie jakas ekipa czy ciezko?
    całkiem prawdopodobne, że na taką na trafisz; zdarzają się ogarnięte gildie czy teamy
    - Jak aktualnie z cenami na serverach?
    mniej więcej porównywalne, zazwyczaj na EU jest drożej niż na maerykańskich
    - Jesli knight to ktora bron aktualnie dominuje?
    club = bo tani, axe = bo największy dmg
    - jak sie teraz expi patrzac po tych nowych miastach i dodadkach?
    najlepiej jak będziesz robić taski do 100+
    - Jak dziala dokladnie off trening? Skilluje normalnie bron/shiled?
    nie musisz mieć żadnej broni/tarczy wystarczy, że podejdziesz do figurki która Cię interesuje i użyjesz na niej PPM
    - Jak szybko sie expi teraz, patrzac do 8.1 i dol.
    jeśli ogarniasz tibie, masz dobre miejscówki jak i EQ to lvl wpada mega szybko

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    827
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    -Każdą klasą się opłaca z tym że palek już tak od 150 lvl nawet szybciej traci względem innych klas ponieważ brak zadawania obrażeń aoe jest coraz bardziej widoczny
    -No-pvp nie polecam gdyż większość to boty, nie mówię że na pvp ich nie ma, ale jest ich trochę mniej
    -Generalnie najlepiej Knightem wybierać największy dmg oraz tanie axe rinigi
    -Do 50 lvl masz bonusowy exp który się zmniejsza z każdym zdobytym poziomem natomiast nowe miasta i tereny są bardzej przeznaczone dla wyskokich lvl
    -Offline trening działa tak że przez 12 godzin trenuje ci danego skila czyli np sword/shield albo m lvl/shield oczywiście postać skiluje wolniej niż by to robiła normalnie
    -Moim zdaniem teraz dużo szybciej się expi masz tą premium stamine dla graczy z pacc gdzie przez dwie godziny zdobywasz 50% doświadczenia więcej, gra stała się bardzej casualowa

  5. #4
    Avatar solp
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,036
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj LinQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    -Offline trening działa tak że przez 12 godzin trenuje ci danego skila czyli np sword/shield albo m lvl/shield oczywiście postać skiluje wolniej niż by to robiła normalnie
    postać skilluje wolniej a mianowicie 2x wolniej, dodatkowo shield rośnie 4x wolniej niż przy tradycyjnym skillowaniu na 2 mobach na klate
    podsumowując podasz 12h skillowania twój sword/axe/club/dist wzrośnie tak jak podczas tradycyjnego trenowania przez 6h a Twój shield wzrośnie tak jak przy tradycyjnym skillowaniu przez 3h

  6. #5
    Setuncio

    Domyślny

    Dobrze, zeby nie tworzyc nowego tematu pisze tutaj.
    Zrobilem knighta zaraz 15 lvl i na off treningu siedze, mkse mi ktos doradzic jak expic i gdzie z jakims ogarnietym przedzialem lvlowym?
    Robic jakies taski? Jak tak to jakie i gdzie je moge dostac. Aktualnie robilem task na krokodyle i nawet znosnie to idzie.

  7. #6
    Avatar solp
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,036
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    każdy z tasków możesz zrobić po 3x
    poszukaj po forum, jakiś czas temu wypisywałem taski dla knighta, eq co gdzie i jak

  8. #7

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    33
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witam
    Po wieeeelu latach zastanawiam się czy wrócić czy nie do tibii... powiedzcie, czy może wreszcie opłacalne jest granie na facc czy nadal trzeba płacić niemcom by mieć pożytek z gry? Poczytałem trochę tematów przejrzałem kilka klientów po necie i zmieniło się bardzo dużo. Pytanie tylko czy warto czy lepiej odpuścić sobie na stałe globca i zaczepić się o jakiś priv większego kalibru? Od razu zaznaczam, że na Ronie grałem trochę dawniej też i po wprowadzeniu kluczy i premium points podziękowałem za tak idiotyczny system... Ale to dawniej było koło 6-8 lat temu.

    Dziękuję za info

  9. #8
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Dutagamo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam
    Po wieeeelu latach zastanawiam się czy wrócić czy nie do tibii... powiedzcie, czy może wreszcie opłacalne jest granie na facc czy nadal trzeba płacić niemcom by mieć pożytek z gry? Poczytałem trochę tematów przejrzałem kilka klientów po necie i zmieniło się bardzo dużo. Pytanie tylko czy warto czy lepiej odpuścić sobie na stałe globca i zaczepić się o jakiś priv większego kalibru? Od razu zaznaczam, że na Ronie grałem trochę dawniej też i po wprowadzeniu kluczy i premium points podziękowałem za tak idiotyczny system... Ale to dawniej było koło 6-8 lat temu.

    Dziękuję za info
    Rusz dupkę i użyj opcji "szukaj" bo takich tematów było w przeciągu ostatniego miesiąca kilka-kilkanaście.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. 130 ms, stary gracz.
    Przez Michauu w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 29-09-2015, 18:39
  2. Sentymenty, stary gracz potrzebuje pomocy
    Przez mofk w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 10-05-2015, 21:38
  3. Nowy stary gracz
    Przez Vodafon w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 30-01-2015, 10:48
  4. Czy warto zaczynać. Stary gracz nowa tibia.
    Przez Mercedresu w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 16-06-2014, 01:54
  5. 60 EK stary gracz
    Przez Aeeew w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-04-2014, 16:53

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •